Přejít na výpis diskuzí

Marian Vojtko

OSOBNOST 31.12.2006 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěvecké kvality tomuto člověku neberu,ale jinak je to nesympatickej slizoun,s humorem kterému se směje jen on sám./osobní zkušenost/.A to,že se chová jako playboy,to všechno dokresluje.
  • Přeju všechno nejlepší k narozeninám a hlavně zdraví! *3* *14* *1*
  • Všechno nejlepší k narozeninám !!!!!! *3*
  • VŠECHNO NEJLEPŠÍ KE KULATINÁM!!!!!!!!!
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Viděla jsem ho poprvé živě před týdnem v muzikálu Aida. Musím přiznat,že mu role Remenese moc nesedla. Přesto jsem se na něj hrozně těšila. Má uhrančivý hluboký hlas a je to fakr frajer. Škoda,že není známnější. Myslím,že je víc sexy,než nějakej Harry Styles.
  • nika1991
    nejjjjj Mužžžžžž Marian Vojtko ach Bože jaho žeru.teda koušu *14* *14* *14* *14* *14* ☺♥☺■}♦♦♦░}♫♫♫
  • gratulujeme

    Do ďalších rokov života pevné zdravie a veľa tvorivých úspechov.
  • zlaticko...

    marian no co bych dodala uzasny zpevak s krasnym hlasem do ktrereho by sae zamiloval snad i hluchy...videla sem ho uz ve trech muzikalech a reknu vam to je kus hezkyho chlapa fakt ze jj sem do neho strasnej blazen *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* pan buh me ochranuj *4* *5* *1* *1*
  • lucciana

    Mároš forever !

    Marián je nej zpěvák. Viděla jsem ho v muzikalu Dracula. Zpíval famózně, nedá se to ani popsat. Nádhera *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: pan m.v.v tv

    No jóó,no..Tak tenhle koncert,co jste viděl v televizi jsem měla to štěstí vidět a dokonce i slyšet přímo v divadle a bylo to opravdu pro otrlé,protože nebýt semtam těch chvilek,kdy pan Vojtko mluvil,nemohla bych se vůbec nadechnout...jedním slovem byl prostě ÚCHVATNÝÝÝÝÝÝÝÝÝ *3*
  • Re: Marián

    Tak to je pravda,ale taky je škoda,že trošičku odsunul operu na druhou kolej,protože operu taky válí a klidně můžu říct,že léééépe,než muzikál.Kdo jste ho ještě neslyšeli operovat *14* tak to co nejrychleji napravte,jestli se vám líbí v muzikálu,tak v opeře je o dva stupně lepší,je to prostě něco! *4*
  • Re: Re: Re: Marián

    Jeviště je jeviště,tam se mu to kouzlí,když má tak čarovnej hlas.V soukromí to bude asi trošičku jiný...i když možná že taky kouzlí,ale zřejmě jinak.. *14*
  • Re: Re: Marián

    Jako Drácula je fakt dobrej,ale i když Mariána vážně baštím,tak Hůlka je v Draculovi o malinko lepší,tedy podle mě..a kdyby se vážně dělalo nějaké hlasování,o nejlepšího Draculu na 100% by vyhrál Dan.... *15*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Marian

    No tak Koláře si nedovedu představit jak zpívá operu,ale zrovna tak by se mi 2x nelíbilo kdyby Marián zpíval třeba Ještě že tě lásko mám....Oba jsou dobří v tom co dělají(nebo co zpívají?) a o tom to je.. *3*
  • Re: Re: Marian

    Viděla jsem Mariána jako Jekylla nejednou,i ve spoustě jiných rolí,Jekyll byl opravdu BOMBASTICKEJ,ale i přesto doufám a dokonce i věřím,že to ještě nebylo to nej...co nám Marián předvedl,myslím,že to nejlepší nás teprve čekáááá...... *3*
  • severka

    Re: Re: Re: Re: Re: Marian

    Navíc je Marian lepší i v hereckém projevu v muzikálech.
  • severka

    Re: Re: Re: Re: Marian

    Petra Koláře mám ráda, ale Marian zpívá rozhodně lépe.. Dokážete si někdo představit Petra jak zpívá operu? *7*
  • Re: Narozeniny

    to je chlap s velkým CH! Nádhernej hlas, charisma,sympaťák a ještě k tomu má smysl pro humor. Bohužel není tak mediálně profláknutej, což je škoda! Málo se o něm slyší.Škoda, ceny by si kolikrát zasloužily zpěváci, jako třeba on!V muzikálech je úžasnej a vDrákulovi bych si ho fakt ráda poslechla!!!


    *14* *14* *14* *14*
  • spooky

    Narozeniny

    Přeju Mariánovi všechno nejlepší k dnešním narozeninám. Hodně zdraví a stále tak pevný a krásný hlas :)
  • Re: Re: Marián

    Jestlipak je Marián tak kouzelný i v soukromí, když na jevišti je radost se na něj dívat!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit