Přejít na výpis diskuzí

Marek Ztracený

OSOBNOST 7.6.2008 
263 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gratuluji

    Gratuluji Marku!!!!!!!!!!!! *3* Nejhranejsi pisnicka v radiich ted jedna z nejprodavanejsich desek..skvelz kritiky,tisice rozhovoru!!co bude dal???? *3* Hodne se mi libi tvoje CD ma to velkou atmosferu!!Fandim ti
    • Re: gratuluji

      Máš za sebou SONY BMG a skvělý tým lidí. Sám bys nic nedokázal!! Jako kdyby ti s tou první písničkou někdo pomáhal. Ostatní písně nestojí za nic!! Časem, až tě agentura přestane tlačit, tak se ukáže co umíš!!
  • ŠPATNÉ CD !!!

    Celkově na mě působí CD Marka, jako odfláknutá rychlovka. Něco jako u Superstárů, s tím rozdílem, že je autorem. Písnička Ztrácím, je opravdu dobrá. Ale co další, ty jsou totálně nepoužitelné!! Možná tak pro klubové večery. první CD má být vizitkou a né propadákem. Snad si ho koupí alespoň nácti... *13*
  • Pseudonym

    Nojo, tak Marek Ztracený má pseudonym, je to Míra Soldičák *3* Docela mě zklamal *7*
    • Re: Pseudonym

      Slodičák!!!
      • Re: Re: Pseudonym

        Se poseer no, překlepy se taky občas stávaj...
  • irish

    Mareček

    Nádhernej Zpěvák s nej. písničkou Ztrácíš *14*
    • Re: Mareček

      Nádherný rozhodně není!!! písnička je celkem dobrá myslím že měl štěstí na vydavatele to je zatím vše ukáže teprve čas jak se chytne ale u nás nové tváře dlouho nezáří bohužel !!!
      • Re: Re: Mareček

        nadhernej je *14*
  • Maara C.1

    On je proste svelej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! *14*
  • CéDéčko

    Nááááááádherná deska!!!!!!!já nemam slov prostě...po dlouhý době jsem si koupila cdčko a vidim,že peníze neletěly jen tak do vzduchu!posloucham ho pořád dokola *4* Umírám,Nestačíš mi,Pohádky - ty se mi líbí nejvíc,ale ostatní jsou taky krásný:) Marečku udělal si mi velkou radost,máš budoucnost!!!!Držim palečky!!
    • Re: CéDéčko

      umírááááááááááááááá áám.......z tebeeeeee *14* deska skvělá!
  • Marek v ABRIMPY

    Právě jsme nasadili singl Marka Ztraceného do týdenní hitparády TOP CZ 50 http://www.abrimpy.cz/top-cz-50/ , hlasovat pro nejoblíbenější singly můžete každý den 3x.
    TOP video CZ - hitparáda 20-ti českých videoklipů http://www.abrimpy.cz/top-video-cz/

    Hlasovat můžete každý den od středy 00:01 do následujícího úterý 18:00.

    více informací na stránkách ABRIMPY http://www.abrimpy.cz/podrobnosti/
  • CD

    Skvělé CD konečně zas někdo..kdo má co nabídnout.. *14* Miluju Pohádky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! *14*
  • lenkaka

    Slavíci a Óčko!

    Hlasujte *4*
    slavik.seznam.cz a pro ceny Óčka HCO 50
    na 9002209...
    *3*
    • Re: Slavíci a Óčko!

      Tak jsem si koupila Markovo CD a byla jsem z toho v šoku!! Marku proboha co to má být? První píseň je dobrá a ostatní jsou zhudebněné básničky bez nápadu. Působí na mě těžce depresivně a navíc v každé zpíváš ZTÁCÍM!! Špatně artikuluješ a texty jsou o ničem. V jednom textu máš i sebevražedné sklony!! Co to je u kluka, kterému je 22? Tvoje CD hodnotím jako totální hudební brak!!! Očekávala jsem od studenta hudební školy něco víc, ale ty nejsi muzikant. Bohužel ten talent tam není!!!! Až budeš dělat další CD, tak se více snaž. Tvoje CD se nedá posloucht!!! Měj se. Dara
      • Re: Re: Slavíci a Óčko!

        Souhlasím, vůbec mě nebaví.. *9*
      • Daro

        Že on tě vojel a ty mu to těď nandaváš *1* *15*
        • Re: Daro

          Koho von nevojel !!!!! *16* *9*
      • ..nechapu

        Já si ho koupila taky a podle mě je dokonalý..Znám spoustu lidí který řikaj že je nejlepší a uznávají ho hlavně hudebně....a vzhledem k tomu že se i kritika rozplívá nad jeho kvalitama a všude je vyprodané asi nemáš pravdu.. *13* CD-Super texty,SUPER hlas SUPER napady a osobitost *14* Jen tak dál..Marku bylo by divný kdyby ses v CR líbil 10 000000lidem *1*
  • Marek

    Marek je muj cernej kun na slaviky a budoucnost czech music. Stejne je husty kam toz piano-baru dopracoval

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit