Přejít na výpis diskuzí

Marilyn Manson

OSOBNOST 31.12.2006 
364 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1005nc1989

    tak ten by stál za hřích...

    Myslim, že je Brian neuvěřitelně sexy :)
    • nikketta

      Re: tak ten by stál za hřích...

      tak to nejsi sám/a............♥♥♥
  • nikusa291

    marilyn je najwiac

    MARILYN MANSON je najlepsi clowek na swete....je to jediny spewak ktori sa nepredwadza a jeho texty maju zmysel...je krasny a to co powie ma stale logiku,,,takze NECH ZIJE MARILYN MANSON A JEHO FANS!!!!!!!!!
    • Re: marilyn je najwiac

      A ty znáš všechny lidi na planetě že máš názor že je nejlepší?
    • Re: marilyn je najwiac

      přesně tak souhlasím *4* a s těma žebrama to je fakt fake!! není třeba číst ani tu knihu, ale aspoň je třeba ho trochu znát. *1*
  • good borec

    *14* je nejlepsi a zeru hoo uplne best zpevak *14* *4* *14*
    • Re: good borec

      hele jen tak se chci zeptat jestli je pravda že si nechal odstranit spodní žebra???
      • youkiki100

        Re: Re: good borec

        jo asi jo..když se podíváš na fotky kde je nahoře bez tak to tam uvidíš.... *1*
      • Re: Re: good borec

        fakt ne,to byl eminem:-D
      • nikusa291

        Re: Re: good borec

        nie to nieje prauda...piše o tom aj vo svojej knihe *5*
  • Hele lidi, MM je sice kapela,ale nazapomínejte na to, že je to především jeho umělecký jméno a doufám, že všichni víte, jak vznilo, proto o něm možná mnoho lidí mluví jako o zpěvákovi a ti co ho neznají, tak je jim to třeba vysvětlit *5* *5*
  • mm

    ahojte vsetci ja milujem M. M. a je obdivuhodne ten naj naj najlepsi spevak je to KING *14*
  • Je nejlepší

    Marilyn Manson je tan nejlepší zpěvak,fanděte mu všichni Joooooooooooo *5*
    • Re: Je to good zpěvák

      JE TO MŮJ BŮH!!!!!!!!!!!VYPADÁ TAK JAK MÁ VYPADAT V TVRDÉ HUDBĚ!,MĚ SE LÍBÍ JAK ¨SI VŽDYCKY NAMALUJE TEN PRUH KOLEM OČÍ ATD...DÁVÁ TO LOGIKU,JE PROSTĚ SUPER.MÁ DOBREJ STYL NEJLEPŠÍ HUDBU A NEJLÍP VYPADÁ!!§A KDO S JSTE PROTI TAK FUCK OFF *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • Re: Re: Je to good zpěvák

        emmm... zajimalo by mi kolik ti je... nemyslim, že nejdůležitejší je vzhled, ale jeho texty a názory... uznávam, jeho extravagantní vzhled přitahuje pozornost a rozhodně zaujme jak pozitivně tak negativně, o to mu určitě taky jde, nepopírám, ale proč asi? aby se pak o něj lidé zajímali dál...
  • Lidi, začíná mi být z vás opravdu zle. Proč pořád odsuzujete lidi, kteří poslouchají jiný styl hudby než "popík"? Jak ho můžete soudit když ho ani neznáte? V normálním životě by jste ho bez make-upu ani nepoznali! Je to normální chlap. Učí na vysoké! Chcete mi říct, že má špatný vliv na všechny jeho studenty?
    Je to jeho imidž! Chápu, nemusí se vám líbit a já vám ho nebudu vtloukat do hlavy ale prosím, vzpamatujte se! Musíte ho tady urážet? Rozhodně vypadá líp než přiteplený Justin Bieber. Má úžasný hlas a je prostě jedinečný. Všichni mě teď zhatujte že mě "ovládnul satanizmus" je mi to jedno! Můj názor se na něj nezmění!
    • *Satanismus
  • lll

    MArilyn Manson je skupina.. *1*
  • Ježiši, tak se vám nelíbí ok. Navíc... když je tak hrozně zlý a bezcitný tak proč veřejně prohlásil že by se nad sebou měl svět zamyslet když už vraždí i děti, dohrál koncert i přes to že prakticky přišel o ucho a zkolaboval. On jenom dělá svojí práci a to co ho baví. Má svůj vlastní svět, který má už od dětství. Nikdo se s ním nekamarádil, protože měl rád rock a všechno co jim v křesťanské škole zakazovali. Možná že není dokonalý, ale rozhodně není zlý a hloupý. Umí milovat, jen si vemte jak byl zhroucenej když se s ním Evan nebo Dita rozešli. Když mluví má to hlavu a patu, nemluví jen tak o ničem... mluví o tom co chce světu sdělit. Já jsem se s ním osobně setkala... je to milej a krásnej chlap. Nenechává se zastrašovat, místo toho jde dál... to vám na něm podle mě i trochu vadí. Vadí vám na něm to že se nenechává zastrašovat kritikou, nedělá si velkou hlavu z lidí kteří ho pomlouvají a hudba kterou dělá je jenom protest vůči světu... kdo z nás je někdy naštvanej na celý svět, každý, ale nedáváte to najevo. On ano, dal to najevo a podívejte se kde je- navrcholu. Točí filmy, klipy, maluje, zpívá, skládá a hraje(jak na koncertech tak ve filmech). Tak ho prosím nechte. Není to pro jejich fanoušky hezké. Třeba mě lidé jako jste vy šikanují. Říkaji mi hnusný věci, a nechtějí akceptovat a respektovat mojí volbu.
    Je jiný, ale není hloupý a zlý. Myslete si o něm co chcete já vám v tom nemůžu zabránit, ale v tenhle moment se chováte směšně. Jako malé děti. Zamyslete se nad sebou *3*
    • Naprosto stebou souhlasím
    • kraaaaaaaaasne napsane :))))))))
    • Dobře tak že jeho práce je udělát ze sebe strašidlo a jeho to baví no dobře když je pro vás tak skvělý tak úplně je mi to jedno ale stejně mě on je nesimpatický vůbec nechápu to s jeho obličejem.
  • Náhodou podle mě je úžasnej,nebojí se ukázat vzdor, nebojí se ukázat že je něčím vyjímečný a že je prostě jiný. A jeho vzhled....no bože tak se Vám nefanoušků nelíbí, ale jak všichni fanoušci říkají "je to jeho/její styl tak toho nechce" každý má nějaký styl tak on je hold takový ;) hlavně že se tyhle třináctiletý škvoři co na něj maj blbé kecy dívaj na perverzní Cyrus nebo na něco podobného jak se tam svíjej nahý v posteli a zpívaj otom jak je nikdo nemiluje *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit