Přejít na výpis diskuzí

Macaulay Culkin

OSOBNOST 31.12.2006 
127 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kiris

    Byl to dětský herec...

    ...který si zahrál v klipu Black or white s králem popu!!!! *1*
    • lenniesenka

      Re: Byl to dětský herec...

      v tom klipu byl aji Eliah Wood pokud se nemýlím *3*
  • pindik.sk8

    culkins´

    no já osobně mám rada jak Macaulayho tak Kierana tak i Roryho...Mac me osobne zaujal jako malou holčičku v Sám doma kde hrál klučinu který si poradí s lecjakými gaunery..Kieran mi aky přijde fajn ale ješte jsem ho v žádným filmu neviděla..ok polepšim se *4* no a Rory to zlatíčko..ten čím dál tím víc stárne podobá se Macovi...a jedna zajimavost: Všimnete si že všichni bratři nosej pešinku zvednutou na levé straně *1* *3*
    • Re: culkins´

      jaktoze si Kierana nevidela?:) v sam doma hral prece toho uchcanyho bratranka Fullera. jojo je to Kieran :)
  • ženáty ??

    nevíte jestly je ješně ženaten s tou krávou ??? v každým životopisu je napsaný že si ji vzal a potom v dalším že už je dva roky sám ... ?? *1* tak faght nwm ..... *14*
  • kieran

    Ahoj ten stručný vzkaz "mate pravdu" ten patřil všem, nebo mi snad někdo dal za pravdu, že tu chybí Kieran Culkin??? Tak jestli i k mým slovům mířil váš vzkaz tak vám díky. *4* a těším se že někdo bude reagovat, papa lil *14*
  • kieran

    víte co mi fakt vadí, že tu mají macaulay,rory, ale kurník šopa kde je KIERAN culkin z rodu culkinovců, ten který je považovaný za nejnadanějšího hlavně po roli Igby goes down - KDE JE??? No měli by se páni redaktoři zamyslet.!!! Kierana mám tedy nejraděj, má takový osobitý smysl pro humor, který je v jeho filmech fakt dobrý a taky hraje teď na rozdíl od jeho staršího bratra m. Kieran taky říká,že nechce být slavný proto si vybírá nekomerční filmy takové ty filmové lahůdky, no jo ale jedna věc už je ale daná a to že Kieran už je chťa nechťa slavný. tak papa lil *4*
  • clear.love

    Moja citová slabosť :D

    Vyrostala sem s ním na Sám doma :) *3*
  • Mack je supr

    Macaulay je můj nejoblíbenější herec už 8 let.Moc bych si přála aby hrál dál.Myslím,že je výjimečnou dětskou hvězdou.Moc mu držim palečky.
  • Kevin

    Culkin je fine herec,má talent i charisma,ale má i stinou stránku.Už toho za 27 let zkusil dost a asi o dost víc než my,co si tu o něm píšeme.Mám o něho trochu strach,nejsem sicew jeho skalní fanoušek a jsem asi o 4 roky mladší než on,ale drogy jsem nikdy nebral.Amerika je hold Amerika.Je to jiný svět,ale i přesto si mohl braní drog odpustit a raději se více věnovat rodině a práci.
    • Re: Kevin

      mate pravdu
  • mac

    nejlepší je v sám doma jako kevin mccallister.
  • fffccc

    kevin mccallister

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit