Přejít na výpis diskuzí

Mariah Carey

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc ji řeru když se koupe ve vaně s růžemi *4*
  • Mariah Carey je fakt dobrá už když jsem byl jako dítě tak jsem jí obdivoval jaký ona má hlas je prostě nejlepší z nejlepších zpěvaček na světě.
  • Mariah Carey

    JE PROSTE NEJLEPSI!!!!!
  • je fáákt dobrá má krásnej hlas.. dotáhla to hodně daleko...a ty její singly jsou taky mooc super.....
  • Je to super zpevacka ma dobry singly!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale na zpevacku Rihannu nema ale je super!
    • Re:

      jakto že nemá na rihannu???ta má na každýho
    • Re:

      obě jsou moc dobré ,mají krásné hlásečky,prsíčka ,tvářičky,úsměvy-prostě fantazie *14*
  • super
  • zpěvačka je fenomenální ... a víc mě u ní nezajímá!! Prostě po pěvecké stránce je úžasná, a v tomhle případě na tom, jaký je člověk až tak nezáleží ...
  • Mariah Carey je velmi dobrá zpěvačka ale na Whitney Houston nemá.
    • Re:

      ale má
  • Tatko vam poviem...hlas ma NADHERNY! To je ptavda! Len naozaj skoda, ze niektore pesnicky ma fakt nudne! Ale We belong together(sorry fakt neviem ako sa ta piesen pise) je skvela. No nepatrim medzi jej fanusicky ale je celkom dobre. V zivote dokazala vela a jej rodina na nu musi byt hrda:-D
    • Re: mariah carey nechápu to

      je to dobře napsaný tose neboj.ale víš co nechápu??? ty kecy o tom jak je nádherná a že jí každej opíchá že jí to strčí mezi kozy atd.. je to trapný kdyby řekli jenom jak je Úžasná ale néé oni to musejí ještě zhoršit.. takhle zní dělají jenom couru
  • Really fan

    Ahoj všem, chci jen upozornit pro ty, kteří si myslí, že mariah umí česky či snad chodí na tyto stránky, jste na omylu, takže ahoj mariah apod. je fakt směšné, dost mě to pobavilo, jen tak dál, jinak mariah je nejlepší zpěvačka na světě a má za sebou další the best song(už 17náctý) We belong together, gratuluji, obdivuji tuto divu, mám vše její cd, spoustu plakátů, dvd, vhs, fotek, kalendářu, triček, hrníčku, a taky nějaký ten podpis...Považuji se za velkého fanouška Mariah Carey

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit