Přejít na výpis diskuzí

Mackenzie Foy

OSOBNOST 27.11.2009 
244 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já bych tam teda Bellu z jednoho důvodu a mnoha dalších nedávala,protože to jak je starší to by musely být i starší K a R nebo ne?!?! a navíc je belle už skoro 15 a malá holka se tam hodí víc než nějaka puberťačka nééééééééééééé....... *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Renesmee je moc roztomilá. myslím, že se na tu roli Mackenzie moc hodí. *1* *3* To, že je Renesmee v knížce mladší, nic neznamená, protože ji do filmu upraví... Četla jsem, že ji bude hrát několik mladších dětí, ale přes počítač na ně přenesou ji. Už se na Rozbřesk velmi těším... Myslím, že to bude skvělý film *2* *3* *15*
  • Opravdu hraje ve stmívání nebo to je pravda? Už to bylo moc malých hereček na Renesmé a já teďka nějak nevím jestli to není jen spekulace.
  • Já žiji v domnění, že je to holčička jako každá jiná. Je hezká, ano, jako všechny holky v jejím věku. Akorát, že se maluje a tím krásu zvírazní. Mám sestru, které je devět. Také se věnuje modelingu, ovšem ne profesionálně. Je jí docela podobná.
    Každá holka je nečím hezká, ale na Ness by se hodila Bella Thorne. Je starší, má víc skušeností a je Robovi i Kris mnohem podobnější...
  • Mackenzie je opravdu rozkošná a souhlasím se všemma co napsali,že se na tuhle roli hodí *4* Ale taky bych neřekla,že jí je 11,ale tak 8,9.Už se nemohu dočkat na druhou část rozbřesku!Škoda že premiéra je až 15.11.2012 co????????????
  • Mickenzie je hezka a myslym si ze se do teto role hodi *3* *14*
  • Mackenzie je hezká a natuto roli si myslím ,že se taky hodí.... *1* *15* *4* *6* *14* *3*
  • meckenzie je moc zlata ona je o rok starsia ja mam 10 a ona ma 11 *3*
  • EllaAustin
    napiš do youtube "mackenzie foy commercial" a tam ti vyjedou všecky reklamy kde hrála.. např: http://www.youtube.com/watch?v=NHx1Zg6sxGQ&feature=results_main&playnext=1&list=PL94C79988C8B28BC8
  • V jaké reklamě hrála neví někdo ?? :)
  • kacka.bobes
    To není jenom film!!! Je to užasný!!!!! Krásný prostě já se asi nedočkám :-D Je to krásnej, užasnej, super a no prostě skvělej film :-D to není jenom film..
  • Ku knihe som sa este nedstala kvoli hamletovi, ale myslim, ze film bude super *15* *15* *15*
  • Meckenzie se na tu roli moc hodí. Ti co říkají, že ne jí akorát závidí. *12* Ale já bych jí 11 neřekla. Spíš 8. Je rozkošná... Nemám ráda malé děti co se líčí a cestičku ke slávě měli prakticky umetenou, ale Meckenzie je výjimka. *15*
  • Happy Birthday Kenzie!! and good luck in breaking dawn!!
  • EllaAustin
    Happy Birthday Kenzie!! and good luck in breaking dawn!!
  • Nechápu co vám je je moc pěkná,a na tu roli se skvěle hodí ti co jí pomlouvají ať sem nelozí páč závidíte.Vy byste nebyli o nic lepší ona je největší borka!! *3* Už se těším až jí uvidím ve filmu,a teď si jdu přečíst ROZBŘESK :DD
  • Bože moooj šak v knihe bola ešte menšia, dva roky tam mala alebo kolko takze ja si skorej myslím že je na tu rolu velká, ked teraz má 10...ale ževraj jej nejak graficky upravia tvár, takže to bude super :-)
    A čo sa týka toho otisknutia, kým je renesmee este dieťa, tak Jacob neni pedofil alebo co, on ju zatial bere ako svoju sestru alebo dcéru, presne tak aj nessie jeho, oni sa do seba zamiluju az ked bude velká...jako, nečítal knihu a má tu najväčšie slovo...sa spamätaj, nič o tom nevieš *2*
  • Jasně, ale Bells to vidí ze svého pohledu a ona vidí nessie krásnou...automaticky to pak připisuje Edwardovi *3*
  • četli jste knížku?! renesmé roste hrozně rychle!!!!!!! Navíc upíři děti mít nemohou! a Jacobovi bude pořád 18, protože vlkodlaci nestárnou. a renesmé přestane růst dokud nebude vypadat na 18 let.No a co. Bude tam hrát malá holka. V knížce taky byla tak nwm co tady vyvádíš!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit