Přejít na výpis diskuzí

Marie Terezie

OSOBNOST 31.12.2006 
166 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pajjuska
    Proč zavedla tu povinnou školní docházku????????????? *16*
  • DepecheModeLoverka
    Já dávám za pravdu uživatelce Depeshanda inu ostatně jako vždy. Sice nesnášim školu, ale kdybych tam nechodila tak si tady nepíšu se super lidičkama jako jste Vy *7* *3* *15* *1*
  • proč jsi jen zavedla školu povinu!!!???? Jo já vím já vím, byla doba osvícení, a děti pracovaly a neměly vzdělání, ale teď děkujou spíše za prázdniny než za školu.
  • čest kanys
  • prečo si musela dat ten rozkaz o povibej školskej dochadzke dakujem ti velmi pekne *10* *9*
  • vím, že nebýt Marie Terezie, tak neumim číst, psat a počítat, ale štve mě to:-( moc mě to štve *4* *4* + *10* *10* *10*
  • moc děkuju marie terezie :3 takže zejtra musim zase do školy :(( proč nejsou ještě chvilu prázdniny?? teď zase máme chystat referáty a dělat hw:(( kdo souhlasí, pls dejte mi like. dík *9* *9* *9* *9*
  • Depeshanda
    Moc jí nemusim, ale bez ní bych tohle nepsala *4* *15* *3*
  • ahoj myslim ze je dobře že marie Terezie zavedla školní dochazky mne taky moc škola nebavi ale muzete byt radi ze unite cist psat a pocitat z jedny strany je to dobre a z te druhe spatne
  • Ve stredoveku poddani vzhlizeli k slechte a cirkvi jako k panbickovi. Proc? Protoze byli negramotni, na vsechny smlouvy davali jen otisk palce a tak casto prisli o dum, protoze ani nevedeli , co v te smlouve je...Opravdu by jste to chteli, nechodit do skoly a cumet na napisy, na internet a podobne a pritom to neumet precist? *6*
  • také si myslím že je dobře ,že zavedla povinnou školní docházku :D děkuji :)
  • omg ty jsi fakt na hlavu to jako vážně ráda chodíš do školy? *12* *8*
  • Omg děte někam :D :D :D Adelka PIPKOVÁ :D
  • Ty jsi blbaaaa ja bych ji necim ZABIL *2* *16* *16* *16* *11* *11* *11* *11* *11* *11*
  • Mně se to teda nelibi nevim jak ty
    *16* *16* *16* *16* *16* *11*
  • jako blbi proč?že se chodi do školy?kdybys do školy nechodil tak si k ničemu pač bys byl blbej jak táčky(kolečko)
  • To tedy opravdu nevím proč.c2j
  • Super info.Diky *4*
  • ty jsi sám šulin,pytomče pytomý *16* *10*
  • ty Vendysi,... *10* drž hubu jo?sám si blbý

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit