Přejít na výpis diskuzí

Marika Gombitová

OSOBNOST 31.12.2006 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikdy nezapomenu

    Kdysi, už je to velmi dávno, to jsme byli ještě malí smradi, jezdila k nám na prázdniny jedna moc hezká bloňďatá holčička. Ptali jsme se jí s klukama jak se jmenuje, my jsme ji tím škádlívali, ale v dobrém, byla moc milá. Odpověděla Marička Gombíková. Smáli jsme se tomu, ona se taky smála a vpředu jí chyběl zub. Nikdy by mne nenapadlo, že z této bloňďaté dívenky vyroste taková zpěvačka, takový člověk. Často na to vzpomínám, láska k ní i k jejím písničkám mi zůstala dodnes. Maričko, mám Tě moc rád, za všechno, za to že jsi....nikdy na Tebe nezapomenu.
  • Marika-anjel!

    Marika je čistá duša......silná osobnosť, krásna žena, a samozrejme exelentná umelkyňa.....Milujeme Ťa z celého srdca.....Marta *4*
    • Re: Marika-anjel!

      Je to pravda, Marika je taká jemná, citlivá a zároveň taká silná žena. Zbožňujem ju už od detstva a veľmi ju obdivujem.
  • To dokedy Ťa budeme prosiť vráť sa

    marika si fajn, ale nie si sama na svete na vozíku. Už bolo veľa akcií, na ktorých sme čakali /viď Hit storočia/, že vystúpiš,ale Ty máš tých, ktorí Ťa majú radi ukradnutých. Druhí by aj z postele svojím poslucháčom čo to odkázali, keď by im na nich záležalo.Ty chceš prísť asi do zabudnutia a preto by pravdepodobne bolo vhod, aby sa v rádiu nehrali tvoje piesne, ked ty kašleš na tých, ktorí ťa majú radi. Neľutuj sa a ži, môžeš mať ešte krásny život.Druhí sú na tom ešte horšie aj bez popularity.
  • nové forum o Marike Gombitovej

    www.marikagombitovaforum.sk

    obsa huje články, fotografie a rôzne iné zaujímavosti počas jej 30. ročnej kariéry, zaregistrujte sa, a prídite medzi nás fanúšikov Mariky Gombitovej.... *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • Re: nové forum o Marike Gombitovej

      Marika je skvělá zpěvačka, měli jsme ji za minulého režimu na vojně moc rádi a pomohla nám to tam přečkat. Byl jsem na vojně na Slovensku a fakt nám bylo líp, když jsme ji v televizi v pořadu triangel slyšeli. Hned se nám lépe sloužilo. Měla by ještě zpívat, je to škoda!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • Marika

    Hladám slová na pesničku Lúčenie alebo na ktorm albume LP tato pesnička je?
    • Re: Marika

      A není to náhodou "Záverečná"? Tu bych Ti mohl poslat. ....už je tu lúčenie, smiech opačně znie....a tak dál. Dej mi vědět, rád pomůžu. Čauky Hugo:-)
    • Re: Marika

      Dušane, obávám se že takovou písničku na žádném jejím LP nenajdeš, a pokud nemáš na mysli "Na rozlúčku", tak zkus jedině www.diskografie.cz/gombitová-marik a/, jinak existuje nějaké "lúčenie", začíná to "Lúčenie zná každý z nás, v lúčení je oheň aj mráz"??? Pokud je to ono, tak to není ani na netu!!! Když tak se ozvi a napiš jak jsi dopadl!!! Čau *3*
  • marika

    tvoje pesnicku su niečo nadherne dodaju ti energiu radost stastie ekd pocus pesnicku moja naj je o malickej cukrarny *9*
  • mam ta rada ,ale s vyhradami

    presne suhlasim s predchadzajucim prispevkom!!!tie slova akoby isli z mojich ust...ja mam tiez rada Mariku a to neznamena,ze ked ju niekto co len trosku pokritizuje,ze jej hned jej nepriatel,ako si to mnohi myslia-aj na inych internetovych strankach...premna bolo vrcholom,ked v programe Vyznanie pre Mariku-sa sice vsetko "tocilo" okolo nej,ale Mariky nikde...pripada mi to tak "a just nepridem..."
    *7* *7*
    • Re: mam ta rada ,ale s vyhradami

      Mariko, i přez Váš těžký životní úděl jste stále jedna z nejlepších československých zpěvaček, při poslouchání Vašeho Vyznání mi snad už 30 let stále běží mráz po zádech.Přesto si myslím, že by ste se už neměla schovávat. nabrat odvahu a zazpívat svojím fanouškům. Vždyť v celém bývalém československu Vás spouta lidí má stále rádo,a čeká na Vaše vystoupení. všechno nejlepší do života Vám přeje Váš velký fanoušek Jaro
  • Laskava a krasna

    Moc mi chybis mila Mariko a taky verim-ze i nadale na nas myslis a pripravis nam neco nadherniho.Preju Ti moc slunicka .papa *4* Tva Renca.
  • MARIKA

    Marika je vzácná jako Slunce. Snad se jednoho dne vrátí protože bez ní tady chybí kousek radosti a veselí. Mariko, máme Tš rádi, vrať se prosím, je nám tu bez Tebe smutno, protože jsi Radost a vyjímečná bytost. *4*
  • Kralovna

    Je to kralovna slovenskej popularnej hudby a naozaj nasa najlepsia spevacka aku kedy slovensko malo.Tak skoro nebude ziadna ina zenska spevacka jednotka u nas.Marika vela zdravicka a este aby si spievala stae tak krasne ako doteraz.Pozdravujem Ta Marek *3* *3* *3*
    • Re: Kralovna

      Mrika je naj spevacka v historii CSSR a SR,nikdo s takym hlasom uz na Slovensku nebude.Len je velka skoda,ze sa tak utiala do sukromia.MARIKA,VRAT SA A SPIEVAJ NAM DALEJ! *3* *4* *3* *4*
      • Re: Re: Kralovna

        *4* Marika,vrat sa nam spievat,vsak na Slovensku ziadne dobre spevacky nie su,taka spevacka,ako si Ty,sa uz ani nenarodi.Vela zdravicka Ti prajem a SPIEVAJ. *4*
        • Re: Re: Re: Kralovna

          To máš pravdu,že se už taková nenarodí.Je boží.
          • Re: Re: Re: Re: Kralovna

            Nezpochybnitekně dvě zpěvačky jsou osobnostmi naši sceny, Marika a Jana Kratochvílová. Obě z jinak těžkým osudem a obě hlasem a výkonem, projevem a srdcem nenahraditelné.
            • tomivojtech

              Re: Re: Re: Re: Re: Kralovna

              Souhlasím máš pravdu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit