Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Kantor

OSOBNOST 24.3.2008 
153 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jejda...

    Babu opět se stebou musím shodnout. Ano je pravda, že v tomto věku jsme nebyli jiné *3*.... Ale prima, aspoň se tu dá docela pokecat. Také jsem to tu pročítala a prostě je to celé trapné. Hlavně vyjadřování některých lidí... *15* ... To je ale jejich věc no... My s tím nic nenaděláme... Tak páá :-*
    • Re: Jejda...

      Pravda, my s tím asi těžko něco uděláme, mužeme tu jen kecat a smát se tomu, jak se dokážou někteří lidé vyjadřovat *1* Alespoň se tu s někým dobře kecá, ale popravdě bych se raději přesunula na jinačí diskusi *5* Co dodat? Ať spolu chodí, nechodí, spí, nespí, chleba stejně levnější nebude *1*
      • Re: Re: Jejda...

        Ano také bych raději diskutovala jinde :D... A ta poslední věta je dokonale řečena... *3*
        • Re: Re: Re: Jejda...

          Tak se můžeme přesunout jinam, stačí jen řici kam *1*
          • Re: Re: Re: Re: Jejda...

            No, v podstatě ani nevím kam jinam. Diskuse o Lukáši se přesunula na diskusi o tom, jaký má kdo charakter *4* ... Takže ono je už jedno kde budeme... *1* ... Ale opravdu jsem ráda, že jsem zavítala právě na tuto diskusi...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jejda...

              Já jsem taky ráda, že jsem se tu zjevila, protože takhle zajímavou debatu jsem už dlouho neviděla *1* *1* *1* Já se dobře bavím *5*
      • Re: Re: Jejda...

        Holky taky s Váma souhlasím... *5*
  • Lukin s nikym nechodí

    Holky já bych zase řekla že Lukáš nikoho nemá protože když jsme s klukama z All X byli na chatu tak tak psali že Luki, Olda a Péťa jsou nezadaní. Tak si myslím že je Lukášek volný..:-)
  • ...

    Holky, já vím, že toužíte po Lukáškovi,ale pokud je pravda, že s ním chodí Kristýna tak jim to nekažte!!Tak jim přejte ať jsou aspoň šťatný, ne?? *4*... A Kristýn, já bejt tebou, tak bych to už nějak neřešila.. Jsou to jenom puberťačky..A jestli je to vážně pravda tak Vám přeju, ať Vám to dlouho vydrží!!!! *4* Jinak stojím při tobě.. pa *3*
  • Čtěte.

    Ona sním nechodí!!!! A ani nechodila, byl to jen úlet v jedný XF párty... Věřtě mi. S lukynem jsem se bavila a je v poho a také nezadaný :D.......Nechci nic říkat,ale tohle jsem právě teď četla na diskusi Kristýny....nejlepší by bylo,kdyby se k tomu vyjádřil sám Lukášek :-) Ale nevadí
  • a dost!

    ahoj kitule a babu...já bych si tu taky mohla napsat že s nim chodim...ale kdyby to byla pravda tak se tady s jeho fanynkama nepřu....spíš bych byla ráda za soukromí než se tady dohadovat...a ta druhá krystýna hellichová může bejt vlastně tamta kristýna...ale krystýno abys tohle pochopila musela bys mít IQ aspon jako pokojová teplota... *4* *4*
    • Re: a dost!

      naprosto souhlasím, mohl by to napsat opravdu každý, ale nenapsala by to jen ta a nehádala by se o to snámi jen ta, který s Lukášem opravdu chodí... Prostě jak už tu bylo psáno, mávla bych nad tím rukou... Ano pravda Lůco, vyjádřit by se k tomu měl opravdu on...
  • !!!

    Ahoj holky .. Chtěla jsem Vás jen přesvědčit, že Kristýnu leichtovou dobře znám .. Studovala jsem s ní Konzervatoř .. A řekla bych, že tohle Kristýna psala .. Je to hodná a milá holka .. Nevím, jestli ještě pořád chodí s Lukášem, ale viděla jsem je spolu i jsem měla tu čest s Lukášem .. Je to bezproblémový mladý muž, který ví co chce .. "Kristý, jestli si to přečteš, napiš mi na mail"
    • čauký

      Ahoj Kristy, poslala jsem Ti mail, tak mrkni .. pa *4*
  • a dost!

    Hele, mě je fuk, jestli mi nevěříte .. S Lukášem se milejem a nevím co je komu do toho, že na nějakým rozlučkovým večírku jsme se k sobě neměli .. A víte proč ?
    • Re: a dost!

      No to by mě zajímalo proč?!... Ale ono je to jedno jestli jsi to ty nebo nejsi... Ale prostě si jen myslím, že pokud to jsi opravdu ty, tak je divné, jak se tu obhajuješ. Já nevím, já bych asi jen mávla rukou a neřešila to... Ale to je individuální postoj k věci. Ano také si myslím, že ,,Lukáš je bezproblémový mladý muž, který ví co chce." To je pravda. Jen diskusím se nedá věřit no.. Zde se může každý vydávat za kohokoli. Ale to je fuk. Tak se mějte a přeju VŠEM hodně štěstí... Pááá Kiťul...
      • Proč ?

        Protože si kluci chtějí zachovat pověst "volných rebelů" .. Je mi vcelku jedno co si o mě myslíte, taky mám své mínění o Vás ..
        • Re: Proč ?

          Hmmm, tak to je zajívamé. Chudinky ty náctileté slečny, které tak marně doufají. *9* Já si tedy moc nemyslím, že je ti jedno, co si lidi o tobě myslí, protože jinak by si nad touto diskusí mávla rukou (jak už tady psala Kiťule), zasmála se tomu a šlo by se dál. Ať si tady puberťačky píší, co chtějí. Ale když čtu, co jsi tady napsala, tak mi to přijde jako reakce šilené puberťačky a né dospělé a zodpovědné osoby. To se na mě opravdu nezlob, Kristýno, ale něco takového bych napsala možná tak v 16. Ale vzhledem k tomu, že už je mi nějaký ten rok přes dvacet a mám opravdu jiné starosti, než řešit, jestli je tahle celebrita volna nebo ne (i když platonická láska byla super *14* ), prostě bych něco takového neřešila. *13* Nevím, co by asi Lukáš říkal na to, co jsi tu psala (pokud to už nečetl). Ale např. mému příteli by se asi moc nelíbilo, že řeším intimní záležitosti s hordou neznámých slečen na nějaké (primitivní, jak jsi napsala) diskusi, byť o tom hřebci to byl kompliment. *1* Nad tvým jednáním jsem opravdu kroutila hlavou a asi ještě nějakou minutku, možná hodinku budu, protože dýl už to řešit nechci, mám jiné starosti *1*
          • Re: Re: Proč ?

            Ano naprosto souhlasím s Babu... Prostě a jednoduše jen pouhá diskuse.. A také bych asi neřešila nějaké ty intimnosti tady. A ještě ktomu když 4/5 holek zde je určitě míň jak 15 let.... A když ,,Kristýna" zde napíše, že ,,vy o sexu víte uplný ho*no", tak to mi příjde opravdu už moc... Ale tak tady asi nevyřešíme nic.... Jen si můžeme s někým (např. s Babu a i to co psala anonym) podiskutovat, a docela i na úrovni... Prima holky, děkujuu Vám za to.... *14*
            • Re: Re: Re: Proč ?

              Máš úplnou pravdu, mně taky šlo mimo mysl, jak se tu "Kristýna" vyjdřovala. Když jsem to četla, tak jsem nevěřila, jak někdo (navíc v jejím věku) může takhle reagovat na nějaké diskusi, zvlášť když si o ní myslí, jak je primitivní *8* Je pravda, že většině slečen tady je opravdu v průměru tak 14 - 15, ale co si budeme nalhávat, v jejich věku jsme nebyly jiné *1* Jinak jsem taky ráda, že když už jsem se zapojila do této velmi zábavné diskuse, že si tu mohu pokecat s někým rozumným a pohodovým *5*
      • Re: Re: a dost!

        Slyšela jsem od kámošky, že je tu zajímavá diskuse, tak sem juknu a ona je to pravda. Docela se tu bavím. *1* Mně je popravdě fuk, jestli spolu chodíte, nebo ne. ALE zvědavost mi nedá, abych se nezeptala. Když se tedy tak milujete a chodíte spolu, tak proč se k sobě nemáte? A proč kluci na každém chatu prohlašují, že je Lukáš volný? Oni snad o vás neví? *7* Nebo je to strategický tah, aby si udrželi hodně fanynek? Jinak přeji všem krásný den. Babu *3*
        • Re: Re: Re: a dost!

          Ano, diskuse je to velice zajímavá... To máš pravdu, také jsem na chatu snima četla, že když odpovídali na otázku, zda má někdo znich přítelkyni, tak Lukáš patřil mezi ty VOLNÉÉ... Myslím, že je nereálné aby o tom nevěděli... Na XF párty a tak se asi nedá nic utajit nebo... *1* ...
    • Sorry

      Chtěla jsem napsat milujem *14*
  • výborně

    kitule si zlatá sama bych to nevystihla líp......myslim si )pe to samý.....na tý rozlučce sem byla taky a bavila sem se s OLDOU,LUKYNEM, A JANEM sou super ....takže kristýno se laskavě stáhni
    *1* *1* *3* *3* *15* *15*
    • Re: výborně

      Jsem ráda, že semnou souhlasíš, protože to se opravdu nedalo neodepsat jí... Já jinak na tokovýho diskuse nechodím ale kamarádka mi psala ať si to přečtu, že to stojí za to...
      Taky s tebou souhlasím, všichni jsou uplně super, ještě jsem se bavila s Kubou, a teda taky chvilku s Annou Ungrovou, sice jsem ji v soutěži nemusela, ale tak tam mi to bylo jedno *15* ...
      • Re: Re: výborně

        tu sem tam bohužel neviděla.ale to je fuk....ale taky se tu psalo že chodí se sestřenicí ungrový...tak nevym jestli je to pravda *7*
  • Lukáš a já

    Nechci se s Váma o ničem dohadovat, myslím, že to nemá cenu .. Lukáš se může líbit každému, je to Vaše věc .. Já Vás nesoudím, ale vynechte mě z této diskuze .. Díky Kristýna Leichtová
    • Re: Lukáš a já

      Holka, jestli to jsi ty tak si opravdu trapná. Myslím si, že by se K.Leichtová k tomuto nesnížila, aby psala do této diskuse. Jinak v PO jsem byla na XF párty a moc mi nepřišlo, že by Lukáš sní něco měl. Řekla bych, že Lukáš je volný. Chová se tak i to všude píše, že není zadaný. Takže klid. A ty Kristýno, by si se měla klidnit... Vydávání za někoho jiného je opravdu necharakterní a trapný... Zamysli se holka. A jestli to jsi opravdu ty tak si trapná celá. Fakt sorry, ale tak to prostě je...
      Jinak holky Lukáš je fakt v pohodě, na rozlučce snima jsem se sním bavila a je uplně normální a takovej docela dost přátelský :-), nee fakt bylo to tam super. Ale sorry holky, taky si myslím, že 3/4 z vás chodí ještě na základku, ale platonická láska je také pěkná. Přeju vám to...
      Tak se mějte krásně... Pááá K...
      Jo teď si tak uvědomuji, neznamená, že když se jmenuji Kristina, že tu teď obhajuji to co psala tzv. Kristýna Leichtová... *1*
    • Pravopis

      A holky, když píšete mé jméno, napiště ho alespoň správně, ok ? Díky ..
  • MOE CHYBA

    OMLOUVAM SE TEĎ JSEM SE SPLETLA APODÍVALA SE BLBĚ OMLOUVÁM SE KRYSTÍNĚ!A JINAK MOC VÁM TO PŘEJU *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit