Přejít na výpis diskuzí

Marek Ztracený

OSOBNOST 7.6.2008 
263 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám radost:-)

    děkuji všem za hodnocení mích příspěvků sem do diskuze, už jsem si sehnala text stáhnu hudbu a potlačím zpěv, no a střihnu si s Markem duet jeho písně--Ztrácíš:-)no a třeba se začne líbit i sousedům *14* *3*
  • Pseudonym

    Nojo, tak Marek Ztracený má pseudonym, je to Míra Soldičák *3* Docela mě zklamal *7*
    • Re: Pseudonym

      Slodičák!!!
      • Re: Re: Pseudonym

        Se poseer no, překlepy se taky občas stávaj...
  • ??

    HEEY, JESTLI ON JE KRÁSNEJ A SEXY, TAK JÁ JSEM JENNIFER LOPEZ *1*
    • Re: ??

      hej, tk to s tebou naprosto souhlasím :D
      • Re: Re: ??

        já myslím,že Marek je docela v pohodě...můj kámoš s ním chodil do školy,tak ho znám i já. A je bezva:-)
        Marku? někdy se musíš stavit v Hadravy:-)
  • hm...

    No nevím, mně příjde že tenhle kluk prostě nezpívá, ale vyje. To je prostě hrůza jen ho slyším v rádiu a musím to vypnout, to si rači poslechnu dechovku od babičky než jeho *1* *15*
    • so.ones.more

      Re: hm...

      *1*
    • eliska2

      Re: hm...

      tak v tom s tebou nesouhlasím. mareček je ten nej a spívat umí dobře. co dobře přímo genyálně *14* za to že ty nemáš hudební sluch za to mareček nemůže.
      • so.ones.more

        Re: Re: hm...

        Nevím, jestli někdo s tvým pravopisem má právo vstupovat do diskuse dospělých, přinejmenším mentálně... Ale právo na svůj názor máš, jen ho zkus příště vyjádřit lépe *3*
        • Re: Re: Re: hm...

          TVL KDO ŘÍKÁ, ŽE JE TO DISKUSE DOSPĚLÝCH??? *1* *1* MG, MG, MG :d
      • Re: Re: hm...

        Já osobně, jesli mužu podotknout, s ni taky nesouhlasim, ale myslim že na toho tvýho "marečka" Mára asi není moc zvědavej..Navíc si myslim že holky co neuměj pravopis *9* u něj asi taky nezabodujou, nemyslíš že ve slově zpívat se píše Z a geniálně Měkký I?? A taky, další hrubka..Když už Mareček tak aspon s velky M.. *15* *15*
        • Re: Re: Re: hm...

          HELE TY LENINE DOKONALÝ!! A TY ZASE ASI NEUMÍŠ PSÁT Í S ČÁRKOU, ALE JEN I..TAK ZE SEBE LASKAVĚ NEDĚLEJ ZNALCE PRAVOPISU, PÁČ TO JSEM JENOM JÁÁÁÁ *1* *1* A KDYŽ UŽ CHCEŠ NĚKOHO O PRAVOPISU POUČOVAT, RADŠI SI TO PO SOBĚ VŽDY JEŠTĚ PŘEČTI. (3KRÁT MĚŘ, 1 ŘEŽ-TO ZNÁŠ, NÉÉÉ?) *1* *1*
          ...TAK PRO PŘÍŠTĚ, JO???? NAZDAR
      • Re: Re: hm...

        Já osobně, jesli mužu podotknout, s nim taky nesouhlasim, ale myslim že na toho tvýho "marečka" Mára asi není moc zvědavej..Navíc si myslim že holky co neuměj pravopis *9* u něj asi taky nezabodujou, nemyslíš že ve slově zpívat se píše Z a geniálně Měkký I?? A taky, další hrubka..Když už Mareček tak aspon s velky M.. *15* *15*
  • důůůležitý

    čauky lidi nemáte někdo kontakt na Marka je to hrooozně důležitý dík
    • eliska2

      Re: důůůležitý

      Marek má profil na facebooku. pod jménem Marek Ztracený, a na tý fotce je vyfocenej s Adélkou (je to jeho neteř)(je to dítě) a marek jí drží v ruce. *4* mooc hezká fotka *4* jo a má i fanklub
  • Máro miluji tě je nejkrásnější na celém světe. Zpíváš nejlépe. Líp nikdo zpívat neumí. Miluji tě. :-D:-D:-D:-D:-D
  • COŽE?NO TO MNĚ POSER

    JAAJ, JÁ JAKOŽE FAKT NECHÁPU, JAK SE TENHLE UFONEK MOH' DOSTAT DO SHOWBYZNYSU *1* *1* NEUMÍ ZPÍVAT, A TO CO PŘEDVÁDÍ BYCH PŘIROVNALA SPÍŠ K VYTÍÍ *1* ..KDYŽ TO HRAJOU NA EVROPĚ (COŽ NECHÁPU JAK SE TAM TEN UFON NEUMĚTNÝ MOHL DOSTAT) TAK RYCHLE LETÍM K VYPÍNAČI TVL!!! MG MG MG, NO TO MNĚ POSSSSSER *1* HEY JÁ JAKOŽE FAGT NIKOHO HORŠÍHO NEZNÁM *15*
    • Re: COŽE?NO TO MNĚ POSER

      áá, ttj, velmi dobře řečeno. DOBŘE TYYY!!! *15*
  • sanduli

    Super

    Marek je úplně suprowej :-) :-) *3* *3* ten Koncert jsem si užila :-) ikdyž jsem musela pracowat :-D ale mocky se mi to líbilo :-)
  • narozeniny

    Milý Marku
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • JO JO

    Takových zpívajících kluků víc jako je marek a změním na chlapy i názor... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit