Přejít na výpis diskuzí

Mariana Prachařová

OSOBNOST 31.12.2006 
166 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • si to ty??

    ahojky mariano mám na tebe dotazek byla si to fagt ty na tom koncertu (nebudu jmenovat jaký skupiny) ale uskutečnil se 3 března 2007 o2 aréně stála si před podieem a parkrát jsme se tam potkali když tak odepiš na mail keristy@centrum.cz díkys
  • brooklin

    Strašný

    Lidi tohle je fakt hrozný. Kdyby nebyla slavná no v úvozovkách že jo, tak by se s ní nikdo nebavil ale jak je někdo slvnej tak po něm všichny prahnete. Jo tím tě mariano nechci urazit, ale musí to bejt strašný třeba když deš po ulici a všici no hele to je vona ta hrála v Horákovejch. Ale jinak proti tobě nic nemám to ne. V Horákovejch ses mi moc líbila, tak si to neber nijak osobně. *3*
  • sjupr

    profil

    ale jinak by mě zajímalo jestli máš profil an líbku nebo na lidech *5*
  • sjupr

    Nemusí to bejt ona !

    hele lidi víte ža ta mariana jako ta co to sem píše vůbec nemůsí bejt ona ? neřikám že to ona neni třeba je ale taky nemusí ;-) jednou sem byla na blogu H2O ( australskej seriál ) a někdo se tam vydával za cleo a všichni si naivně myslely že je to ona ... jako kdyby vůbec věděla kde je ČR . tim nechci říct že mariana to neni ale co vy můžete vědět *4*
    • Re: Nemusí to bejt ona !

      hele lidi takovej podraz bych vám nikdy neudělala *4* *4* *4* *4* *15*
      • ahojda

        ahoj jestly jsi to ty opravdu tak mi napiš na tento e-mail alimyn@seznam.cz díky ti a zatím ahojda
  • nwm :-)

    Ahoj ráda bych se s tebou skamarádila mám dyžtak profil na lidech verca444

    tak jukni a dyžtak napiš

    paaa Verča *3*
  • Šťastnej novej rok

    Šťastnej novej rok, hodně nabídek na film(ať se mám na co koukat)atd. *4* *3*
  • HeH

    Hh já ani nwm cc sem chci psát.....napsala bych třebá no fkt dobře hraješ a tky seš hezká =D=D...le tt určitě řiká moc lidí no =D=D....tk zs ahoj =).... *1*
  • Ahijky

    *14* Ahojííííííííík jak se máš Mariano já celkem jo...Ale zase ta škola... *14*
  • Vše nejlepší

    Všechno nejlepší k Tvému dnešnímu svátku, ať se Ti daří ve škole a v osobním životě! *3* *14*
  • <3

    Cauuky Marianko, když budeš mít čas tak písni na mail, j čau a měj se good!

    případně icq: 225633442

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší