Přejít na výpis diskuzí

Marek Eben

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blížící se jubileum

    Vážený Marku, několikrát jsem s Vámi mluvila přes vysílání TV a i jsem Vám psala při příležitosti 45 narozenin. Nyní se blíží "naše společné" jubileum, protože jste zatím jediný člověk o kterém vím, že je narozen úplně stejně jako já. Myslíte, že byste neodmítl pozvání na oslavu 50 narozenin do společnosti mé rodiny a přátel? Mohl byste se zúčastnit návštěvy i s Vaší paní? Byla bych velice potěšena a splnil by se můj celoživotní sen. Děkuji za odpověď. Jitka *4*
  • Dotaz, prosba

    Dobrý den, právě jsem viděla pořad na ČT a doufala jsem, že uslyším jednu píseň. Bohužel nevím, jak se jmenuje a ani nevím, jestli vyšla na nějakém CD. Ráda bych ji získala. Můžete mi napsat její název. Jde o píseň o tom, jak diváci radí, jestli má jít zpěvák vpravo nebo vlevo a konec je takový, že šlápne do ho... a kdyby ho diváci poslali jinam, tak by tam nešlápl. Děkuji moc. Renata
  • námět na večerníčeka

    Pane Ebene Váš líbivý a citlivý hlas by zajisté potěšil spoustu dětských dušiček
    napsala jsem 6o příběhů malého hošíka a tyto by mohli být předmětem dětského večerníčku.Prosím jestli můžete,ozvěte se mi.Je totiž víc než naléhavé vytvořit pro děti pořad,ve kterém by našli vztah k přírodě,ke zvířátkům,rostlinám,ke kamínkům ,k naší planetě. Děkuji a přeji hodně božího požehnání tvůrčích sil ve zdraví a v spokojenosti. S úctou Izabela
  • Ahoj

    Ahoj, já jsem Jiří a hledám holku. rudydabel.3@seznam.cz P.S. je mi 11 *14* *14* *14* *5* *4* *13* *7* *3*
  • dotaz prosba

    Mohl bych prosím získat spojení e-mailem na Marka Ebena? Mám zajímavý námět na spolupráci v programu léčby přrušení míchy¨ Děkuji za odpověď
  • pozdrav marekovi

    Vážený a milý Marek Eben! Sledujem Vašu reláciu " Na plovárne",ktorá sa mi veľmi páči . Sú v nej veľmi zaujímaví hostia, ale najmä otázky, ktoré im Vy ako moderátor kladiete. Človek sa nielen dozvie zaujímavé veci, ale sa aj poučí. Želám Vám ešte veľa zaujímavých hostí, veľa nápadov a do osobného života všetko len to najlepšie. Vaša stála diváčka a fanynka zo Slovenska Marta Zlatošová. *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit