Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Kantor

OSOBNOST 24.3.2008 
153 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukášek :)

    Mno Já taky nevěděla,že kouří,ale i tak ho MILUJU!!!!!! *14* *14* *14* ale neměl by kouřit škodí to zdraví a i zpěvu.....zatim zpívá skvěle!!!!! *3* *3*
    • Re: Lukášek :)

      Kájo naprosto stebou souhlasím ale on je tak nádhernej a milej že na něho se prostě nejde ani zlobit nemyslíš?Ale nemusíš se bát já si myslím že kouřením si zpěv neohrozí aojky *3*
  • supr

    Je nejlepší! *14* *1* *3*
  • hm...

    Ty jo...jsem nevěděla že Lukáš kouří....jsem myslela že jen Péťa *14*
  • Lukáš je nej

    Lukáš je fakt krásnej chtěla bych ho potkat!!! *14* *14* je prostě upa boží!! *5*
  • NejluXusnejsi:)

    Takej kudrnacek a Lukas jsou nejlepsi:) nejakej kontakt na ne by nebyl?:) nee to bych toho chtela na muj skromnej zivot moc...fandete lidisky...a vy ptacata se drze:)
  • Kontakt na Lukiho

    Lukášek je nej, je to borec a nemáte na něj někdo ¨kontakt? ? *3* *15*
    • Re: Kontakt na Lukiho

      pls jestli bys neco sehnala pls napis mi na mail:katerinastoklova@seznam.cz
      • Re: Re: Kontakt na Lukiho

        jo jo otbě bych to s radostí napsala *4*
  • Přítelkyně

    Na té fotce jak je tam s tou babou a držijou se za ruku to je jeho přítelkyně *7* ???
    • Re: Přítelkyně

      ano,je to herečka Kristýna Leichtová...sestřenice Anny Ungrové
      • Přítelkyně

        když sem to videla mela sem slzy v očích a nebo když s nim byl rozhovor že se loni pred prazdninama rozesel s nejakou holkou ale porád je moc zamilovany.. tak to mně fakticky vzalo, sem z toho vedle *9* *9* *9*
        • Re: Přítelkyně

          No dyt vcera rikal ze se s pritelkyni rozesel tak to je teda jeho bejvala pitelkyne ne?
          • Re: Re: Přítelkyně

            no já si myslim že přítelkyni má, Anna Ungrová nám to psala na tom chatu.. *9* *9*
            • Re: Re: Re: Přítelkyně

              děvčata...já mám taky zlomený srdce:(...připomíná mi jednoho kluka kterýho miluju(ale je o 10 let mladší)..a nák mi teď kuli tý podobě Lukáš přirostl k srdci:( *9* *9* A jestli s tou holkou něco má tak jí vlastnoručne utrhnu hlavu...
      • Re: Re: Přítelkyně

        Achjo mám zlomené srdce :D
  • borci!!!!!

    nejlepsi je ten kudrnatej a ten s tim knirkem co urt nosi nejakou tu capku:) *14*
    ale vsichni jsou to nejvetsi borci!!ja jim fandim nejvic!!!!!ja chodim do dramataku a tam jsou taky takovi paradni borci...no to herci prece musi byt zejo! *1*
  • Lukashek

    Je uplne boziii,krasnej,uzasnej proste ho upa zeru...Je to takovej kanec *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Lukashek

      Njn nejlepší z All X! *1* Kráasnej typek *14* *1*
  • bbbbbbbbbb

    je to hustej typek......:P *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit