Přejít na výpis diskuzí

Mariah Carey

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ROZŘEŠENÍ

    http://www.youtube.com/watch?v=Kbu6 xzd_yso&feature=related

    *7* dobrý video :D
  • sediva.linda

    Má děti???

    Má Mariah děti???????? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3*
    • Re: Má děti???

      nemá ale 2 čeká *3* *3* *3* *3* *3*
    • anka6959

      Re: Má děti???

      ne nemá ale už by si je mohla pořidit má na to věk
  • anka6959

    proMariahsucks

    jo ona nemá proč na ní žárlit a MARIAH umí rozhodně líp zpívat než madonna MADOONA je krááááááááááva s tim jesusem vždyt by mohla bejt jeho mámou měla sem jí ráda ale madonna si to u mě posrala MARIAH JE NEJ NEJ NEJ NEJ nejlepší zpěvačka co znám
    • jenniferlopez

      Re: proMariahsucks

      tjn je nej ale až po: madonna,fergie,nicole scherzinger,pink,christina agilera,missy eliot,ciara,50 cen lil wayne atd... takže není nej sry asík tě zklamu LOOOOL:D
    • dianna114

      Re: proMariahsucks

      To, že tady někdo uráží Mariah, neznamená, že ty musíš urážet Madonnu *13* A není to žádná kráva *16* . A to, s kým chodí, je snad její věc, ne?? Jo a odpověz mi prosím.. to si to u tebe posrala jen proto, že chodí s Jesusem?? Tak to fakt nechápu..
  • smouhlinka

    Miriah

    jj...souhlasím je skvělá *14*
  • nej

    Já mám ráda Mariah Carey...je to super zpěvačka s velkým rozsahem...a co na tom jak vypadá...at si vypadá jak chce...ale je prostě boží..rozhodně lepší než madonna ...když si třeba pustíte písničku love takes time tak vás dojme...je super chtěla bych zp¨ívat stejně dobře jako ona.. *3* *3*
    • jenniferlopez

      Re: nej

      když budeš zpívat stejně dobře jako mariah tak v budoucnu skončíš u silnice jak kurva jU???radím ti dobře zozmyli si to ok?:DxD
  • krásná

    mariah vyppadá líp jak kdejaká dvacítka...
  • anka6959

    mariah

    ja nevím proč ji urážíte je to podle mě jedna z nejlepšícd zpěvaček na světě ona toho tolik dokázala a mam ji stršně ráda ale neměla byse tolik předvádět a vtom klipu obsessed je skvělá a ten eminem teda stoho nadělá vždyt tam nikoho neparoduje a animu tam není podobná vždyt tam má vousy *4* *13* *4* *15*
    • Re: mariah

      neměla by se předvádět? :D tys asi neslyšel jak jí v těch svým rapech častoval co? :D
      • Re: Re: mariah

        KAZDY MA SVUJ NAZOR A NIKDO VAM HO NEBERE JA BYCH REKLA ZE SE NEPREDVADI...ASI ZAVIDITE ZE TAKHLE NEDOPADNETE KOMENTOVANIM NIC NEZISKATE TAKZE ASI SMULA...... JE TO NEJLEPSI ZPEVACKA KTEROU JSEM KDY SLYSELA CAU *3* *3* *3* *3* *10* *16*
  • _t_e_r_u_s_k_a_

    *

    Nejkrásnější ona <3
  • je dobra

    mariah je dobra zpevacka me se strasne od ni libi pisnicka obsessed ta je uplne dobra *4*
    • anyxx

      Re: je dobra

      si snad z padla z marsu ne?song obsessed je TRAPNEJ!!!píča to je stará a jk paradovala eminema to mě fkt nasrala-v tom songu zpívá: proč říkáš že sme se spolu vyspali(nebo tk něco) Em by se jí nedotk ani klackem!!!! *14*
  • helenkaaa

    yeah

    noto čučim, sme se s mámou štěkaly, kdy se mariah narodila, jestli rok 69, nebo 70 a ted koukam a rikam tak 69 teda a.... ty vole mě jebne 27. března... to mam ppřece narozky já... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit