Přejít na výpis diskuzí

Marek Ztracený

OSOBNOST 7.6.2008 
263 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • užasnej

    aHOJYK...Marečku preju ti štastný nový rok 2009...!Jinak zpíváš upě nejlíp...:)!Upě užasná písnička ZTRÁCÍŠ...:)!Strašně super furd jí poslouchám dokola...no užasnej...seš....:)!!!!!!!!Kráá áásnej moc... *14*
  • mileys

    Happy new year...

    Marku přeji ti pěkný Nový rok ať máš hodně vydařených koncertů a hodně vydaných aleb.Elizabethka *3*
  • Vždyť de o hudbu.....

    Ať je to jak chce, jedno je jistý STOJÍ TO ZA TO!!!!!!
  • mileys

    pls mail?

    zdar nemate nekdo jeho mail nebo tak neco kdo jo pisnete pls do posty budu vam moc vdecna fakt udelejte to pro me jako darek k vanocum *7* *8* *14*
    • Re: pls mail?

      ¨ja na nej mam meil klidne ti ho poslu... *15* a odepisuje skoro na vsechny *14*
      • Re: Re: pls mail?

        Ahojky...ty máš markovo mail?Pošleš mi ho prosím?????,,
      • Re: Re: pls mail?

        tobě odepsal? mě ne:(:(
      • Re: Re: pls mail?

        ahoj napíšete mi prosím někdo Marečkův email?
    • ajulina

      Re: pls mail?

      no to fakt newim.....ae dneska rano byl v esu a prislo mu 400sms(blahoprani k objevu roku)!!!!!a ty cisla vubec neznal tak asi to cislo nebudde problem sehnat ne?? *7*
      jo a jeste...jaky je jeho pravy jmeno?? *5*
      • mileys

        Re: Re: pls mail?

        pravym mnem to tu mas uz napsany je tu i jeho adresa jinak to jemno je Miroslav Slodičák *5*
        • mileys

          Re: Re: Re: pls mail?

          sry to melo bejt pravym menem
          • mileys

            Re: Re: Re: Re: pls mail?

            jo jeste sry ze pisu s chybama ale ja nestiham
            • mileys

              Re: Re: Re: Re: Re: pls mail?

              a jak se da zaregistrivat na youtube napis pls do posty *3*
            • ajulina

              Re: Re: Re: Re: Re: pls mail?

              jo jen pro zajimavost...on si na youtebu dava sam svoje klipy....takze jestli si tam prihlasena tak mu klido muzes napsat:D
            • ajulina

              Re: Re: Re: Re: Re: pls mail?

              fpoho.... *3* jo a dik...zkusim sehnat nejaky kontak ok... *1*
  • apassionata

    hádej kdo jsem

    víte, že bude v pátek 19.12.08 na primě v hádej kdo jsem??na to se musim dívat!! *14* *1* *15*
  • kacii

    SUPER !!

    Mne se též hrozně líbí *3* *4*
    Suprovej človííček a písnička Ztrácíš pstě nemá žáádnou chybičku *4* *15*
  • apassionata

    marek

    oblíbila sem si ho *14*
  • ;-))

    Už jsi součástí českého šoubyznisu...stejně jako budeš pořád součástí mně!Chtěla bych ti toho tolik říct,ale nemůžu,obejmout tě,ale nemůžu..Chybíš mi,ani netušíš jak moc!Tolik tě potřebuju!! Jsi pro mě vším Míro.......Tak proč mi to děláš?!:(
    • Re: ;-))

      Verunko a ty nemáš jeho číslo nebo jak??Spíš ses asi jen chtěla pochlubit,že??No,všichni jsme z toho úplně paf,zlášť Marek je určo rád.Holka holka.. Kolik ti je?! *7*
      • Re: Re: ;-))

        A co je ti jako do toho??! Je to psaný jemu,ne tobě,takže laskavě na moje příspěvky absolutně nereaguj když se tě to netýká!Jsem starší než on a kolik je tobě??!
        • Re: Re: Re: ;-))

          No,myslim, že nám do toho opravdu nic není, tak proto mi zůstává záhadou proč takový osobní věci vytrubuješ na netu a neřekneš mu to osobně (určitě by byl radši)...To už by si asi jako starší slečna měla vědět, že některé věci stojí za to držet v tajnosti nebo je spíš říkat z očí do oči.. *3* Ale je to jen názor..Bez urážky..
  • kontakt na marka

    kontakt slečno mam,ale rozhodně nedam:)
  • On je nej

    Jéééé Mareček *14* božéé jak já sme si ho oblíbila *14* uplně nejkrásnější,nejlepší prostě milion nej.<3Nemáte prosím jaký koliw kontakt na Marka? Marečku obdiwuju tě jsi ten NEJJLEPŠÍ Z NĚJLEPŠÍCH *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit