Přejít na výpis diskuzí

Marilyn Manson

OSOBNOST 31.12.2006 
364 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • POdle mne je to BEST spěvák. Nejlepší HIT je podle mne na 100% Sweet Dreams. Zjeho stylo zpěvu a oblečeni vyzařují velké emoce. Ty co o něm píšou prasárny jsou pěkný IDIOTI. Toto je můj názor na tohoto NEJ člověka.
    • Jenomže sweet dreams jen přezpíval...koukám, kolika lidem vastně abi nekde o texty..
    • když o něm napíšu, že je od něj ubohý, že se prezentuje jménem sériovýho zabijáka, tak to není prasárna, ale holá pravda.....a "jeho hit" Sweet Dreams není jeho, ale jenom laciná předělávka v originále krásně zazpívané písničky. Toto je můj názor na tohoto *11* člověka.
  • Jojo, Manson je super... moje platonická láska :) už pár let...
  • Možna to někoho překvapi ale mě je 12 let a miluju ho je nádherny strašně mu to sluší a ti co ho nenávidějí at se dou VYCPAT!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *10* *10* *10* *10* *10* I love you MARILYN
  • je to můj vzor...
    Už od malička... nechápu Vás, kteří ho musejí urážet...
    Poslouchejte si svý sračkový 1D atd. Sledujte si svý sračkový youtubery jako Vadáka nebo jak se to jmenuje...

    Ale co vám Manson udělal? Nic...
    Tak ho prosím nechte být...

    Jo a děda ho neznásilňoval a ani se o to nepokoušel... Anonymko...

    Nejste mu ani po kotkníky...
  • Zdravím,nechápu proč sem lezete když je podle vás psychopat,debil atd. když se vám nelíbí tak sem nelezte *3* .
    • Přesně tak Fil PS- Ty ho máš taky ráda nebo ne???? *4*
  • Marilyn Manson má super image, super klipy, super písničky no prostě je celej super a at si říká kdo chce co chce mě se prostě líbí no. *14*
  • jou jou

    *14* *14* *14* *14* je to king *14* *14* *14*
    • marlyn

      Re: jou jou

      jO PŘESNĚ TAK KING S VELKYM KKKKKKK JE DÁBEL A JÁ HO ŽERU. *14* *14* *14* *14* *14* LIDIČKY NEVÍTE KDE NEBO NA JAKÝCH STRÁNKACH NAJDU CELÝ ŽIVOTOPIS MM??????????????????????????????
  • Pro zde přítomné, co nechápou jeho vzhled. Řekla bych, že lidé proti kterým jde a které kritizuje ho opravdu moc chápat nebudou. Jde mu o to, že je takový jaký chce být on a nebojí se ukázat svojí odlišnost a individualitu. Nechce se přizpůsobovat většině a nebojí se kritiky. Té většině, co žije klasickým a v současnosti ,,normálním´´ životem (nechci teď házet všechny do jednoho pytle, mluvím teď spíš k těm co kritizují jeho vzhled) to pravděpodobně moc neřekne, protože je zřejmě spokojená a nevadí ji (nebo to něják zvlášť nepociťuje), že je členem společnosti a řídí se podle ní, ale jsou tu i lidé kteří jednoduše nesnesou jít s davem a poslouchat ostatní. Když se nad tím člověk zamyslí - jaká je cena za výraznou vzhledovou individualitu? Od zavržení většinovou společností až po problémy získání práce. To si pak člověk rozmyslí, zda bude sám sebou, nebo půjde s davem. A většina zvolí druhou možnost, což Manson neudělal a proti čemu bojuje.
  • já osobně Merilyna milují. <3 všechno je na něm zvláštní, jeho písničky milují *14* všechno mě naněm bere, ...přečetla sem si jeho životopis a byla dost drsná... *7* a nedivím se mu že má písničky o zabíjení a tak dále,
    ale libí se mi na něm vše .. *3*
    i když prožil svou minulost, i tak děla to co má rad hudbu a to je dobře, protože jeho hudba je užasná plná pocitu a tak dále. *14* *14* <3
    prostě to je můj idol *3*
  • i-lowe-music

    ..

    Né, já vážně nechápu ty lidi, co sem přilezou a kritizujou ho, jak je blbej zpěvák a jak je divnej. Každej je nějakej. Možná kdybyste si o něm přečetli něco víc než je v jeho životopise zjistili byste, jaký krutý dětstvý měl. Pak byste sem nechodili a nepsali o něm takhle..
    • Re: ..

      vy se mu smějete, že je jiný... on by se vám mohl smát, protože vy jste tak stejní... Jo dětství měl docela krutý, ale zase na druhou stranu, za některý věci si možná mohl sám... Uznávam, některý věci, který teď dělá, jsou třeba i nechutný, ale tak co on už takový je a pochybuju, že by se ještě změnil, tak se s tím už smiřte :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit