Přejít na výpis diskuzí

Marek Ztracený

OSOBNOST 7.6.2008 
263 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nádhera

    nádherný text, co dodat. Krom toho moc hezký pocit, že někdo z relativně blízkého okolí se dokáže prosadit. Nejsem z Rudy, tohohle člověka osobně neznám, ale i tak to hřeje u srdce, že někdo ze šumavy obecně se prosazuje. Teď je ovšem na snadě otázka, zda to není jen rychlokvaška, a budou následovat i další písně s podobným oduševnělým a příjemným textem, jako je tato a vše neskonční jen u této jedné písně. Každopádně přeju hodně štěstí a zdaru a hlavně nic nevzdávat, myslím, že ten kluk na to má !!!!!
  • Bača je super

    BAČA JE FAKT SUPER KLUK JAKO ČLOVĚK DOUFÁM ŽE MU SKROMNOST ZŮSTANE !!!!! *4*
    • Re: Bača je super

      jestli ho doopravdy znáš jako já odmalička,tak musíš vědět že on nikdy skromnej nebyl
  • KONCIK???

    Nevite nekdo o nejakem jeho konciku??? *5*
    • Re: KONCIK???

      29.8. - Benátky nad Jizerou - dělá předskokana Anetě Langerový *3*
  • zuzza.91

    dotaz

    ahojky, nemáte někdo v pc tu písničku ,, Ztrácíš,, ?? Kdyby se někdo našel a byl by ochoten mi ji poslat byla bych mu moc vděčná...
  • E-mail??

    Ahojík, nemáte na něj někdo mail?? *7* Prosíííím pošlete mi ho na mail pokud ho někdo má,moooc prosím :-)) *4*
  • Oficiální web

    Chtěla jsem se zeptat...má vubec oficiální stránky ? A jestli jo nevíte někdo jaká je adresa ? :)
    • Re: Oficiální web

      oficiální ztránky už jsou skoro hotový, budou brzy...
    • Re: Oficiální web

      www.marekztraceny.cz
      Zatim tě to hodí jenom na myspace,ale postupem času to budou oficiální stránky.. *3*
  • jessy37

    ...

    Marek nejen že hezký zpívá ale taky hezky vypadá!!!! *4* *14*
    • Re: ...

      zajdi si k očnímu
  • Věk Marka

    Ahoj nevíte někdo kolik je Markoj strašně ho žeru! *14*
    • Re: Věk Marka

      je mu 23
  • kde ho můžu najít

    Chtěla jsem se zeptat,jetli někdo nemáte ponětí,kde nebo v jakých barech bych si Marka mohla poslechnout?Kde vystupuje? Fakt moooc díky
  • Marek je nejlepšííííí!!!

    Taky koukám, je opravdu milé zjistit , že stále existují závistivý pitomečci..Asi by si "drbna" měl radši zamést před vlastním prahem..Nebo si někoho najít, hned by měl jiný starosti *1* a příště se kdyžtak podepsat, i když stejně víme o koho jde.. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit