Přejít na výpis diskuzí

Mariana Prachařová

OSOBNOST 31.12.2006 
166 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • <3

    awojky...já jenom že w Horákowejch hraješ upe suprowě. Chci se jen zeptat...cítila ses při natáčení jako doma? wíš je to diwný se takhle ptát ale newím jaký to je.....a ještě jedna otázečka...stýkáš se nadále s hercema ze seriálu??...pro mě je to důlržitý..protože newím jaký to je ve světě herců...=)..odepiš pls *1*
  • chtěla bych tě poznat

    Ahoj Mariano znám pár lidí co znají tebe a já bych tě chtěl taky poznat ale nechtěla sem ti psát na lidé a ani na facebook. Vím že když si teď slavná že se s tebou chce každej kamarádit a proto sem ti nechtěla psát. Nechtěla sem bejt vlezlá. Takže pokud by ti nevadilo si se mnou psát a seznámit se tak mi sem napiš a já se ti ozvu ne FB nebo na lidech. *3*
  • ahoj:)

    Ahoj,vim že ti píše strašně moc lidí ale na facebooku sem našla že máš v přezdívce buď prcek nebo teďka Blondmidget a to má být asi jako trpaslík,tak můžu jen vědět kolik měříš???:D(sry je to blbá otázka ale tak co...)jo a ještě jestli bych si tě nemohla přidat do přátel,vážně bych ti tam nic nepsala,jen by bylo hezký tě tam mít:D(ale když reknes ne,tak se popravde ani nedivim,protoze mne vubec neznas,ale uchylacka nejsem:)...Jinak ses proste uplne nejlepsi,ahoj a promin ze sem prudila *3* *1* *1* *1* *3* *4*
    • Re: ahoj:)

      Jo do těch přátel sem myslela na Facebooku,ale to ti asi došlo:),pls odepiš na email Emily100@seznam.cz...diky a fakt sry ze otravuju:D
  • ondriiis13

    Otázka čislo .....

    Hele nemate nekdo mariany facebook bo libko??? *14*
    • Re: Otázka čislo .....

      já vim její facebook ale pokud bude souhlasit s tim abych ti to řekla tak ti ho dám *3*
      • Re: Re: Otázka čislo .....

        ?
        Vždyť stačí zadat jméno do vyhledávače *8*
        • Re: Re: Re: Otázka čislo .....

          jo, ale aby to nebylo tak jednoduchý, tak tam třeb a nemusí mít Mariana Prachařová, ale něco jinýho, třeba přezdívku, tak jako já :)
  • všechno nej!!

    hm...ja nevedela ze ma za bratra jakoubka:)
    • ilovehorses

      Re: všechno nej!!

      Ty jo bliky *5* *4*
  • ¨*fucking*

    Ahoj Marianko.Chtěl sem ti řict že se mi moc libiš a jestli se nechceš skamaradit???napiš mi na icq410180552.diky moc ahoj
    • Re: ¨*fucking*

      jo,jo,je úplně k zulíbání *14*
  • jsi sQělá

    Awojky Mariano jak se máš jsi sQělá herečka mocky tě obdivuju a taky tvýho bráchu je to fešák,jestli se ti bude chtít tak se mi ozvi!!Na mém ICQ:382283729.a nebo na mém profilu na Lide.cz moje přezdívka je barasekyra.Měj se mocinky hezky a pozdravuj brášku a maminku a vyřiď jí,že sleduju každou středu Comeback a je úžasná!! *3* *3* Budu se těšit na tvojí odpověď
  • míša!!!!!

    ahoj marianko napiš mě pls na email HorkaMisa@seznam.cz tvoje icq dik *1*
  • láááskaa

    awojky...Marjánko....jen ti chi říct ,že tě moooc obdivuju.Chci ti říct že to je díky tvým rodičůůům..ale hlavně díky mamce...uřčitě...máš velký štěstí ,že si se v takový rodině natodila..važně... *3* ...odpověď na icq:405301542..pa
  • tvůj brácha

    ahoj je pravda že tvůj brácha je jakub prachař prosím odpověz na email a jaksi hrála v horákovích tak v 29dílu jsi tu ELVÍRU zahrálaa DOst DObřE *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší