Přejít na výpis diskuzí

Marek Vašut

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pozdrav

    Zdravím po letech( po hodně letech, kdy jsme spolu nervovali vedoucí táborů v NDR u Berlína). Ráda na to vzpomínám, názorové změny neproběhly, jen si nás život divně podal. Snad si tento vzkaz někdy přečteš. Držím palce a vzhůru k vyšším cílům. Šárka
  • POMOC

    Dobry den, p. Vašute, mam k Vam velkou prosbu, prosím vas dal byste mi kontakt na psychiatra ktery vas uspěšně lečil? Moc vas prosim, muj pritel ma hrozne deprese a v jeho rodine uz 3 lidi nasledkem depresí spachali sebevraždu!Zkoušeli jsme nejakou lečbu ale neuspěšně.budu vam moc vděčna pokud mi pomuzete. moc vas prosim. Nikde jinde jsem kontakt na vas nesehnala.Děkuji.
  • deprese

    ahoj Marku, nevím jak funguje tato stránka, jsem žena ročník 67
    ,můžeme si promluvit o zdavotních problémech....,kterýma trpíš..já je mám nejspíš taky, ale nechci se ztrapńovat pokud je diskuse s Tebou o ničem..........Keila *9*
    • Re: deprese

      Ahoj, měla jsem stejný nápad jako ty. Já jsem Kateřina, ročník 64. Chtěla jsem se Marka zeptat na jeho zkušenosti a na dobrého psychiatra. Myslím, že to bude na těchto stránkách marné. Možná se ale můžeme spojit spolu.Mám už řadu zkušeností, zkoušela jsem mnoho psychiatrů a ještě více alternativních léčitelů a přečetla spoutu knih. Sobě jsem zatím nepomohla, ale mnohým jiným ano.K
  • Sympaťák

    Pane Marku jste herec jak se patří umíte to tak podat,líbil jste se mě v Tomsovi i cizích filmech.Ale ještě jste nenavštívil Plzeň na něakou reportáž.Hodně zdraví toť určitě moc potřebujete k Vaší profesi a pohodové lidičky okolo Vás.Renča s Tebou mě baví svět/krásná píseň do nepohody.
  • pro Vás Marku

    Marku, zasílám pozdravy z Vysočiny a přeji hodně zdraví a štěstí Love Marcela *4*
  • Sympaťák Marek

    Milý Marku jste moc sympatický muž.Moc se mi líbíte.Nejvíce jste se mi líbil v Románu pro Ženy i v Bestiáři.Držím palce ve všem.Hodně štěstí v osobním i hereckém životě.Budu šťastná jako blecha jestli se mi ozvete. *14* *4*
  • pro Vas

    Ciao lidi,co se deje,nikdo nema zajem komunikovat? *3* Me by velice zajimalo,jestli nekdo z Vas vi o pristi akci,jakekoliv,Marka Vasuta,nechapu totiz,proc ma oficialni sito o ktere se nikdo nestara.Dekuji predem za informace Jana *4*
  • Nazor na svet

    Zijeme v dobe valek a lidskych nestesti.Nejsme schopni komunikovat ani na strankach nasich idolu.Co je s Vami lidi?Jestlize se nezacnete zajimat o zivot a bolest druhych,neucitite nikdy potrebu byt stastnymi aspon na chvili! *3* Protoze zivot je okamzik svetla a stesti.Jedine co nas muze zachranit je komunikace,vedet,ze nejsme na svete SAMI!!! *4* CHe Dio Vi benedica Jana
  • Slzy

    Konecne jsem si mohla precist basne Marka Vasuta.Poezie krasne a plne smutku na dusi.Nevim,jestli krasa a smutek je to nejlepsi spojeni,ale domnivam se,ze kdyz pan Vasut psal, nevidel zivot ruzove.Doufam,ze nyni se mu dari lepe a doufam,ze pristi kniha bude krasna a plna lasky. *4* Hodne lasky Jana
  • Pro chlapa Marka

    Je mozne ze jsou vsichni na dovolene?Nikdo nepise?Ja na chlapa Vasuta myslim ve dne v noci. *5* Patrne jsem se ve 42letech zblaznila,myslim ale,ze nocni fantazie nikdy nikomu neublizili. *5* Faktem je,ze kdyz se rano vzbudim a divam se na sebe do zrcadla po techto nocnich snech a par sklenickach whisky je mi fajn!!!!! *5* A co vy?Problemy?Doufam ze i vam ostatnim fandum je na svete fajn.Hodne stesti a zdravi p.Vasutovi a vam vsem v nasi krasne ceske zemi Jana Che Dio Vi benedica *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit