Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Kantor

OSOBNOST 24.3.2008 
153 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kitule s babu

    Ahojík!!!proč už sem nechodí kitˇule s babu???je tu fakt nuda ale mohli bysme opravdu probírat jeho vlasy. *1* *1* *15* *15* *15* *4*
    • Re: kitule s babu

      Ahojda, no je pravda, že jsem tu už dlouho nebyla. Nuda tu opravdu je. Ano jeho vlasy, to je teda opravdu velice diskutovatelné téma *15* . Jinak je opravdu lepší, že už mu dorůstají. Bez vlasů byl takový zvláštní.
      Jinak Niki, já opravdu nevím co mám napsat. Chtělo by to, aby sem zase někdo napsal něco, za co se dá chytit a pořádně to probrat *7* . Tak děcka myslete *5* .
  • Lukášovi raší vlásky!! :)

    Ahojky holky Lukášovi už konečně rostou vlasy!!!! *3* *3* už je má skoro dorostlý!!!! *3* Je strašně sexy!!! *14* *14* *14*
    • Re: Lukášovi raší vlásky!! :)

      to jo. ae podle mě je krásnej i když je oholenej. *14* *14* *14* *4*
    • Re: Lukášovi raší vlásky!! :)

      Ahoj Karol, jojo taky jsem si toho všimla.. Má to takhle hezčíí než jak to měl ostříhanýý.. *4*
  • Co se to děje?

    Co se to děje? Já jsem se dlouho nedostala na počítač a myslela jsem si že tady někdo nahodí nějaký téma... a ono nic *9* No třeba se to ještě zlepší..
    • Re: Co se to děje?

      souhlasim s tebou.je tu příšerná nuda.jenže mě žádný téma, který by se tu dalo rozjet nenapadá *9* *9* *9* *7*
  • ...

    Tééda týden jsem tu nebyla a ani se tu nic nezměnilo... No souhlasím s vámi holky, nějako nikde nic... Ani náznak, že nějaký XF byl.... No uvidíme, třeba se to ještě změní....
  • :-)

    jj.babu..všímam si toho..už si ani nepamatuju kdy sem nasi naposledy něco přečetla.no doufejme že to nedopadne jako se superstar *9* *9*
  • :-)

    Tak tady to opravdu žije *1* *1* *1* Taky jste si všimli, že skončil X Factor a po všech se slehla zem? Na diskusích mrtvo i v novinách ani čárka, jakoby žádná soutež ani nebyla *5* *1*
    • Re: :-)

      Přesně tak Babu, ale myslím si že se All X proslaví. Hlavně až budou mít nějaké CD nebo to DVD *4* to podle mě bude fakt nářez, nebo budeme aspoň doufat..
  • komentáře

    ahoooojík včichni....dost dobrý komentáře ale celkem nuda...rozjedte tu nějaký téma... *4* *4*
    • Re: komentáře

      no tak nějaký téma nadhoď... Já už opravdu nevím co napsat.... *3*
      • Re: Re: komentáře

        Menší snaha už tady byla, ale nikdo se moc nechytl, takže budeš muset něco nahodit ty.... *3* Pro Kiťuli: já jsem na tom úplně stejně, utíkám před foťákem i kamerou, tedy pokud ji sama nedržím... *1* Co se týče té poslední párty, tak jsem někde četla, že tam zase tak mrtvo nebylo, protože ten klub docela praskal ve švech, ale jestli to nebude tím, že to tentokrát měli v menším klubu.... *1*
        • Re: Re: Re: komentáře

          Přesně tak, ráda fotím, strašně mě to baví, ale jakmile to je naopak tak jsem nepříčetná :D... No nejspíš tím no. Ale taky třeba tím že tam byli všichni z XF :D jako když to bylo naposled... Je pravda, že jediný kdo sem píšou, jsme my dvě :D a sem tam někdo něco přihodí :D... takže témata by měl navrhovat už někdo jiný...
  • On by neměl byt zadaný:D

    Nic proti ale jak byly v Top8 tak říkal že před prázdninama se s ním rozešla jeho bávalá a do teď to nemůže rozdýchat a do televize by asi nelhal ale já bych to neřešila ..když chce ať ze sebe dělá machra *1*
  • XF párty

    Náhodou, tahle rychlá rozhodnutí bývají nejlepší, než když to dlouho plánuješ *1* Já jsem právě někde četla, že ty párty jsou nic moc, protože tam moc lidí nechodí, ale věřím, že tady jich bylo dost, hlavně díky té autogramiádě. Takže jsi neulovila žádný podpis? Tak hlavně že sis dobře pokecala a stálo to za tu cestu... *1* Já jsem si taky říkala, že bych se někdy zaskočila podívat na tu párty, protože v Praze trávím dost času (bohužel), ale nějak jsem se k tomu nedokopala *9* Zatím jsou v pohodě, ale čas ukáže, jak se dokáží srovnat s popularitou, tedy jestli nějaká bude. Většina těchto "rychlokvašek" v záři reflektorů moc nevydrží a za rok o nich nikdo ani neví....
    • Re: XF párty

      Ano, tady na té autogramiádě a vlastně i mini koncertu bylo docela dost lidí, proto zůstávali asi i na párty. Jasně že mám podpisy. Na památku, že jsem tam byla... Nechala jsem si podepsat všechny (teda musela jsem si občas pučit od někoho tužku). Jen mě mrzí, že jsme neměli ani čím fotit no... Ale to neva, hlavně že jsem tam byla *1* Pro bohužel? Že v Praze trávíš dost času? To je náhodou dobrý ne? My jsme to měli sice trochu dál, ale tak to nevadí...
      No to máš pravdu, za chvíli po nich ,,neštěkne ani ten pes", ale můžou nás zase překvapit... Uvidíme...
      • Re: Re: XF párty

        Tak to jo, já už myslela, že jsi odjela s prázdnou.... *3* Proč bohužel? Protože pocházím z jižních Čech, kde je krásně, čerství vzduch.... V Praze jsem už 4 roky a co se týče toho prostředí, tak to je hrůza. Takže jsem ráda, že alespoň jednou za 14 dní mohu jet domů. Ale je zase pravda, že co se týče kultury, tak je Praha ráj. Kina, kluby, hokej *14* Ale stejně nejraději jsem doma *14* A včera jsi na párty nebyla? Já jen, že teď koukam na bleskove.cz na fotečky. Zase to tam vypadá nějak mrtvě.... *1*
        • Re: Re: Re: XF párty

          Ne-e včera jsem tam nebyla, nějako nebyl čas. Ale z minulé párty jsem na videu, docela mě to dostalo *1* , uplně se stydím... Ale tak co nadělám... No já uplně co nedřív chci pryč z ,,maloměsta,, chci do Brna nebo tam nějak a tam už zůstat a to co nejdříve... Ale uvidíme jak to půjde. To máš pravdu no, v Praze to prostě žije. Ale někdy je lepší takový ten klid! Tak to taky mrknu na fotečky... Na to, že to je zadarmo tak tam je opravdu mrtvo *5* ...
          • Re: Re: Re: Re: XF párty

            Na videu? Tak to se máš *5* Já když vidím kameru, tak utíkám co nejdál od ní *1* Ty chceš do Brna? Tak tam jsem byla jednou asi tak na dvě hodinky, pro mě je to trochu daleko *9* Ještě nějake fotky z párty jsem viděla na super.cz.... *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: XF párty

              No já právě také vždy utíkám, ale já si kameramana nevšimla a otočila jsem se (bohužel), já za střízliva uplně nesnáším kamery a foťáky... *1* ... No pro mě je Brno také docela daleko, a právě proto tam chci jít... Já v Brně byla sice jen párkrát, ale zaujalo mě to tam, takže tam chci, uvidíme jestli mi to výjde. Na super.cz jsem už také koukala na fotky, ale nic moc no... Žádnej život *7* ....
              Jo, a s tou otázkou na VV3, tak já také odpovídám, že NE!...
        • Re: Re: Re: XF párty

          ahoj, nechodila jsi náhodou na diskuzi o VV3?
          • Re: Re: Re: Re: XF párty

            Ahoj, jestli to byla otázka na mě, tak odpoveď zní ne. Až dosud jsem se diskusím úspěšně vyhýbala... *1*
  • Diskuse??!

    Ano Babu, já se také dobře bavím, a moc... Prostě mě hodně zaujaly názory některých lidí... *1* ... Mazec jako... Měli bychom nadhodit nějaké téma ať se to tu rozjede, nebo ať někdo zase napíše nějakou tu chytrou věc *7* ...
    • Re: Diskuse??!

      Taky si říkám, že je tu nějak mrtvo a počet přispívajících se zmenšil na nás dvě..... Popravdě řečeno, já na diskuse většinou nechodím. A když už ano, tak jen čtu a nepřispívám, ale tady to prostě jinak nešlo *1* Vyjadřování některých lidí mě tak dostalo, že jsem opravdu, ale opravdu nemohla mlčet *8* Téma? *7* Hmmmmm, já nevím, co by tady ty lidičky mohlo rozpovídat, ale vzhledem k tomu, na čí jsme diskusi, tak asi Lukaš, ne? *5* Mě by např. zajímalo (když už se tu tak flákám), jak vypadají ty XF párty. *5*
      • Re: Re: Diskuse??!

        Ano já také většinou nepřispívám, pouze čtu, ale tady to jinak nešlo *1* ... XF párty? Byla jsem na jedné, v teď v pondělí. Jako byl to můj spontánní nápad. Napadlo mi to a za 15 minu jsme jeli. Bez mobilu (obě jsme je měli vybitý), bez tužky na podpisy, bez papíru, prostě jen tak. Já navíc neměla ani peníze, takže jsem vybírala v Praze z bankomatu *5* .. No prostě, mě vždy něco napadne a vždy to stojí za to. Přijeli jsme skoro poslední a dovnitř jsme se procpali skoro první *3* ... Hold jinak to nešlo. Vevnitř nic moc, čekala jsem, že to bude víc. Jinak to tam bylo uplně super byla jsem ráda, že jsem tam jela. Dobře jsem si se všemi popovídala a užila si to. Jen mi bylo trochu špatně. Ale prostě všichni byli skvělí, a i proto jsem se vlastně zapojila do této diskuse... Jen domů jsme jeli ve 4 ráno z Prahy a v půl sedmí jsme dojeli. Jako mazec... Ale stálo to za to....

        Vyčerpávajíci, že? *9* ... Nějak mě to chytlo...
        • Re: Re: Re: Diskuse??!

          Jinak je to tam parádní, každý se baví s každým a řekla bych, že nikdo z XF zatím není zkažený slávou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit