Přejít na výpis diskuzí

Marika Gombitová

OSOBNOST 31.12.2006 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mariku mám ráda už od 13let kdy jí začal poslouchat můj bratr proto se mi hrozně zalíbila a mám ji radá do dnes *3*
  • Skutočne nadaná a krásna žena.Svoj osud nesie tak aho ho nesie.Ale napriek tomu, pani spevačka ktora rezonuje v nas vsetkych.
    verim ze sa coskoro ozve.Ved naznak uz je ten,ako sa prihlasila cez telefon a ozvala sa svojim fanusikom,podakovala a hlavne ze ich vsetkych potrebuje.To neboli len prazdne slova-to su fakty.A my Mariku potrebujeme tak isto.Cakame na teba Marika.
    Zelam Ti za mnohych ludi - vela pevneho zdravia a hlavne stastia.Mate Ta radi!!
  • Předchozí pisatel příspěvku mi doslova mluví z duše !!! *4*
  • Dnes jsem si pustil píseň od Mariky....úžasné,musel jsem se stát fanouškem a členem fanklubu Mariky Gombitové.....Mariko ! hlas tvuj je famozní a půvab nesmrtelný.Mám pocit že většina mužů tě prostě miluje.Já jsem jeden z nich. Doufám že ještě někdy zažiju na vlastní oči tvuj koncert.To je sen a přání.Díky za to že JSI
  • Mariko zpívejte prosím,jel bych na Váš koncert i na druhý konec světa.Celý život Vás obdivuji,stále si pouštím všechny Vaše písničky.Prosím,vraťte se k mikrofonu.
  • nika1979
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • Lidi, když se rozhodnete zde něco psát, tak dbejte na pravopis!
    Je to neskutečné, že se někdo nestydí s takovou pravopisnou výbavou někde něco komentovat!
  • Milá Mariko s nádherným hlasem, milovala jsem Tě v nácti a už je mě 50!!!Ale je to pořád a Tvé písně a zpěv jsou u mě na 1. místě. Děkuji moc za tu krásu a prosím zpívej dál, pořád na to máš. Vlasta.
  • mila mariko-krasne zpivas a uz je to hodne let byl jsem na tvem koncerte zazitel byl super.doufa pevne ze jeste budou vice koncerku na kterej bych sel a mile rad jako predtim preji vse nej *14*
  • dobriden pani marika ja vam preju vse k vasim narozeninam stale navas mislim a poslouchm pisne chtela bych vas jeste videt na koncertu mate nadherni hlas kterej se da poslouchat *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit