Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Kantor

OSOBNOST 24.3.2008 
153 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lukinek

    jo a to je moje icq 472575715a jestli mas taky icq tak mi ho prosim napis ja ho hledam na vsech strankach kde je to mozny a mam vase vytiskli fotky a vase fotecky ulezeny v pocitaci tak papa *1* *3* *14* *4* *3* *4*
  • lukinek♥♥♥♥♥♥♥

    ahoj ja jsem tvoje nej faninka a jestl budes mit cas tak mi napis na email odiso30@seznam.cz ahoj *14* ja bysem se chtela seznamit a jestli nekdy budete v olomouci v olimpiji tak tam pojede protoze jste fakt super ale ty nej tak prosim odepis co nejdrim nemuzu se dockat *3* *14* *14* *1* *3*
  • Jeho holka

    Jako řekněte mi, že to není pravda:(..prosím:(..nejsem žádná malá hysterka..ale tohle NEMŮŽE bejt pravda:((
  • Lukášek:)

    Nu Lukášek je nejlepší,úžasnej klučina... *14*
  • ALL-X

    Nu All-x sou prostě nejlepší od začátku sem jim fandila...ale koho mam nejvíc ráda je Lukášek...:)Je strašně hodnej a při filmu Tmavomodrý svět sem i brečela *9*
  • Četnické humoresky

    Nevíte někdo, ve kterým díle Četnických humoresek Lukáš hrál? Díky... *4*
  • Tak kolik?

    Tak teď nevím, jestli mám sklerózu nebo ne, ale zdá se mi, že ještě nedávno tam bylo napsáno, že Lukáškovi je 28 a ne 27...Možná, že se pletu, sama nevím...Nevšimli jste si toho?
    • Re: Tak kolik?

      ahojky Kačko všimla jsem si toho už dávno v novinách píšou že 28 a na internetu 27 hrůza kdo se má pak v tom vyznat že? měj se hezky aojky *3*
    • Re: Tak kolik?

      Aha, tak jsem zjistila, že tu sklerózu asi fakt mám...Je mu opravdu 27...Asi už stárnu...Ach jo... *9*
  • lukášek

    Holky víte co jsem se tedˇ dozvěděla že Lukin chodí s tou blbou Kristýnou možná už to víte dýl než já ale já chci abyste to věděli no hrůza je mi stoho zle a jsem stoho moc zklamaná že si musel vybrat zrovna ji no ale co se dá dělat je to jeho věc jestli snˇou bude štˇastný tak mu to přeju *9* my si totiž o něm možem fakt nechat jenom snít *14* *3*
    • Re: lukášek

      Ahojky ,Lukáš je volný ,jak ptáček na nebi.Nemá žádnou holku,jen se bavil na večírku ale s kristýnou nechidí,vím to na 100%,byl to jen malý ulět a víte jak zrovna je někdo vyfotil,napsal článek akaždýsi to hned přebral po svým....až ho někdy potákáte,určitě s vámi pokecá,je hrozně milý,srandovní klučina... *3*
      • Re: Re: lukášek

        fakt tož to je skvělý no já jenom že když si najedeš na blog all x tak je tam napsaný celý článek o tom jak spolu chodí tak nevím no ale každopádně ti děkuji za odpověď měj se hezky aojky *3* *4*
      • Re: Re: lukášek

        a ty ses nim už nekdy potkala?? já sem si myslela že taky holku má.. *9* *9*
  • lukášek

    Lukášek je nejkrásnější nejlepší miluji ho má milý úsměv a oči no je prostě k sežrání *14*
  • Lukáášek..<3

    Lukáášek je naprosto užasnej a je nejhezčí ze wšeeeeech...já ho jednim slowem MILUJU!!<3 <333333333 fak žhe jo..:-* *14* *14* *3* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit