Přejít na výpis diskuzí

Marian Vojtko

OSOBNOST 31.12.2006 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěvecké kvality tomuto člověku neberu,ale jinak je to nesympatickej slizoun,s humorem kterému se směje jen on sám./osobní zkušenost/.A to,že se chová jako playboy,to všechno dokresluje.
  • Přeju všechno nejlepší k narozeninám a hlavně zdraví! *3* *14* *1*
  • Všechno nejlepší k narozeninám !!!!!! *3*
  • VŠECHNO NEJLEPŠÍ KE KULATINÁM!!!!!!!!!
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Viděla jsem ho poprvé živě před týdnem v muzikálu Aida. Musím přiznat,že mu role Remenese moc nesedla. Přesto jsem se na něj hrozně těšila. Má uhrančivý hluboký hlas a je to fakr frajer. Škoda,že není známnější. Myslím,že je víc sexy,než nějakej Harry Styles.
  • nika1991
    nejjjjj Mužžžžžž Marian Vojtko ach Bože jaho žeru.teda koušu *14* *14* *14* *14* *14* ☺♥☺■}♦♦♦░}♫♫♫
  • gratulujeme

    Do ďalších rokov života pevné zdravie a veľa tvorivých úspechov.
  • zlaticko...

    marian no co bych dodala uzasny zpevak s krasnym hlasem do ktrereho by sae zamiloval snad i hluchy...videla sem ho uz ve trech muzikalech a reknu vam to je kus hezkyho chlapa fakt ze jj sem do neho strasnej blazen *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* pan buh me ochranuj *4* *5* *1* *1*
  • lucciana

    Mároš forever !

    Marián je nej zpěvák. Viděla jsem ho v muzikalu Dracula. Zpíval famózně, nedá se to ani popsat. Nádhera *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • spooky

    Narozeniny

    Přeju Mariánovi všechno nejlepší k dnešním narozeninám. Hodně zdraví a stále tak pevný a krásný hlas :)
    • Re: Narozeniny

      to je chlap s velkým CH! Nádhernej hlas, charisma,sympaťák a ještě k tomu má smysl pro humor. Bohužel není tak mediálně profláknutej, což je škoda! Málo se o něm slyší.Škoda, ceny by si kolikrát zasloužily zpěváci, jako třeba on!V muzikálech je úžasnej a vDrákulovi bych si ho fakt ráda poslechla!!!


      *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit