Přejít na výpis diskuzí

Marie Rottrová

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Včera večer zpívala Maruška v jednom pořadu na čt.1 písničku Lásko voníš deštěm. Můžu říct, že většina našich zpěvaček jí nesahá ani po paty!
  • Maruška je nádherná Vlastik
  • Maruška je krásná,nádherná,40 let jsem její obdivovatel. Byl jsem na osmi koncertech,které měla v Uh. Hradišti a v Brně. Škoda,že už nezpívá,aspoň si pouštím její CD a DVD Tisíc tváří lásky.Sleduji všechny její pořady. Mám dodně fotek s jejím věnováním a knížku od pana Graclíka a Maléřové Hlas se stínem. Kupuji si všechny časopisy když je na titulní straně. Přeji jí hlavně hodně zdraví. Vlastik
  • Mám syna kterému bude 30 let a už od dětství obdivuje paní Marii. A má jedno velké přání k narozeninám.Chtěl by se sní setkat osobně.Nevím na koho se obrátit. Nemohl by mi někdo poradit?Moc děkuji Zdena
  • Mitchell999
    Všechno nejlepší *3* *2* ,nejkrásnější písnička od vás je Markétka *4* *2*
  • Já miluju její písničku Bílý kůň. *14* *14*
  • Maruška Rotrová-Dáma-opravdová Dáma s velkým D.Stárne s grácií-moc jí to sluší.
  • DRAHÁ MARUŠKO!Moc obdivuji váš talent,jste opravdu ÚŽASNÁ... *14*Ale nejvíc ze všeho mě potěšilo,že se mi podařilo zazpívat Vaše písničky:S Tebou,S tím bláznem si nic nezačínej a Skořápky ořechů-a jsem na to hrdá,protože mi to dalo hodně zabrat...Jste vážně skvělá a přeji Vám,abyste takhle vydržela...S veškerou úctou,Naty McCartney
  • Jak to ta paní Marie dělá, že v 70ti letech vypadá na 50?? Je úžasná a krásně zpívá. Přeju jí všechno nejlepší.
  • Včerejší koncert v naší ostravské ČEZ Aréně byl jak jinak než úžasný. Chyběl mi jen ten Petr Němec a s ním zazpívaný Kůň bílý... Ještě že Vás ta Ostrava má! A začátek Vašeho koncertu s Jarkem Nohavicou, co víc si lze přát... Děkuji Hanka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit