Přejít na výpis diskuzí

Marie Rottrová

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Jsem v koncích

    ranni loučeni
  • Jsem v koncích

    Poradí mi někdo, jak se jmenuje písnička od Philla Collinse - Can´t stop loving you, kterou přezpívala paní Rottrová?! *9*
  • Až je to trapné

    Zakrývání věku mi připadá paní Rottrová stejně trapné jako Vámi omílané písničky - stále dokola jedno a to samé, měl sem Vás rád, ale už mi lezete krkem, jinak proti Vám nic nemám, s pozdravem Váš bývalý fanoušek *9* *13* Tetenka Josef
  • Výročíí pěvecké kariéry

    Zdravím všechny...nevít někdo náhodou kolikáté výročí má Marie jako pěvecké kariéry??? A kolik písniček už nazpívala dohromady?? *1*
  • Re: Kruh světla

    Tak k tomuto se jednoznacne pripojuju, deska Flamingo 1972 je opravdu skvostna
    a bohuzel i moje vinilova fosna uz je znacne ojeta. Pred casem jsem si vyrobil
    prepis do mp3. Nove vydani na CD by jiste
    potesilo spoustu fandu.Ja sam bych koupil rovnou 2 kusy :) pro sebe a rodice.
    m.
  • Božská Marie

    Mám přítele, ten vás Maruško obdivuje ,tak jsem koupila lístky na váš koncert který se koná ve Zlíně .Dostal je to k narozeninám má krásných 55 . Tímto Vám chci poděkovat za všechny písničky co zpíváte .Děkujeme.
  • Kruh světla

    Milá paní Marie.Mám srdečné přání,které zní:Oživit a přivést znovu po roce 1972 na svět krásné dně věci.Ty věci se jmenují "Kruh světla" a "Déšť".
    Písnička "Déšť" začíná a končí klasickým klavírem,vzpomínáte? Uprostřed je sólo saxofonu.Tu desku jsem mým dětstvím skoro odrovnal....Byla to druhá písnička po Kruhu světla.Nikdy kromě této archivované vinilové perly jsem tuto písničku nikde více neslyšel.
    Chtěl bych se zeptat,jestli něco takového máte v plánu?Děkuji Vám.S pozdravem Jiří Skokan junior a senior-(majitel vinilu,saxofonista a váš celoživotní obdivovatel)Pelhřimov.
  • Re: prosba

    Jsem nyní také v situaci, že sháním životem založenou skvělou desku Marie Rottrová 1972. Zajímá mne, zda je někdo, kdo uměl nebo umí poradit. Za případnou odpověď díky. J.P.
  • Poděkování

    Vážená paní Maruško.Děkuji Vám za všechny ty krásné písničky,které mne provázely v době dospívání a které poslouchám ráda i dnes.Vážím si Vás také proto, že jste stále stejná, pro Vaši skromnost a upřímnost a za to, že jste (na rozdíl od spousty našich zpěvaček) zůstala sama sebou.Jsem Vaší vrstevnicí a tak jako Vás, i mne před časem zradilo zdravíčko.Vím co to s člověkem udělá a jakou musí mít vůli, aby šel dál. A proto Vám přeji moc a moc zdraví, štěstí a spokojenosti a ještě jednou díky za tu radost, kterou nám svým hlasem a propjevem dáváte.Mám Vás ráda a vážím si vás.BK
  • Re: Koncerty M.Rottrové

    www.marierottrova.cz oficiální web
  • Re: Koncerty M.Rottrové

    Vážená paní Šenkárová,

    možná by bylo dobré najít si oficiální stránky paní Rottrové, kde přehled vystoupení je zveřejněný... *3*
  • Kontakt

    Máme zájem o půlhodinové pěvecké vystoupení paní M.Rottrové v dubnu 2007,
    prosíme o kontakt.
    Děkujeme za odpověď.
  • Koncerty M.Rottrové

    Vážená paní Rottrová, vážení posluchači a fanoušci p.M.Rottrové!
    Prosím zašlete odkaz,kde lze shlédnout plán koncertů a akcí Marie Rottrové rok 2007.
    Děkuji za tipy a návody.
    Šárka Šenkárová
    aupair@post.cz
  • Jájino

    jde o písničku "Střapatá, nahatá", viz. například tady: http://hudba.hradiste.cz/index.asp?AKCE=DETAIL&ID= OINJSPSNH
  • žádost o text písničky

    Dobŕý den,mám pětiletého syna Honzíka a moc se nám líbí písnička od Marie Rotrové.Nevím její název,mohu jen napsat pár slov.OČI JAKO DVA KOLÁČE S MEDEM JENŽE VIDÍŠ VŽDYCKY SOTVA JEDEN ...Jestli by to šlo moc děkuji.
  • Žiadosť

    Vážená pani Rottrová. Chcel by som Vás poprosiť o komerčné vystúpenie v decembri 2006 v Dolnom Kubíne spoločne s Jožkom Černým. Prosím Vás o odpoveď na uvedený email. Ďakujem.
  • xxx

    dobry den, chteli bychom pozvat p. Rottrovou, za ucelem jejiho vystoupeni, je mozne ziskat kontakt, s kym jednat? diky, mrazek
  • *4* *4* *16* *8* *14* *3*
  • pátrání

    Ahoj, pátrám v okrese Most po těch co by rádi aby paní Maruška vystoupila v našem okrese.Co vy na to?pište mailíky (může i vážená paní Marie Rotrová) a popovídáme si tam.Do předmětu napište iniciály M.R. všem i paní Rotrové Krásný den,Tomáš *3*
  • pohádky

    Chtěla bych touto cestou poděkovat Marušce za její krásné písničky, a nejen to. Mé dětství provázely Pohádky XIV od Františka Nepila , které vypravuje paní Rottrová a současně zde zpívá, dle mého názoru, ty nejkrásnější písničky, a protože mám již sama několik dětí byla bych moc ráda kdyby mi někdo poradil kde se tento titul dá sehnat.Bohužel jsem gramofonovou desku poškodila a nemohu jim pohádky, u kterých se ještě dnes dojímám, přehrát.Přeji mnoho úspěchů jak v soukromém tak v profesním životě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit