Přejít na výpis diskuzí

Marek Vašut

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • marek

    strasne by som chcela jeho e-mail pretoze to je najlepsi chalan alebo vlastne muz
  • marek

    awojte marek vasut je najlepsi chalan na svete strasne ho milujem
  • NEJ

    MAREK VAŠUT,NEJKRÁSNĚJŠÍ CHLAP NA SVĚTĚ!!!!Má obrovský charisma!!!!MILUJUUUUUUU *14*
  • žmurk

    Ahoj Marek! dufam ze nevadi ked ti budem tykat aj napriek tomu,ze si o par mesiacov starsi od mojej maminy,no na toto staci ked si spomenies na Pazouta *3* ,ale pokial ti to bude vadit hned to napravim. Obdivujem ta nie preto ze si chlap,chlapov sa mota okolo mna milion,ale preto,ze si fantasticky herec a aj napriek svojmu veku mas v sebe iskru a to ma velmi malo ludi,teda asi som dost narocna... Som z SK,teda ak nemas nic proti slovakom,rada by som s tebou z casu na cas prehodila par pismenok,neboj nie casto, aj ja mam malo casu a ten je drahy... Nechcem od teba sex ani peniaze,len trosku tvojho ja. myslim,ze si budeme rozumiet, myslim ze si stejna mrcha ako ja *5* pa a žmurk
  • poděkování

    Ahoj Marku, už dlouho přemýšlím o tom, že Vám touto cestou napíšu. Nevím, zda jsem na správné stránce a jestli si můj e-mail vůbec vy osobně přečtete. Chci Vám jen poděkovat za to, že jste, že umíte dělat skvělé filmy, že patříte k našim velmi dobrým a úspěšným hercům a za to, že v čemkoli, kde harajete nebo vystupujete, jste stále stejně skvělý a svůj - tj. profík. Pokaždé, když si doma pustím film, ve kterém hrajete nebo když něco běží v TV, neubráním se tomu, že Vás nahlas obdivuji. (mám pocit, že už přítel začíná trochu žárlit)Je to hlavně pro Vaše výkony a Vaše (naše) krásné příjmení. Do dalšího života i práce Vám přeji jen a jen spoustu úspěchu, štěstí, zdraví a hlavně lásky. Mějte se krásně s pozdravem Věra Vašutová *3* A pokud by bylo jen trochu možno, prosím o zaslání Vaší podepsané fotografie. *5* PS: v kladném případě mi prosím napište na e-mail, zašlu adresu k zaslání fotky.
  • Prosím email

    Ahoj Marku.Chtěla bych tě moc poprosit jestli by jsi mi nedal na sebe email.Je mi 17 a jsem do tebe úplně blázen.Nejlepší jsi byl vRománu pro ženy.Pažoute.Seš neskutečně sexy chlap s neskutečně velkým sex-epílem.Proto tě prosím jestli by jsi mi teda neposlal svůj email abych měla asoň nějakou útěchu a mohla si stebou psát.Děkuju ti předem a dufám že mi ho pošleš.Tak dík a papapa Luc!nka *4* *14*
  • to mi dělalo vždycky problémy - názvy, titulky, osnova, ...

    Jen bych chtěla "ventilovat" (to je asi dost blbej výraz, to zní jako bych byla nějak přetlakovaná a bez toho aniž bych to "neventilovala", tak puknu; - takhle se to říct nedá, i když do pravdy to nemá tak daleko - vlastně má, ale nechci zlehčovat to, co napíšu a koukám, že už 90% lidí, co to čte, to nebaví - no cuž, tak směle do toho) - MV je ten nejkrásnější muž (chlap, kluk, chlapec - nevím, co se hodí víc) - troufla bych si říct -planety (no v ČR asi určitě, ikdyž si tam nechávám ještě jedno volné místečko) a nejvíc miluju ty SLADKÝ ďolíčky....
    A ještě mimochodem - poslední díl Detektiva Martina Tomsy byl fakt jedinečnej - hlavně ta část s tím, vykáním...
    už končím...
  • Dobrý den Pane Vašut na chatu TV Prima jste odpověděl na otázku co byste si vzal sebou na ostrov.V odpovědi jsou dvě hrubky ,,Koukal bych mýt něco,čím bych se mohl umít",není to trochu moc chyb.To by potom ve slově mídlo bylo měkké i??Přeji hezký den *3*
    • Re:

      Nejsi ty nějakej rejpar.M.V. *9*
  • vzkaz

    Ahoj Marku.Budu stručný i když by to bylo na velmi dlouhé povídání.Není dne,kdy se mne lidé zcela pletou s Tebou a to za den několikrát.Jak v Praze v Brně,tak prostě všude.Bylo by tedy možné se nějakým způsobem sejít,nebo si třeba zavolat a dát si schůzku po telefonu?Píšu proto,protože dnes jsem v Praze s tím měl velmi příjemné ale i trošičku nepříjemné problémy.Děkuji předem za odpověď.Jirka dám zatím email:jiri.vavrin@email.cz
  • Je to nádherný chlap kterého chtějí snad všechny ženy, proto nechápu jak to že ho žádná neulovila.Já bych do toho šla hned!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit