Přejít na výpis diskuzí

Marek Vašut

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • carodejfallcon

    Ahojky příteli,.. jsem býk a jen o den mladší, prostatik, stejně, jako Pažout a jsme si moc blízcí,.. najdete mne na stránkách :http : www/lecitel.unas.cz. Marně jsem na Vás hledal jiný kontakt. Tak pokud to tady čtete, máte na Moravě v Ostravě kámoše,.. jako bychom byli bratři,..tak se mi ozvěte na adresu : carodejfallcon@centrum.cz. Jsem čaroděj a pomáhám lidem,.. pomáhám všem, kteří mne potřebují. Nedělám si tady reklamu, tu nepotřebuji, píši tomu sprábnýmu chlapákovi Markovi, aby se mi ozval,.. Marku, ... rád bych se s Vámi seznámil a moc Vám fandím. Děkuji,.. František
  • =D

    Sem myslela , že mě šlehne dneska =D Jdu si takhle nakupovat a proti mně kdo ? Marek Vašut v brýlích =D Jinak super herec =)
  • Gratulace k narozkám

    Marku přeji Vám všechno nejlepší k dnešním narozeninám, hodně štěstíčka a spoustu krásných rolí. *4* *4* *4*
  • narozeniny

    Ahoj Marku
    Všechno nejlepší k Tvým 50tinám
    hodně štěstí,zdraví a dobrou
    pohodu!Měj se! *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: narozeniny

      Skvělý MARKU !!!
      Přejí Vám k dnešním narozeninám VŠE NEJ, hodně zdraví,štěstí,peněz,lásky,ús pěchu v dalších dnech a především spoustu dobrých lidí kolem sebe !!!
      Jiří
  • skvělej herec

    *4* Vašut je prostě umělec všech filmů...a vyrovná se i Rodenovi-dokáže zahrát jak baviče v komedii,tak i detektiva se smrtelně vážným výrazem v kriminálce *3* má moc dobrej hlas-fandím mu *3*
  • Bratislava

    Dobrý deň pán Vašut,

    dnes /25.11./ som Vás videla ale hlavne počula moderovať aukciu obrazov v Auparku v Bratislave. Bola som unesená Vašou krásnou slovenčinou. Teda klobúk dolu, ani mnohí Slováci tak krásne nerozprávajú...Gratulujem!
  • <3

    Kruci já ho taky miluju, sme se asi všechny zbláznily jenže já nejvíc je mi teprve 14, ale byla bych moc ráda kdyby jste mi Marku mohl napsat. Je to asi hodně naivní... Ale prosíím!
  • andiiik18

    Jůůů

    Je uplně krásnej..Fakt jo... *3*
  • sympaťák

    Marek je charismatickej člověk. Jako herce ho mám taky ráda. *3*
  • probudte se!:D

    Lidi, to si fakt myslite, ze si to tady nakej Vasut precte?:D:D je to sice hezky, ale probudte se! nejspis ani nevi, ze tahle stranka existuje, neni to nic oficialniho, je sposta stranek tohodle typu a kdyby je mel vsechny objeit a zjistit co mu kdo pise, tak by se z toho pos*al...:D myslim, ze ma jiny starosti, nez tady cist plky nakejch drive narozenejch...:D ale nic proti, je hezky, ze naivismus jeste nevymizel..:D
    • clemi

      Re: probudte se!:D

      nic proti, ale co ty víš, možná si ty zprávy čte... nebýt osobností, tak by sme jako jedna skupina lidí se nedali dohromady a nezaložili by sme Jiřímu Dvořákovi fanklub a on si naše zprávy čte i na fanklubu a odepisuje nám!!!
      • Re: Re: probudte se!:D

        Vy ste upa nejvic najivni kkti, žádnej herec si tady nečte ty srance co tady píšete, ale to vy zřejmě nikdy nepochopíte :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit