Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Kantor

OSOBNOST 24.3.2008 
153 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nějaký divný

    Hele lidi já nwm...ae příjde mě to divný že jednou napíše Kristýna něco negativního a minutu potom už píše takový pěkný věci *7* nwm no...jinak NECHCI NIKOHO URAZIT
  • Je nej...:-*

    On je brostě boží!!! Nemám slov, je to skvělej člověk a to ho nehodnotím jen kvůli All X... *14*
  • Holky!!

    Holky, co je Vám do toho, s kým já chodím! Myslím, že Vám to může být úplně jedno! Já Lukáše miluju a on mě, tak nevím o co Vám jde .. Jste jen malé, poblázněné puberťačky s platonickou láskou .. A laskavě mě neurážejte ! *16*
    • Re: Holky!!

      Máš pravdu Kristýýý, promiň
      • Re: Re: Holky!!

        Co se ji omlouvas, tohle neni Krystina. Nekdo si z vas dela srandu. Asi se nekdo hodne nudi... *1*
    • A ještě něco!

      A ještě se zde o mě zmíníte, tak Já Kristýna Leichtová požádám o kontrolu tohoto primitivního diskuzního fóra. Nemám ráda, když se někde o mě mluví .. A jestli chcete některá z Vás, být herečkou, jako já, tak se chovejte sluště, nelepte se na zamilovaný kluky a učte se, ať mužete jít na konzervatoř třeba jako já a Lukášek ..
      • Re: A ještě něco!

        No jasně, určitě by Leichtovou zajímalo, co se o ní píše na týhle webovce. Jdi se léčit, když se musíš vydávat za někoho jinýho=D A pak, kdo je tady puberťák=D *1*
  • fotka..!!!!

    vite co ja to fotku stahnu a zkusim ju sem nejak dat...ju ale moc z toho nadseni nebudete *9*
  • Lukáš a Kristýna

    Holky boužel je to pravda protože se viděla i fotky jak se spolem cucaji toto je ta stranka kde sem to videla *10*

    jakhttp://sip.denik.cz/show/ kantor---zaprel-svou-pritelkyni2008 0422.html
    ale možná vám to nepujde zobrazit... *9*
  • Lukášek a Kristýna

    Ahoj prej spolu chodí jo Lukáš a Kristína,protože jsem to četla na netu.Hmm tak navim co je na tom pravdy.Já myslela že se říkalo,že se rozešli *16*
    • Re: Lukášek a Kristýna

      Ahoj já sem to taky četla ale všichni říkaj že to je kravina.
      Kristýna je kráva je to sestřenka Anny Ungrový *9* *5*
      • Re: Re: Lukášek a Kristýna

        to doufám,že to je kravina!!! *9*
  • Lukášéééék

    Ahojky jsi upe božííí strašně Vám fandím ale hlavně tobě!! Jsi prostě neJ budu moc ráda když se ozveš na mail Rejkova.L@seznam.cz Měj se a plsssss písni awoj
  • kočík

    týýýo on je prostě úžasnej nejkrásnější z celýho X Factoru i z All X :D je prostě krásnej a u filmíku sem taky brečela:( ale jako milujů ho:) *14*
  • Ashley

    Juuuuuuuuuuu.........!!!!!Ja fakt Lukaska miluju ach mamo ho tak rada porad se mi o nem zda a tak!To vam reknu jeden trapas!!Ve skole jsme meli chemii a me to nebavilo tak jsem usla a ucitel me vyvolal a ja prave snila a ja vistrelila a neco jsem rekla ale to vam rikat nebudu vy by ste se smali no ale jak jsem to rekla tak jsem dostala poznamku a tam stalo:PRI HODINE SPI A VYKRIKLA NA UCITELE..................!
    No des a navic me jeste skousel u tabule ale mela jsem za 2 tak to de! *4*
  • kusácek

    mno tak lukásek je jako fakt kusácek :* moooc krásnej jako a stimhle ucesem je snad ete víc sexxxxy *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit