Přejít na výpis diskuzí

Marek Ztracený

OSOBNOST 7.6.2008 
263 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • olga.j.

    Miroslav Slodičák

    Dost jsem se divila, když jsem zjistila, že Marek Ztracený se ve skutečnosti jmenuje Miroslav Slodičák, i když k písničce ZTRÁCÍŠ se jméno zpěváka ZTRACENÝ hodí *1*
    • Re: Miroslav Slodičák

      Marek nejmenuje Slodičák...ale Svodiča
  • M.Z.

    Ahoj všichni. O Markovi si myslim že zpívá vážně moc skvěle. V těch písničkách, jak už tady někdo poznamenal, je život. Když poslouchám něco od něj, tak s tou písničkou uplně žiju, procítím do ní. Mezi 2 nejlepší písničky patří Ztrácíš a Něco končí. A ostatní písničky jsou taky super. Marku, snaž se moc. Vím, že Marek má dobrý srdce a nikomu by neublížil. Jen tak dál Marku! *3* *3* *14* *14* *4*
  • Já ho miluju. Máro jsi krásný.
  • eliska2

    t-music chart

    doufám že hlasujete lidi *3* nesmíme vynechat ani jeden den. kdyš v tom t-music chart máme marečka *14* mějte se fajn lidi *3* a nezapomen´te hlasovat *14*
  • vero-nika

    fotka

    *3* sem přidala do fotek fotku s Markem Z. ted byl v Litovli v sobotu tak sem se nechala vyfotit *5*
    • eliska2

      Re: fotka

      to je skvělí a pokecali jste spolu? *3*
  • eliska2

    tapety

    mohl by sem někdo dát tapetu na plochu. marek tu má jen jednu *9*
  • Diskuze na Lide.cz

    Pro všechny co mají rádi nebo znají Marka, je nově otevřená Diskuze na Lide.cz Marek Ztracený VS David Deyl, mužete tu diskutovat o tom kdo z nich má jaké přednosti a jak kdo umí zpívat..xD
  • !!!

    HEEJ ASI TÁK, JÁ BYCH UFONKOVI DOPORUČOVALA ZPĚV BEZ ŘVANÍ, PÁČ KDYŽ ON ŘVE, TAk SE TO ANI NEDÁ POSLOUCHAT!!!KDYŽ ŘVE TVL TAK TO VŮBEC NEUMÍ *1* ..TK AŤ TO RADŠI ANI NEDĚLÁÁÁÁ. DOOBŘE? a taky je trapný, že furt má v písních slovo ,,ztrácíš,, TO UŽ JE FAGT UBOHÝ!!VŠAK V RÁDIU MĚLI DOBREJ NÁZOR NA JEHO PÍSNIČKU NOVOU..PREJ: TK TO JE 1. PÍSNIČKA, KDE NEZPÍVÁ ZTRÁCÍŠ, Z TOHO JSEM FAGT NEHOHLA :d STAČÍ ŽE UŽ SE PŘEJMENOVAL NA ZTRACENÝHO.....TO SE MU TO SLOVO TK LÍBÍ??TVL *1* TAK MU PŘEJU ABY SE MEZI OPRAVDOVÝMA HVĚZDAMA ZTRATIL A ABY UŽ O NĚM NIKDO NEMĚL ANI TUCHA!!NAZDAR!!!
    • Re: !!!

      Když se Ti Marča nelíbí nemusíš ho poslouchat,o to se nikdo neprosí,a neurážej mohlo by Tě potkat neštěstí.Jsi hrozně zlá(ý) a takovéto lidi nejsou v naší společnosti vítáni.Radši už na nic neodepisuj a něco si přečti,to ti možná půjde líp.Zvíře se chová líp jak ty.Nazdar.
    • Re: !!!

      palec nahoruu *3*
  • kde ho můžu najít

    Chtěla jsem se zeptat,jetli někdo nemáte ponětí,kde nebo v jakých barech bych si Marka mohla poslechnout?Kde vystupuje? Fakt moooc díky
  • Bača je super

    BAČA JE FAKT SUPER KLUK JAKO ČLOVĚK DOUFÁM ŽE MU SKROMNOST ZŮSTANE !!!!! *4*
    • Re: Bača je super

      jestli ho doopravdy znáš jako já odmalička,tak musíš vědět že on nikdy skromnej nebyl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit