Přejít na výpis diskuzí

Marie Rottrová

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Rottrovú nemusím 

  • Reaguji na tvrzení jednoho dikutujícího, že jsme Flamengo s Marií a Petrem Němcem neznali a neměli v Čechách rádi. Už v 60. letech jezdili do Chvaletic(Telčic) hrát na čajích. To její soulové a RMB období bylo super!
  • Nepropásněte poslední koncert letošního Beskydského hudebního léta!

    Již 19. 8. v areálu koupaliště Penzionu a restaurace Sluníčko proběhne koncert Marie Rottrové s předkapelou Big BLAST! Band.

    Lístky zakoupíte online http://goo.gl/V0NvML
    Více informací o koncertu http://goo.gl/JwtB0C

    Chcete-li nás podpořit, budeme moc rádi za Vaši návštěvu.

    PS: Nezapomeňte, že každý lístek je slosovatelný v soutěži o pobyt na Sepetné v den koncertu.
  • Marie a Petr Němec byli s Flamengo králi discotek v Ostravě naprostá bomba a tanec až do rána.Když to rozjeli byl to nářez.Do dneška jsem něco podobného nezažil .Hráli je jen v Ostravských rádiích ,Čecháčci nesnášeli tuto dvojce do doby než spívala z Bobkem dostala více prostoru.Petra neměli v Praze rádi.To jsou ti černí Ostravaci tak je hodnotili čecháčci.Jak je to s Ukrajinou je úplně jedno.Rusové a opilec Gorbačov prodali Sovětský svaz a nyní neví jak vše vrátit do starých kolejí.Štěpení národů je velká morální prohra.Vemte Československo a její rozpad .Na co je tedy EU.na hovno.Ty silní se nikdy nerozadnou kdyby měli polovinu národa vystřílet,jako USA,ČÍNA,AUSTRÁLIE a další.
  • Velmi se mi líbily fotky Marušky z počátku sedmdesátých let. Tak si ji pamatuji. Vlastik
  • Moc se mi líbil včerejší koncert Marušky v Brně. Vlastik
  • Paní Marie, jako zpěvačky jsem si Vás vždy vážil a vážím. O to více mne překvapilo, jak jste mohla sednout na lep onomu nestoudnému pamfletu o Majdanu, potažmo o Ukrajině. Cožpak vážně nechápete a nevidíte kdo je tady agresor a kdo předem vyhlédnutá oběť? Bohužel, nejste sama. Přeji všechno dobré.
  • Velmi se mi líbil koncert Marušky Rottrové ve Zlíně.
  • Maruška je kráska!
  • www.mapacelebrit.cz
  • Velmi se mi líbí písnička Já se znám,kterou zpívá Maruška ve filmu Léto s kovbojem,často si ji pouštím.
  • Maruško vše nejlepší v Vašemu svátku,po celou dobu Vám přeji jen to nejlepší!Vlastik
  • Vše nejlepší k svátku.
  • Včera večer zpívala Maruška v jednom pořadu na čt.1 písničku Lásko voníš deštěm. Můžu říct, že většina našich zpěvaček jí nesahá ani po paty!
  • Maruška je nádherná Vlastik
  • Maruška je krásná,nádherná,40 let jsem její obdivovatel. Byl jsem na osmi koncertech,které měla v Uh. Hradišti a v Brně. Škoda,že už nezpívá,aspoň si pouštím její CD a DVD Tisíc tváří lásky.Sleduji všechny její pořady. Mám dodně fotek s jejím věnováním a knížku od pana Graclíka a Maléřové Hlas se stínem. Kupuji si všechny časopisy když je na titulní straně. Přeji jí hlavně hodně zdraví. Vlastik
  • Mám syna kterému bude 30 let a už od dětství obdivuje paní Marii. A má jedno velké přání k narozeninám.Chtěl by se sní setkat osobně.Nevím na koho se obrátit. Nemohl by mi někdo poradit?Moc děkuji Zdena
  • Mitchell999
    Všechno nejlepší *3* *2* ,nejkrásnější písnička od vás je Markétka *4* *2*
  • Já miluju její písničku Bílý kůň. *14* *14*
  • Maruška Rotrová-Dáma-opravdová Dáma s velkým D.Stárne s grácií-moc jí to sluší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit