Přejít na výpis diskuzí

Marian Vojtko

OSOBNOST 31.12.2006 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • muzikál

    Marián je nejlepší. Moc se mi líbil v muzikálu Jekyll a Hyde. Má krásnou barvu hlasu. Moc se mi líbí.
  • Marian

    Ak mam hodnotit mariana ako spevaka, ci uz muzikaloveho alebo operneho, myslim, ze na scene je to velmi originalny a ojedinely hlas..Menej medializovany, na rozdiel od ludi ktory takmer nevedia spievat..myslim, ze by si zasluzil ovela viac pozornosti:-)
    *3*
    • Re: Marian

      No tak s tím souhlasím.Je to škoda,že lidi,kteří nechodí do divadla nemají o nějakém Mariánovi ani páru.Přitom je to váááážně Frajer *14* a výborný zpěvák.Viděla jsem ho po prvé před 4 rokama a od té doby není jediný měsíc,kdy bych nešla na nějaké jeho představení (pokud nějaké má).Je dobrej. *3*
    • Re: Marian

      Souhlasím,ale myslím,že to není vůbec rozhodující.Důležité je,že ti lidé,co chodí na jeho představení vědí,že je supráckej *14* a na tom záleží nejvíc,nééé? *16*
    • Re: Marian

      Marian bohužel doplatil na to, že v tu chvíli zpíval D. Hůlka, a bohužel dodnes zůstal přes své kvality nedoceněný, kdo ho viděl jako Jekkyla ví, že už nikdy nic lepšího od nikoho neuvidí
      • Re: Re: Marian

        Viděla jsem Mariána jako Jekylla nejednou,i ve spoustě jiných rolí,Jekyll byl opravdu BOMBASTICKEJ,ale i přesto doufám a dokonce i věřím,že to ještě nebylo to nej...co nám Marián předvedl,myslím,že to nejlepší nás teprve čekáááá...... *3*
      • Re: Re: Marian

        Marián opravdu patří mezi ty NEJ.... *14* ,Jekylla jsem viděla hodněkrát,pěkný představeníčko,ale doufám,že to nejlepší vystoupení teprve přijde a klíďpíďo jich může být i víc.....co řikáte?????????? ještě uvidíme a uslyšíme "Máňu" *3* v hodně dobrejch věcech,budou určitě stejně dobrý,(nebo možná,že lepší?)jako Jekyll.Nechme se překvapit..... *3*
      • Re: Re: Marian

        ne jen jako Jekylla, ale i v jiných představeních :D, například v již zmíněné Angelice :D, o a takové Oratorium Mistra Jana Husa, je zcela nepřekonatelné :D
        • Re: Re: Re: Marian

          Čauko *5* ,tak pana Vojtka jsem viděla hodněkrát,v různých muzikálech.Je dobrej *3* a mě se mocmocmoc líbí,ale myslim,že jsou i jiní a ti jsou rozhodně stejně dobří,někdy i lepší,než on např.P.Kolář *5* ,takže on má sice bombastickej hlásek,ale neni jedinej....
          • severka

            Re: Re: Re: Re: Marian

            Petra Koláře mám ráda, ale Marian zpívá rozhodně lépe.. Dokážete si někdo představit Petra jak zpívá operu? *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Marian

              No tak Koláře si nedovedu představit jak zpívá operu,ale zrovna tak by se mi 2x nelíbilo kdyby Marián zpíval třeba Ještě že tě lásko mám....Oba jsou dobří v tom co dělají(nebo co zpívají?) a o tom to je.. *3*
            • severka

              Re: Re: Re: Re: Re: Marian

              Navíc je Marian lepší i v hereckém projevu v muzikálech.
        • Re: Re: Re: Marian

          Oratorium Mistra Jana Husa je úžastné!!!
    • Re: Marian

      Je supeeeeeeeeer..... *14*
      • Re: Re: Marian

        Autor Mariana??? *1*
  • nej hlas

    Jeho hlas je naprosto, ale vážně naprosto úžasnej a úchvatnej, v poslední době jsem Mariana viděla v muzikálu Angelika jako Jofreyho a v muzikálu Tři mušketýři jako kardinála, nepouštím si nic jinýho, už se těším na derniéru Angeliky, lístky už mám doma :) pojďte taky *14*
    • Re: nej hlas

      Bohužel Marian dernieru nezpívá *9* *8*
      • Re: Re: nej hlas

        vím, že ano, ptala jsem se na to... *7*
        • Re: Re: Re: nej hlas

          mmm, tak to koukám, že asi ne no *9* *9* *9*
  • zlaticko...

    marian no co bych dodala uzasny zpevak s krasnym hlasem do ktrereho by sae zamiloval snad i hluchy...videla sem ho uz ve trech muzikalech a reknu vam to je kus hezkyho chlapa fakt ze jj sem do neho strasnej blazen *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* pan buh me ochranuj *4* *5* *1* *1*
  • Pěvecké kvality tomuto člověku neberu,ale jinak je to nesympatickej slizoun,s humorem kterému se směje jen on sám./osobní zkušenost/.A to,že se chová jako playboy,to všechno dokresluje.
  • No páni

    Zdravím všeci!!!
  • Konccert Mariana Vojtka

    Ahojky všem, kteří si zamilovali nádherný hlas Mariana Vojtka. Konečně je to tady a Marian bude mít vlastní koncert 18.11. v divadle Hybernia. Vstupenky jsou již v prodeji na http://www.ticketportal.cz/search2. asp?ID=87069&ID_Objekt=1200424. Hosty jsou Petr Kolář a Eva Urbanová. *3* *4*
  • Marián

    Marián krásně zpívá a v muzikálu mu to také jde *3*
    • Re: Marián

      Tak to je pravda,ale taky je škoda,že trošičku odsunul operu na druhou kolej,protože operu taky válí a klidně můžu říct,že léééépe,než muzikál.Kdo jste ho ještě neslyšeli operovat *14* tak to co nejrychleji napravte,jestli se vám líbí v muzikálu,tak v opeře je o dva stupně lepší,je to prostě něco! *4*
    • Re: Marián

      Vždy když slyším zpívat Mariána je to nádherný a nepopsatelný zážitek. Jděte na obnovenou premiéru Drákuly. Je to super a on jako Drákula je nepřekobatelný!!!
      • Re: Re: Marián

        Jako Drácula je fakt dobrej,ale i když Mariána vážně baštím,tak Hůlka je v Draculovi o malinko lepší,tedy podle mě..a kdyby se vážně dělalo nějaké hlasování,o nejlepšího Draculu na 100% by vyhrál Dan.... *15*
      • Re: Re: Marián

        Jestlipak je Marián tak kouzelný i v soukromí, když na jevišti je radost se na něj dívat!!! *14*
        • Re: Re: Re: Marián

          Jeviště je jeviště,tam se mu to kouzlí,když má tak čarovnej hlas.V soukromí to bude asi trošičku jiný...i když možná že taky kouzlí,ale zřejmě jinak.. *14*
  • VŠECHNO NEJLEPŠÍ KE KULATINÁM!!!!!!!!!
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • pochvala

    dobry den Mariáne,moc jste se mi libil v muzikalu Angelika.bylo to nadherne.dekuju za pekny zazitek. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit