Přejít na výpis diskuzí

Ludwig van Beethoven

OSOBNOST 4.3.2008 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je super

    je boží skladatel *14* *14* *15*
  • můj Bůh

    Tohle je ten nejdokonalejší muž na celem světě *14*
    • Re: můj Bůh

      Hele moc to tu nepřehánějte!
      Wolfgang Amadeus Mozart je taky dobrý!!!
      *5* *16*
      W.A.Mozart byl *4* !
      • beethoven byl a je nejlepší *14* *4* *4* *4* *4*
      • alexandra.fiedlerova
        Nemůžete tyhle dva přeci srovnávat. Každý měl jiné podmínky ke komponování .Berte v potaz ,že Mozart , na rozdíl od Beethovena, měl sluch ! A též se řídil zcela jinými hudebními zákonitostmi a formami od kterých se Beethoven později distancoval . Také měli každý zcela jiné finanční a hmotné prostředky. To prostě nelze .
        • Ps: Samozřejmě souhlasim s Alexandrou. Jen bych rád dodal, že Lidi nerozuměj estetiky v hudbě a považujou jen to co je hezké, co se jim líbí a krytyzuji co sami nesvedly - inak jsem myslel humorem představou, co by řek O minervě a oslovi prostořecky .) Však četla doufám jeho citace :) zdravim
          • alexandra.fiedlerova
            Jistě, rozumím Vám. *3* Četla,četla. Právě proto. Pak člověka bijí do očí ty všechny ostatní nesmysly a nesrovnalosti, co lajkové píší. A já rozhodně nechci lidi tady extra poučovat a kárat, ale chci uvést věci na pravou míru a polopatě jim to osvětlit. Třeba to jejich myšlení neovlivní, ale nebudou dál hlásat bludy, které zde někteří napsali.
            • Text Vašeho příspěvku *5* tak to jsem rád a těm písalkům Alex ,dejte hezky za vuši aby lépe poslouchaly a četly, než si vymejšlet. Nebo snad by písalkové řekli raději že, to viděli na vlastni oči co třeba ani nebylo - asik se propadly do minulosti ne? Ať zanechaji své exponáty svých myšlenek a představ.. *2* Jj djte věci namiru pač, TO je to , jsou lidi co rádi hážou realitu s fantazii do jednoho pytle. A když nestudujou celkově hudbu, jako názorem čítanku, tak aby se člověk naučil lépe poslouchat zvuky než čist, a pak uvádět omeletu :) Zachviličku budou nezmaři krytizovat milá Alexandro Bacha, že četli - plácnu: zašlápl muchu :-D )))))
        • To souhlasi - ženská ,Vám to teda páli :) a chladnej ktery nerozumi ničemu ... Víte co řek Beethoven ? Když byl rozhořčen? Na člověka,který ho chtěl poučovat? - přeložim po našimu: držte tlamu nebo to zní jako by chtěl chytrej nakopat cvokovi do zadku :) ,,, respektive ,, osel poučovat minervu :) což neni pravidlo které by se nemohlo porušit pro něco ještě krásnějšího ---- a já si myslím každej je nějaky a blbce milá Alexandro nezměnite ani na pírko sovy :) Máte rechrt :)
      • Re: Re: můj Bůh

        Jenomže Mozart je jenom dobrý, ale Ludwig van Beethoven je ten nejlepší!!!!!!
        • alexandra.fiedlerova
          Dovolte mi citovat V.J.Tomáška : ,, Představuji si Mozartova génia jako slunce,které svítí a hřeje,aniž by opouštělo svoji uzákoněnou dráhu. Kdežto Beethovena nazývám kometou,která naznačuje odvážné cesty,aniž se podřizuje nějakým pravidlům a jejíž objevení zavzdává podnět k všelijakým pověrám. Mozart vysílá své svěží paprsky ranního slunce přímo k Zemi , Beethoven soustřeďuje v ohnisku žhavé polední paprsky a přebírá i stíny noci ,aby osvěžil a zchlazoval ty,jímž je žár nesnesitelný. "
    • Re: můj Bůh

      No fujjjjjjjjjjj :o!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit