Přejít na výpis diskuzí

Marie Rottrová

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poděkování

    Vážená paní Rotrová,chtěl bych vám touto cestou poděkovat za dosavadní krásné písně,které mě neustále provázejí na cestách.jsou to hity,které se nedaji neposlouchat.V dnešní podivné době kdy se ze všech možných radií valí stále stejná hudba jsou ty vaše takový balzám.Nevím jak bych mohl zjistit,kdy budete a hlavně kde vystupovat.Velice rád bych takové to vystoupení navštívil.Jsem z Prahy,ale tady koncertů moc nemáte,nebo jsem se o nich nedozvěděl.Jinak vám přeji do Nového roku mnoho zdraví,štěstí a stále dost nových tvůrčích nápadů.Ještě jednou mnohokrát vám děkuji.Váš dlouholetý posluchač,ale ne ještě pamětník.
  • Je stále skvělá !

    Ve čtvrtek to v Hodoníně rozjele na plné pecky byl to nádherný koncert kapela Neřeš byla velmi dobrá volba.
  • díky

    Maruško, konečně jsem našel odvahu, abych Vám tímto způsobem poděkoval za dosavadní práci; ato jak v oblasti hudebního žánru, tak i v oblasti Vašeho osobního života. Největší radost jste mne udělala tím, že jste odmítla nabídku na kandidaturu senátorky. Moc děkuji. Zůstaňte u písniček, které vždy potěší. V politice byste se jen "zahrabala" a nám chyběla. Do nastávajícího roku pevné zdraví a hodně nových písniček - věřte, že je nás obdivovatelů více. Zdraví Vás Vladislav
  • Maruška

    Marušku Rottrovou mám velmi ráda a je to pro mě velká osobnost, přeji jí v životě jen to nejkrásnější a hlavně ještě mnoho krásných písniček, děkuji vám Maruško.
  • Pomoc

    Ahoj, prosím Vás nemá někdo skladbu Marie Rottrová - Kruh Světla ?....děkuji *9* *7*
  • Pomoc

    Ahoj, prosím Vás nemá někdo skladbu Marie Rottrová - Kruh Světla ?....mohli by ste mi jí poslat nebo nějak pomoct ? *9* ...tady je e-amil NeedlessRoger@seznam.cz
  • prosba

    Muze mi nekdo poradit kde a jak sehnet rychle Album Marie rottrova a Flamingo 1972. Jde mi hlavne o pisnicku Kruh svetla. dekuji
    • Re: prosba

      Jsem nyní také v situaci, že sháním životem založenou skvělou desku Marie Rottrová 1972. Zajímá mne, zda je někdo, kdo uměl nebo umí poradit. Za případnou odpověď díky. J.P.
  • narodeniny

    Pani Rottrova,nedavno ste mali v Topolcanoch koncert,ktoreho som sa zial nemohla zucastnit...tak som si aspon vypocula Vase CD...K Vasim krasnym narodeninam/tomu cislu sa mi nechce verit/ Vam prajem predovsetkym pevne zdravie a vela dalsich krasnych piesni,ktorymi nas dokazete potesit aj kazdy den... *4*
  • M.R

    Paní Rottrová to je aspon žena s velkým Ź. Né jak ty současné nanynky. Líbilo se mi, jak nazpívala Ozzyho písničku. Pěkné *5* heaven on fire !
  • Koncerty M.Rottrové

    Vážená paní Rottrová, vážení posluchači a fanoušci p.M.Rottrové!
    Prosím zašlete odkaz,kde lze shlédnout plán koncertů a akcí Marie Rottrové rok 2007.
    Děkuji za tipy a návody.
    Šárka Šenkárová
    aupair@post.cz
    • Re: Koncerty M.Rottrové

      www.marierottrova.cz oficiální web
    • Re: Koncerty M.Rottrové

      Vážená paní Šenkárová,

      možná by bylo dobré najít si oficiální stránky paní Rottrové, kde přehled vystoupení je zveřejněný... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit