Přejít na výpis diskuzí

Mackenzie Foy

OSOBNOST 27.11.2009 
244 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy B-day Mackenzie :) ;)
  • všechno nejlepší Mackenzie, mám tě moc ráda a těším se na Interstellar!!!!§ *3*
  • Happy Birtday *14* *14*
  • HAPPY BIRTHAY *3* *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1* *1*
  • This is my cousin!
    • Come for sure!
    • Jsi děláš srandu ne
  • vše nej Mackenzie *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Prijde mi docela vtipny ze ti ktery ji nadavaji jsou jen pipiny kteri si mysli ze jednou budou slavni nebo slavnejsi nez ona ... mnoha lidi ji zavidi ze hrala s robem nebo kristen nebo taylorem mnoha ji zavidi ze je odmalicka modelkou mnoha lidi ji zavidi ze hrala v twilight .. a mnoha lidi ji zavidi ze je slavna .... tak co mate vsichni za problem ? Proc ji pisete fuuuuj kdyz je to modelka ? Jste normalni ? Ji sou vase nazory uprdele .. myslite ze par debilu co ji zavidi ji zlomi srdce ? Ze se kvuli debilnim cechum bude trapit ? Tak to jste pekne na omylu.. jen par lidi (jeste k tomu z CR) jsou ji ukradeny !!! A SKORO VZDYCKY KDO JI PISE FUJ A NADAVA : Jsou vetsinou nejaky tlusty nebo hnusny lidi ktery chteji byt jako ona .nebi ti kteri nemaji zadny kamarady :D takze ponauceni : I kdyz ji nadavas a zaroven si myslis ze budes v budoucnu nejaka poo hvezda .. nikdy nedokazes to co ona (uz jen kvuli tomu ze bydlis v cesku) a nikdy nebudes americka modelka protoze ti kteri jsou alespon cesky modelky tak ti tvrde makaj a nestravi nadavanim 13 lete herecky a modelky .!!!! (Pardon za chyby a opakovani slov )
    • Pravda, pravda, pravda a pravda! VAŽ TE SI TOHO CO SEM NAPSALA JE TO ŮŽASNÝ! Si fakt SKVĚLÁ!
    • Máš naprostou pravdu, lidi by si měli vážit toho co jsi napsala ! STOJÍ TO ZA PŘEČTENÍ!! Děkuju za všechny jsi opravdu dobrá!
    • Jo máš pravdu ve všem co si řekla škoda jen že někteři lidi si řeknou: To je dlouhej text ten číst nebudu, ale já sem si ho přečetla a opravdu za přečtení stojí!! Užasný! Děkuju za všechny si skvělý/á
      • Přesně tak lidi co to sem napsali jsou neuvěřitelně upřímný a normální! Važme si jich!
    • mas pravdu souhlasím *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3*
    • Je možný, že existuje člověk, který napíše takovouhle slohovku plnou pravdy? *4*
      Spousta lidí se koukne do komentáří a řekne si: Tak tohle číst nebudu takovouhle slohovku. Ale já se na to podívala a viděla jsem v tom, že máš chuť sem napsat svoji myšlenku o tom co si myslíš? Souhlasím s tebou, protože jsem Mackenziinina velká fanynka! *3*
  • já jsem se narodila 10. listopadu 2000 uplně stejně jako ona....ale hodiny tak to fakt nevím :))))!!!! *15* *1* *1*
  • zbožnuju jí je naprosto skvěláááá!!!!!!!!!!!!!!!!
  • I was born 8.11. 2000, I just two days younger *4* *14* *14* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit