Přejít na výpis diskuzí

Marie Rottrová

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DRAHÁ MARUŠKO!Moc obdivuji váš talent,jste opravdu ÚŽASNÁ... *14*Ale nejvíc ze všeho mě potěšilo,že se mi podařilo zazpívat Vaše písničky:S Tebou,S tím bláznem si nic nezačínej a Skořápky ořechů-a jsem na to hrdá,protože mi to dalo hodně zabrat...Jste vážně skvělá a přeji Vám,abyste takhle vydržela...S veškerou úctou,Naty McCartney
  • Jak to ta paní Marie dělá, že v 70ti letech vypadá na 50?? Je úžasná a krásně zpívá. Přeju jí všechno nejlepší.
  • nika1979
    Vendulko..odkaz protebe.a děcka. zavidi ja že maš rada takove idoli tak jako ja.mam jich moccccc idolu............ kašli na ně podpis Magdalena
    ja jsem včera bila na koncertě Marii Rottrové............... ve zlině *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ♥░┼╩{--░X┼}
  • Včerejší koncert v naší ostravské ČEZ Aréně byl jak jinak než úžasný. Chyběl mi jen ten Petr Němec a s ním zazpívaný Kůň bílý... Ještě že Vás ta Ostrava má! A začátek Vašeho koncertu s Jarkem Nohavicou, co víc si lze přát... Děkuji Hanka
  • Za všechny Hrušováky přeji pevné zdraví a těšíme se na srazu v příštím roce.Snad zdraví dovolí uskutečnit koncert v ČEZ aréně, těšíme se!
  • Ahoj Maruško, všechno nej, nej, nej k Tvému dnešnímu významnému výročí a ještě hodně Tvých krásných písniček pro Tvé stále posluchče a fanoušky. :-))) Milan
  • Dobrý den Maruško, Všechno nejlepší k Vašim narozeninám, hodně štěstíčka, ještě víc zdravíčka a úplně nejvíc lásky.
  • Marie Rottrová! Přeji vám vše nejlepšíííí k vaším krásným 70.narozeninám, hodně štěstíčka a zdravíčka! *14*
  • flamingo
    Milá paní Rottrová,přijměte velkou gratulaci k Vašim dnešním narozeninám.Obdivuji a poslouchám Vás moc ráda.Těším se na koncert v KV Aréně a doufám,že uslyším i Vaše duety s Petrem Němcem.Přeji pevné zdraví,štěstí a pohodu do dalších let.
  • Milá paní Maruš
    Přání k Vaším dnešním 70.narozeninám všechno nejlepší! *4*
  • Dobrý den paní Marie,přeji Vám hodně štěstí,lásky a zdraví k vašim dnešním narozeninam. Petr
  • Dobrý den paní Marie Rotrrová všehno nejlepší k vaším narozeninám které budete mí v neděli 13.11.2011 vám přeje Lukáš Kovařík z Hrdece Královího.
  • m-e-x-y

    Přání

    Milá paní Maruško,blahopřeji Vám k narození malého vnoučátka. Nevím jestli je to chlapeček nebo holčička.To nevadí, hlavně ať je miminko zdravé a přeji krásný a šťastný vstup do života na našem světě. *4* *4* *4*
  • m-e-x-y

    m-e-x-y

    Dobrý den,milá paní Maruško Rottrová
    moc ráda bych se s Vámi zase setkala někde na koncertě v Liberci nebo v okolí Liberce. *3* Nejvíc poslouchám vaše písničky,když je mi smutno.Dávají mi energii do života a pokaždé mi zlepší náladu. *1* Mám Vás v srdíčku a navždy zůstanu Vaši věrnou fanynkou.M *4*
  • hanovka

    Re: Nemůžu si pomoct :-(

    Prosím ozvy se mi na mejl: monickahanova@email.cz, měla jsem podobný problém. :)
  • M.R

    Paní Rottrová to je aspon žena s velkým Ź. Né jak ty současné nanynky. Líbilo se mi, jak nazpívala Ozzyho písničku. Pěkné *5* heaven on fire !
  • Přání

    Milá paní Maruš
    Gratulace,přáníčko k Vaším dnešním narozeninám a přání všechno nejlepší. *4*
  • narodeniny

    Pani Rottrova,nedavno ste mali v Topolcanoch koncert,ktoreho som sa zial nemohla zucastnit...tak som si aspon vypocula Vase CD...K Vasim krasnym narodeninam/tomu cislu sa mi nechce verit/ Vam prajem predovsetkym pevne zdravie a vela dalsich krasnych piesni,ktorymi nas dokazete potesit aj kazdy den... *4*
  • Nemůžu si pomoct :-(

    Dobrý den jmenuju se Vendula Zelinková a je mi 12let děcka ve škole se mi smějí co to poslouchám,ale já za to prostě nemůžu prostě miluju písničky Paní Marie Rottrové a nedám si říct ji neposlouchat.Minulý rok jsem nastoupila do nové školy v Olomouci do 6 třídy jenže tam děti poslouchají jen Avril Lavigne,Lady Gagu ale já to moc neposlouchám bydlím na vesnici a tady u nás i ve škole na vesnici se prostě takové moderní písničky nepouští moc.Moje babička u které bydlíme byla ted na konci léta v Náměšti na Hané kde byly Hanácké slavnosti chtěla sme tam jít chtěla sem konečně vidět Pani Marii Rotrovou ale nepodařilo se:-(ale dala sem babičce památník a paní rottrová se mi do něj podepsala.Moc vám fandím.Mám vás ráda.Vendula
  • Re: Krásně zpívá

    Jo, v jejích písničkách je příběh takže je to poslouchat jako něco. a k tomu ten hlas!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit