Přejít na výpis diskuzí

Marek Ztracený

OSOBNOST 7.6.2008 
263 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mileys

    sorry

    sry ze sem ti neprala k anrozkam tady ale uz sem ti psala na youtube *3*
  • martina7

    Narozkýý

    Všecinko nej nej Marečku k narozkám MtR *14* *14*
  • hannaaah

    miluju tě <333

    Všecinko nejlepší, Marečku =O*** <333 *14*
  • nej

    Vše nejj k narozkám !! Si nejj zpěvák !
  • sarynka.s

    kontakt

    lidičky nemate nějakej kontakt na marka jak bych mu mohla napsat o autogram?? prosim prosim moc mi na tom záleži
    • Re: kontakt

      napiš jeho managerovi..kontakt na něj najdeš na markovo ofic. stránkách www.marekztraceny.cz
  • mexxii

    Happy Birthday

    Všecko nejlepšíí k narozkáám Marečku *14* *14* *14* *14* *14*
  • M.Z.

    To jsem ještě já. Na koncerty nechodím. Nějaký celebritky, který musej být na titulních stranách každých časopisů mě nezajímaj. Ale pokud by měl koncert Marek Ztracený, někde poblíž mého města, nenechala bych si ho ujít. I za tu cenu, že bych měla být někde na konci. Jde mi o to že ho uvidím zpívat naživo. A to je to nejcennější. Marek na to, co tady píšu, nikdy nenarazí. Protože informace o sobě, nehledá nikdo. Ale mě to nevadí. Přečtou si to jiní. Marek je stejně starý jako můj bratr. Pouze o dva měsíce je Marek starší. V budoucnu bych se s ním určitě chtěĺa setkat, vyfotit se s ním, a poprosit ho o podpis. Myslím, že mám stejný názor jako ostatní. Mějte se pěkně. *4* *14*
  • M.Z.

    Ahoj všichni. O Markovi si myslim že zpívá vážně moc skvěle. V těch písničkách, jak už tady někdo poznamenal, je život. Když poslouchám něco od něj, tak s tou písničkou uplně žiju, procítím do ní. Mezi 2 nejlepší písničky patří Ztrácíš a Něco končí. A ostatní písničky jsou taky super. Marku, snaž se moc. Vím, že Marek má dobrý srdce a nikomu by neublížil. Jen tak dál Marku! *3* *3* *14* *14* *4*
  • mileys

    ߀$T

    je to ten nej clovicek na svete muj milacek cislo jedna mrte zpavak muj nejoblibenejsi nevyrovna se nikomu svetovyho vyznamu ty pisnicky sou ze zivota a to jen malo kdo zvladne napsat klobouk dolu a umet hrat na 7 hudebnich nastroju to je borectvi mam jeho CD sem mocinky vdecna tomu clovickovi co mi to CD dal vsechny pisnicky uz znam na zpamet mozna ze s kamoskama pokud to dopadne zalozime skupinu teda pokud nas lidi vezmou ale asi tak na 50% ja bych chtela mozna bysme si s snim mohli jednou dat nakou pisnicku spolu bylo by to super uz pracuju na pisnicce pro nej *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14*
    • veeroniquee

      Marek je nej

      Přesně jako ..Marek má strašně hezky písníčky a procítěny,stojí to fakt zato si je všechny poslechnout...
  • olga.j.

    Miroslav Slodičák

    Dost jsem se divila, když jsem zjistila, že Marek Ztracený se ve skutečnosti jmenuje Miroslav Slodičák, i když k písničce ZTRÁCÍŠ se jméno zpěváka ZTRACENÝ hodí *1*
    • Re: Miroslav Slodičák

      Marek nejmenuje Slodičák...ale Svodiča

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší