Přejít na výpis diskuzí

Marie Rottrová

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jájino

    jde o písničku "Střapatá, nahatá", viz. například tady: http://hudba.hradiste.cz/index.asp?AKCE=DETAIL&ID= OINJSPSNH
  • Kruh světla

    Milá paní Marie.Mám srdečné přání,které zní:Oživit a přivést znovu po roce 1972 na svět krásné dně věci.Ty věci se jmenují "Kruh světla" a "Déšť".
    Písnička "Déšť" začíná a končí klasickým klavírem,vzpomínáte? Uprostřed je sólo saxofonu.Tu desku jsem mým dětstvím skoro odrovnal....Byla to druhá písnička po Kruhu světla.Nikdy kromě této archivované vinilové perly jsem tuto písničku nikde více neslyšel.
    Chtěl bych se zeptat,jestli něco takového máte v plánu?Děkuji Vám.S pozdravem Jiří Skokan junior a senior-(majitel vinilu,saxofonista a váš celoživotní obdivovatel)Pelhřimov.
    • Re: Kruh světla

      Tak k tomuto se jednoznacne pripojuju, deska Flamingo 1972 je opravdu skvostna
      a bohuzel i moje vinilova fosna uz je znacne ojeta. Pred casem jsem si vyrobil
      prepis do mp3. Nove vydani na CD by jiste
      potesilo spoustu fandu.Ja sam bych koupil rovnou 2 kusy :) pro sebe a rodice.
      m.
  • nová diskuse

    dovolte abych vás pozvala na nové diskusní fórum na lide.cz o Marušce Rottrové
  • Nemůžu si pomoct :-(

    Dobrý den jmenuju se Vendula Zelinková a je mi 12let děcka ve škole se mi smějí co to poslouchám,ale já za to prostě nemůžu prostě miluju písničky Paní Marie Rottrové a nedám si říct ji neposlouchat.Minulý rok jsem nastoupila do nové školy v Olomouci do 6 třídy jenže tam děti poslouchají jen Avril Lavigne,Lady Gagu ale já to moc neposlouchám bydlím na vesnici a tady u nás i ve škole na vesnici se prostě takové moderní písničky nepouští moc.Moje babička u které bydlíme byla ted na konci léta v Náměšti na Hané kde byly Hanácké slavnosti chtěla sme tam jít chtěla sem konečně vidět Pani Marii Rotrovou ale nepodařilo se:-(ale dala sem babičce památník a paní rottrová se mi do něj podepsala.Moc vám fandím.Mám vás ráda.Vendula
    • nika1979
      Vendulko..odkaz protebe.a děcka. zavidi ja že maš rada takove idoli tak jako ja.mam jich moccccc idolu............ kašli na ně podpis Magdalena
      ja jsem včera bila na koncertě Marii Rottrové............... ve zlině *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ♥░┼╩{--░X┼}
    • hanovka

      Re: Nemůžu si pomoct :-(

      Prosím ozvy se mi na mejl: monickahanova@email.cz, měla jsem podobný problém. :)
  • pohádky

    Chtěla bych touto cestou poděkovat Marušce za její krásné písničky, a nejen to. Mé dětství provázely Pohádky XIV od Františka Nepila , které vypravuje paní Rottrová a současně zde zpívá, dle mého názoru, ty nejkrásnější písničky, a protože mám již sama několik dětí byla bych moc ráda kdyby mi někdo poradil kde se tento titul dá sehnat.Bohužel jsem gramofonovou desku poškodila a nemohu jim pohádky, u kterých se ještě dnes dojímám, přehrát.Přeji mnoho úspěchů jak v soukromém tak v profesním životě.
  • Božská Marie

    Mám přítele, ten vás Maruško obdivuje ,tak jsem koupila lístky na váš koncert který se koná ve Zlíně .Dostal je to k narozeninám má krásných 55 . Tímto Vám chci poděkovat za všechny písničky co zpíváte .Děkujeme.
  • Krásně zpívá

    Já marušku posloucham hrozně ráda. Zpívá moc krásně a její písničky jsou o něčem
    • Re: Krásně zpívá

      Jo, v jejích písničkách je příběh takže je to poslouchat jako něco. a k tomu ten hlas!
    • jana21

      Re: Krásně zpívá

      Tak to máš pravdu, Maruška má moc hezké písničky *3* .

      www.marierottrova.wbs.cz
  • Marie Rottrová

    Paní Maruška to je legenda Lady Soul.
    Příjemná,milá dáma.Poslouchám jí od prvních začátků a je pořád skvělá.Viděla jsem její koncerty se sk. Flamingo a s Petrem Němcem a s orch.ORO./o lásce/.
    S Pavlem Bobkem S tím bláznem si nic
    nezačínej.Mě doslova inspiruje.
    Posluchače osloví.Meditace-Relax.
    Na rozhlasových vlnách,gramofonové
    desky LP,SP,CD,DVD.
    S Úctou!
  • S tebou

    Marně sháním text k písníčce "S tebou",můžete mi nějak pomoci.Předem děkuji. S pozdravem Jirka
  • pro paní Marií

    Milá paní Marie, vím, že je to velká troufalost, ale chtěla jsem Vás hrozně moc poprosit, jestli by bylo možné udělat s Vámi rozhovor do našeho magazínu. Celá naše redakce má moc ráda Vaše písničky, které pohladí po duši. Jestli by to bylo možné, prosím odpovězte mi na tento e-mail: kubaskovae@seznam.cz. Moc děkuji a přejí krásné adventní dny plné pohody. Kubasková Eva

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit