Přejít na výpis diskuzí

Marie Rottrová

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za všechny Hrušováky přeji pevné zdraví a těšíme se na srazu v příštím roce.Snad zdraví dovolí uskutečnit koncert v ČEZ aréně, těšíme se!
  • Ahoj Maruško, všechno nej, nej, nej k Tvému dnešnímu významnému výročí a ještě hodně Tvých krásných písniček pro Tvé stále posluchče a fanoušky. :-))) Milan
  • Dobrý den Maruško, Všechno nejlepší k Vašim narozeninám, hodně štěstíčka, ještě víc zdravíčka a úplně nejvíc lásky.
  • Marie Rottrová! Přeji vám vše nejlepšíííí k vaším krásným 70.narozeninám, hodně štěstíčka a zdravíčka! *14*
  • flamingo
    Milá paní Rottrová,přijměte velkou gratulaci k Vašim dnešním narozeninám.Obdivuji a poslouchám Vás moc ráda.Těším se na koncert v KV Aréně a doufám,že uslyším i Vaše duety s Petrem Němcem.Přeji pevné zdraví,štěstí a pohodu do dalších let.
  • Milá paní Maruš
    Přání k Vaším dnešním 70.narozeninám všechno nejlepší! *4*
  • Dobrý den paní Marie,přeji Vám hodně štěstí,lásky a zdraví k vašim dnešním narozeninam. Petr
  • Dobrý den paní Marie Rotrrová všehno nejlepší k vaším narozeninám které budete mí v neděli 13.11.2011 vám přeje Lukáš Kovařík z Hrdece Královího.
  • m-e-x-y

    Přání

    Milá paní Maruško,blahopřeji Vám k narození malého vnoučátka. Nevím jestli je to chlapeček nebo holčička.To nevadí, hlavně ať je miminko zdravé a přeji krásný a šťastný vstup do života na našem světě. *4* *4* *4*
  • m-e-x-y

    m-e-x-y

    Dobrý den,milá paní Maruško Rottrová
    moc ráda bych se s Vámi zase setkala někde na koncertě v Liberci nebo v okolí Liberce. *3* Nejvíc poslouchám vaše písničky,když je mi smutno.Dávají mi energii do života a pokaždé mi zlepší náladu. *1* Mám Vás v srdíčku a navždy zůstanu Vaši věrnou fanynkou.M *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit