Přejít na výpis diskuzí

Marek Ztracený

OSOBNOST 7.6.2008 
263 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mileys

    ???

    Nevíte někdo jak se menuje pravym menem ale na 100%. moc by mi to pomohlo. Díky *5*
    • Re: ???

      ty vole tady je napsaná jeho adresa a ty nad to napíšeš příspěvek NEVÍTE NĚKDO JAK SE JMENUJE?? koukej a mysli !! *9*
      • mileys

        Re: Re: ???

        jezis ja si toho vsimla az kdyz sem to napsala a nebydli on nahodou v Praze?????? *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
        • Re: Re: Re: ???

          asi to má půl na půl,ale trvale na rudě;)
  • Adresa

    Helééé...nemáte někdo jeho korespondenční adresu??? *4*
    • Re: Adresa

      Miroslav Slodičák ,Klatovská 343,Železná Ruda 340 04
      • Re: Re: Adresa

        No jses ty normalniiiiii?? To snad neni mozny, davat Mirovo adresu na net.... Nevim kdo to napsal, ale Mira bude mit rozhode obrovskou "RADOST" to snad neni pravda.... *8* *8* *8*
        • Re: Re: Re: Adresa

          ty vole já nemam slov! proč tady dáváte jeho adresu na net???? ječtě číslo,to by nebylo?!!!??? *16* *16* závist na Rudě,to je celý!!! *10* Jinak Marečku:)) gratuluju k objevu roku,neskutečný kam si to dotáh:) snad tě zase brzo uvidim,bylo to tenkrát fajn:)))
      • Re: Re: Adresa

        tady je někdo asi trochu trapnej, dávat Márovo adresu na net ne?!
  • To: Kritik

    Hele Kritiku, nevíš co meleš co?? Ty texty jsou ze života... Určitě je to aspoň osobnější něž něco, co někdo někomu napíše a on to "jen" odzpívá... *13*
    • mileys

      Re: To: Kritik

      Náhodou ty texty se mi moc líbí jedny z nejlepších co sou... *15* *5*
  • CD o ničem!!!

    To že se udělá jedna dobrá písnička, to je OK!! Ale proč je hlavně v Čechách zvykem dělat odfláknuté rychlovky v podobě CD "ZTÁCÍM" a za podpory velké agentury z toho udělat BUM??? Není v tom žádná zášť vůči Markovi, ale pouze se mi nelíbí CD, které má nízkou hudební i textovou ÚROVEŇ !!! A ZA TÍM SI STOJÍM!!! Přeji Markovi hodně úspěchů do budoucna a lepší hudební nápady, jako je píseň ZTÁCÍM.
    • Re: CD o ničem!!!

      CD MARKA JE ODFLÁKNUTÁ RYCHLOVKA !!
    • Re: CD o ničem!!!

      ZTRÁCÍŠ "znalče" *16*
  • Proč??

    Copak ti Marek provedl?Není normální aby někdo kritizoval tímhle způsobem *13* NNikdo tě nenutí to poslouchat ale proč ho řešíš? *8* PRo mě je jeden z mála co žeru *14* Dej nám pokoj
  • Proč kopie??

    Proč se nám furt snažíš v nutit své názory??a kopíruješ je a dáváš nahoru?? *1* ty musíš bejt tragickej *1* *5*
    Mára best *3*
  • ŠPATNÁ DESKA !!!

    Máš za sebou SONY BMG a skvělý tým lidí. Sám bys nic nedokázal!! Jako kdyby ti s tou první písničkou někdo pomáhal. Ostatní písně nestojí za nic!! Časem, až tě agentura přestane tlačit, tak se ukáže co umíš!!
    • Re: ŠPATNÁ DESKA !!!

      Věřím vzkutku vašim slovům a také mohu nahlas potvrdit,že čas všechno nakonec ukáže...výborný muzikant a zpěvák se totiž pozná svojí citlivou duší s citem pro melodii,s kreativními nápady,s myšlenkou být k sobě tvrdý a neoblomný - stát pevně na vlastních nohou a svoji pílí,svým přičiněním,dřinou a neustálým zdokonalováním a učením se,vědět,že musí ze sebe vydat jenom to nejlepší,neboť hudební průmysl jest plný novot a dobrých kvalitních muzikantů a jenom ten nejvýraznější,nejlepší osloví...písnička dělá zpěváka oblíbeným a je otázka času zda se uchytí a nebo ne.
    • Re: ŠPATNÁ DESKA !!!

      Tak jsem si koupila Markovo CD a byla jsem z toho v šoku!! Marku proboha co to má být? První píseň je dobrá a ostatní jsou zhudebněné básničky bez nápadu. Působí na mě těžce depresivně a navíc v každé zpíváš ZTÁCÍM!! Špatně artikuluješ a texty jsou o ničem. V jednom textu máš i sebevražedné sklony!! Co to je u kluka, kterému je 22? Tvoje CD hodnotím jako totální hudební brak!!! Očekávala jsem od studenta hudební školy něco víc, ale ty nejsi muzikant. Bohužel ten talent tam není!!!! Až budeš dělat další CD, tak se více snaž. Tvoje CD se nedá posloucht!!! Měj se. Dara
      • Re: Re: ŠPATNÁ DESKA !!!

        Celkově na mě působí CD Marka, jako odfláknutá rychlovka. Něco jako u Superstárů, s tím rozdílem, že je autorem. Písnička Ztrácím, je opravdu dobrá. Ale co další, ty jsou totálně nepoužitelné!! Možná tak pro klubové večery. první CD má být vizitkou a né propadákem. Snad si ho koupí alespoň nácti...
        • Re: Re: Re: ŠPATNÁ DESKA !!!

          Hloupost. Opravdu povedených písniček je tam víc, tvoje mínus, že jsi hluchý. *5*
        • Re: Re: Re: ŠPATNÁ DESKA !!!

          Nádherný rozhodně není!!! písnička je celkem dobrá myslím že měl štěstí na vydavatele to je zatím vše ukáže teprve čas jak se chytne ale u nás nové tváře dlouho nezáří bohužel !!!
  • 3petra3

    ***

    Už mám jeho CD fakt nádhera *3*
  • Neznám

    Vůbec ho neznám, nedávno jsem se nudila a tak sem si z netu stahovala nejstahovanější písničky a mezi nimi byla i ta Markova - Ztrácím se. Fakt bomba!!!! úplně super písnička *3*
  • Marek-laska

    Si číslo jdna *14* *14* *14* *14* *14* * *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit