Přejít na výpis diskuzí

Macaulay Culkin

OSOBNOST 31.12.2006 
127 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zuzanka666

    MC

    Mecaulay byl moje první dětská láska a můj hrdina *14*
    • Re: MC

      *15* *15* *15*
  • Obavy

    Mack musel hrozně trpět,když král popu zemřel.Myslela jsem na něho.Nevíte,jestli se mu něco nestalo?Nějak to nemohu vypátrat.
    • zanesskaaaa

      Re: Obavy

      Myslím že byl na jeho pohřbu teď v Pátek.. ale nejsem si jistá.. chudák, musel trpět...
      • Re: Re: Obavy

        Byl tam určitě.četla jsem o tom.
  • Zklamání

    Mě jen udivilo,že jsem si koupila speciál o králi popu a v kapitolce "Jeho největší přátelé",jsem o Mackovi nenašla ani zmínku!Velice mě to zarmoutilo! *9*
    • Re: Zklamání

      tak ho tam asi zapoměli dát...ale taky jsem se divila ... *3*
    • nikkyt

      Re: Zklamání

      JJ MĚ TAKY............
  • Přání

    Vše nejlepší k narozeninám,Macku! *4*
  • happy birthday

    vsechno nej!!!
  • ...

    Happy birthday Macaulay! *3*
  • ferfer

    ma ve stejnej den narozky jako ja! *1*
    • lucisek02

      Re: ferfer

      Já taky xD mám narozky ve stejnej den
  • zanesskaaaa

    kretén

    Ahoj všicni tady píšete, že se z něj stal kretén.. můžu se zeptat proč? *1* jinak ve filmu sám doma je skvělej. a myslím že je to š%tastlivec když to byl velmi dobrej kamard Michaela Jacksona *4*
    • wwww

      Re: kretén

      to jo a taky spolu spali v pelechu(alespoň to jackson tvrdil)a taky spal s opicí! *1* Culkin asi s opilostí ale jackson s opicí bubblesem! *14*
      • zanesskaaaa

        Re: Re: kretén

        teď jsem nepobrala.. má to bejt urážka Michaela nebo ne?.. nearda bych na tebe vyjela a ty bys to myslel/a dobře...
        • Re: Re: Re: kretén

          Já doufám,že to nebyla urážka,protože Macaulay je můj nej....herec a Michael můj nej...zpěvák!
  • kevin

    nezapomenutelný a báječný kevin. V klipu Michaela je taky skvělej. *4* *15* *14*
  • kiris

    V roce 1998 se stal kmotrem...

    ...nejstaršímu synovi krále popu!!! Ale do péče bych mu Prince nesvěřila!!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit