Přejít na výpis diskuzí

Mackenzie Foy

OSOBNOST 27.11.2009 
244 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je divny ze vecina mlady (10-15) herecek mi prídou dost malinky nic proti *3*
  • je nějaká malá *6*
  • Happy birthday *4* *3*
  • A to si myslíš, že chodí na osobnosti.cz? *7* Vždyť i kdyby sem "náhodou" zabloudila, tak si to stejně nepřečte... *3* Kdyby sem opravdu chodili americké hvězdy, tak je tohle jedna z nejnavštěvovanějších stránek. *5* Jestli si s ní chceš psát na Facebooku, tak jí tam napiš nebo jí napiš dopis do Ameriky, protože tohle fakt nemá smysl. *1* Najdi si její adresu a zkus jí napsat V ANGLIČTINĚ (!!!). Třeba ti odepíše. *3*
  • Ahojda Mac, přeju všechno nejlepší k tvým 13. narozeninám. *3* Hodně, štěstí, zdraví, úspěchů a prostě to, co ti přejí všichni. *4* Happy birthday! *1*
  • happy birthday Mackenzie *4* *4* *4*
  • Happy birthday! :-)
  • Happy Birthday *3*
  • happy birthday *4* *4* *4* *3* *3* *4*
  • kamarátky hovoria že som celá ona aj víška farba vlasov, oči a tak dalej... petra, denisa, mária , emma, alexandra, viktória, veronika si myslia že som to ja že sa na nu podobám a ja dúfam že hovoria pravdu *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Vipadá ako ja ale ja mám 10 rokov ale som celá ona vlasy tvár nos aj víška. Takže akože by som ja na tej fotke bola. *15*
  • Je krásná,má moc hezké vlasy a kdybych ji neznala myslela bych si že jí devět. *7*
  • Hi I would like to meckenzi we were girlfriends *1*
  • já jí tak závidím!
  • ale 132cm je starý údaj tak čo šaliete! i 13 leté dívky ešte múžu vyrast i 9cm
  • vyzerá menej ako na dvanást ale je moc hezka nevím akym 43 lidem se nelíbi *15*
  • Tahle mají vypadat 12 leté holky! ne opilé, zhulené 'rajdy' válejíc se na lavičce někde v parku. Je nádherná!
  • Je o 19 dní starší než já :'D Já jsem 29. listopadu 2000 :D
  • Mackanzie Foy je velice nádherné dítě
  • a víte holky.. ONA tyhle komentáře neuvidí.. =D takže nemá cenu jí říkat jak moc jí máte rádi..=D a to jak je rozkošná..!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší