Přejít na výpis diskuzí

Mackenzie Foy

OSOBNOST 27.11.2009 
244 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Renesmee

    děláte si prdel vdyt se má do ni otisknout ten nejherčí kluk z filmu taylor lautner alias jacob black proboha vlkodlak a upíročlověk to je divný *9*
  • Re: Re: Renesmee

    jj to vím že má být víc po Edwardovi neý po Belle.Ale má po Belle-oči,trochu i tvar obličeje a maličko i nos *1*
  • lenghartik

    Re: Renesmee

    Nevím, jestli jsi četla knížky, ale Renesmé se má podobat hlavně Edwardovi alias Robertovi a po Belle má mít jen oči. *3*
  • 111devil111

    Re: Re: Re: Re: Premiéra

    ale inak ďakujem za info *3* *4*
  • 111devil111

    Re: Re: Re: Re: Premiéra

    16.11. 2012 ????????? 2012?????????? to mám akože čakať ešte dva roky??? Bože, však nech si pohnú nejako *3* že 2 roky.. však zomriem dovtedy od nedočkavosti.. *9*
  • your-darling

    ...

    všechno nejlepší... *4* *4*
  • loba27

    Re: Re: Re: Renesmee

    Oba dva díly se natáčej zároveň..... jen to rozpůlí a tím pádem na ten druhej díl, budou mít víc času...... *3*
  • Re: Re: Re: Premiéra

    tak bohužel. teprve teď v pondělí 8.11. se začalo natáčet a konec natáčení je naplánován na konec dubna 2011. a ještě ke všemu je tento čtvrtý díl rozdělen na dva filmy, kdy ten první bude mít premiéru 18.11.2011 a ten druhý 16.11.2012 *3*
  • 111devil111

    Re: Re: Premiéra

    2011???? To až tak neskoro? Ja som myslel že teraz niekedy po novom roku to už bude *9*
  • renata.zollerova

    Re: Premiéra

    18. 11. 2011...říká se to *14*
  • Re: Renesmee

    jj máš uplnou pravdu je Kirsten hodně podobná, moc Mackenzie držím palce moc se pro roli Renesmee hodí vlastně pro tuto roli je jako stvořená jakoby se pro ní narodila *3* *1*
  • smelu

    Re: Nessie

    taky jsi četla tu knížku jako já?NESSIE!!!!! *1* Té části jsem se musela strašně smát *1* *1* *1* *1*
  • 111devil111

    Premiéra

    Neviete niekto kedy bude svetová premiéra tohto štvrtého dielu Twilight? Nie je ešte nejaký presný dátum? *7*
  • nessy02

    Re: Re: Renesmee

    tjn moc jí to přeju
  • 111devil111

    Re: Renesmee

    *1* jo podobá se hodne *3* a teď muže přejít z kariéry modelky k herectvu *5* alebo obojí... hmmm tá holka bude mít asi velkou budoucnost
  • nessy02

    Re: Renesmee

    lidi sry špatně mi píše klávesnice opravuju chyby: Mackenzie, hodně, Kirsten *1*
  • nessy02

    Renesmee

    Myslím že do role Renesmee by byla nejvhodnější Meckenzie je hdně podobná Kirten Stewart více na: http://www.breakingdawnmovie.org/photo-comparison-does-mackenzie-foy-look-like-she-can-pass-as-edward-bellas-daughter/
  • 111devil111

    Re: Re: Renesmee

    To fakt? Ona bude hrát jejich dcéru? *3* Do tehoto filmu sa stále obsadzujú mojí najoblíbenejší herci.. Najprv Kirsten Stewart, potom pridali Dakotu Fanning, dále Jodelle Ferland a včil čítam že aj Mackenzie Foy??? No tak se tešííííím *1*
  • Nessie

    Ano, roli Renesmé už dávno má. Potvrdila to Steph na oficiálních FB stránkovích stránkách. Ta holčina má velké štěstí. Dosud byla žhavou kandidátkou a už tu roli má. Já ji to přeji. Více na www.losinforks.blog.cz
  • lucik188p

    Re: Re: Renesmee

    jo bila bi to krasna renesmee ale jestli že rozbřesk daj na dva dili tak ona bude hrat aš vti druhi časti a ta se bude natačet aš tak za rok možna i dil tak si řikam jestli nato nebude moc stara protože resmee na konci knihi ji je zhruba 5let a to ji bude uš asi jedenact tak nevim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit