Přejít na výpis diskuzí

Marek Ztracený

OSOBNOST 7.6.2008 
263 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zuzza.91

    dotaz

    ahojky, nemáte někdo v pc tu písničku ,, Ztrácíš,, ?? Kdyby se někdo našel a byl by ochoten mi ji poslat byla bych mu moc vděčná...
  • narozky

    Všechno nejlepší *3*
  • avril-nely

    marek

    Je superrrr , fak je hodně šikovnej !
    teda umět hrat na 7 hudebních nástrojů *4* bych nedokázala :_)))))))))))))))))))))))))))))
    • Re: marek

      hodně šikovnej v hudbě i jinde... *1* a tam snad ještě víc..*14*
      • lynette

        Re: Re: marek

        Ošukat holku umí každej.. *1* Ale udržet si ji, to je už pro něj práce.. *9*
  • Marek-něco končí

    moc moc prosím spikněte se a hlasujte zde pro Markův song Něco Končí.jinak vypadne,moc moc díky:
    http://www.t-repp.estranky. cz/
  • Marek je nejlepšííííí!!!

    Taky koukám, je opravdu milé zjistit , že stále existují závistivý pitomečci..Asi by si "drbna" měl radši zamést před vlastním prahem..Nebo si někoho najít, hned by měl jiný starosti *1* a příště se kdyžtak podepsat, i když stejně víme o koho jde.. *5*
  • for you

    užasna písen jak cip nadherná přenádherne!!! nejhorší je když se z někým rozedejete a pak poslouchate pekne to dojebe...ale je nádherná!!!! *3* *14* *4* *14* *3* *5* *4* *8* *15* a chtela bych se zeptat jestli mate i jine texty??diki žandy
  • Marek Ztracený je super zpěvák.Moc se mi líbí jeho písničky.
    • Mě se taky liby tvoje písničky.
  • 3petra3

    ***

    Už mám jeho CD fakt nádhera *3*
  • Marek Ztracený :-*

    Ty jeho texty-krásný,pravdivý,smutný,ve selý,jsou tam city a to je hlavní,nádhernej hlas,super kluk *14* sem o něm měla referát dneska v hudebce a když i náš učitel řekl,že je dobrej a má dobrý texty,taaak to už je fakt nej spěvák *14* *14*
  • katrinka11

    verunka

    Ahojik
    Marek je moc super zpěvák který nato má !
    www.ztracenymarek.blog.cz . můj bloček o marečkovi :) *14* verunka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit