Přejít na výpis diskuzí

Marie Terezie

OSOBNOST 31.12.2006 
166 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výborná panovnice,bohužel její dcera Marie Antoinetta dopadla špatně.Byla popravena se svým manželem Ludíkem XVI v době francouzské revoluce
  • Buďte rádi za ni *3*
  • Šmejdka,nešmejdka.Narodila se před skoro 300lety.A všichni,nebo skoro všichni víme,že existovala.Ať v dobrém,nebo ve zlém.Jsem zvědav,kdo v roce 2312 bude vědět,že existoval nějaký Klaus nebo Kalousek.
  • OMG , čo ti jebe ty kokos? -_- hlavne že ty si niečo dokázala ty cype:D ešte malý dieťátko seš
  • buďte rádi, že zavedla povinnou školní docházku, jinak bysme byli sto let za opicema. Já ji mám ráda, byla schopná politička a moc dobrá panovnice.
  • Devilxxx
    1774 *1*
  • když říkáš že je stará a tlustá máš v něčem pravdu.... copak jsme my dokonalí???? *12* *12* *12* *12* *1*
  • kdy založila marie terezie povynnou školní docházku?
  • Díkybohu, že založila povinnou školní docházku, protože jinak by bylo mezi námi ještě více hlupáků, jako vás, kteří na ni nadáváte. Nebýt jí, tak se dnes škrábete klackama v zadku jako opice a vzdělaní a inteligentní byste byli asi jako dnešní cigáni, to byste vážně chtěli?? *3*
  • podle pravopisu vetsiny zucastnenych mela by byt ta skolni dochazka povinna uz o 5 stoleti drive!!
  • Marii Terezii zrovna nemusim, že zavedla povinnou školní docházku bylo určitě ku prospechu. Já ji nemám rád za to, že urážela české korunovační klenoty, Čechy nenavštěvovala a při hladomoru nám nepomohla, teda pomohla ale až když ji to nakázal její syn Josef II. Zkrátka se k Čechám chovala jako macecha. Čechy se jí hodily jen kvůli financím, dokonce prohlásila, že bez Čech by byla jen chudou kněžnou. *16*
  • Re: Mařenka Terezka

    Co?Šprtko!!!§ *16* *16* *16* *13* *13* *13* *13*
  • Re: ?

    Chápu tě i nechápu *3* *9* *13*
  • Já ji nenávidím

    Já ji nenávidím:1.založila POVINNOU školní docházku 2.je tlustá a stará ale zase.............si ní ve škole pěkně vystřelujeme *9* *3* *1* a je tam prča.........Takže:Jsem ráda zato že se narodila.......a nerada za to že....založila POVINNOU školní docházku ale když se nad tím tak zamyslím:To ona VYMYSLELA PŘESTÁVKY A přestávky jsou můj nej okamžik takže...........NEVÍM *3* *4* *1* *3*
  • gggggg

    hele neurazejte m.t.to je dobre ze zavedla p.s.dohazku.ne ze bych chtela svuj nazor nekomu nutit jo.to zas ne jako.ale taky mluvte slusne o nebozticich.budme radi ze do toho blbince chodime i kdyz to tam stoji za prd.co by jine deti za to dali......... *4* *13*
  • Marie Terezie

    Hele no nejak chitra nebyla kvuli ni musime chodit do skole kazdy den ka KO.... takze jako naky respekt vuuuubeeec ja kdybych o ni nemel referat tak by me byla uplne u prdele a nemam ju rad asi jako hodne lidi že jo !!!! :D *13* *16* *8* *10*
  • jaja

    hele neurazejte mne vy magory bez ni by ste nebyli vubec tak si toho vaste ze vladla CTIRICET let tak klid *4* *4* *4* *4* *4*
  • Re: Re: Úžasná žena

    jo je pica *5*
  • ?

    hihihi..mnO tO jO *1* *1* *1* *1* *1* kráva.. *8* *8* *8* *8*
  • Re: Úžasná žena

    seš prostě piča *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší