Přejít na výpis diskuzí

Marilyn Manson

OSOBNOST 31.12.2006 
364 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak že pro dnes přítomné lidi moc se my libí jak o něm mluvíte když jsou šla na tuto stránku čekala jsou samou kritiku ale není tomu tak Marilyn je skvěly člověk je to komediant a velký lhář pro to nechápu že mu každý tak zvaně skočí na špek no vlastně ho znáte asi samy lidi jste skvěly a možná se uvidíme 19.Listopadu na koncertě
    *1* *2* *3* *14* *14* *14* *14* *4* *4*

    PS:
    Je my 13 let a jak říka babička ma sexy hlas *14* *3* *1*
  • Ty jsi fuj!
    Není blbec a nenahání dětem hrůzu.....
    Je nejlepší...

    PS.: přestaňte ho nazývat fuj! Když už ho musíte mermomocí urážet tak si vymyslete něco originálnější ho než fuj....
  • šílenej borec

    myslim si že by tohodle chlápka neměli lidi tolik odsuzovat za svou image protoze každej zpěvák má svuj styl a ten borec je správnej magor a úleták a má hrubý haluzoví písničky *5*
  • Má boží písničky *14* ! Když v roce 1999 můj táta přinesl CD "Mechanical Animals" Domů. Tak jsem byla v šoku ! Ten pocit když jsem to slyšela poprvé si pamatuji doteď každý den jsem si to CD pouštěla.. ! Ale přece jen více se mi líbil starý Marilyn Manson 1995 - 2007 Ale stejně ho pořád miluju ! *4*
  • husty

    nejlepsi spevak vsech dob...proste nej...nej je sweet dreams... *5* *4*
    • Re: husty

      další luxusní písně jsou Putting holes in happiness,Coma White
    • Re: husty

      to jo ja ho moc moc moc miluju ja mam rada swet dreams takyyy *14* *14*
      • Re: Re: husty

        Mno Sweet Dreams je nádherná písnička. Fakt krásná, když jsem ji poprvé slyšela, zalíbila se mi, tak sem se chtěla podívat na klip k ní. Ale když sem ten klip uviděla, totálně se mi to zhnusilo. Uplně. Prostě Marilyn je talentovanný zpěvák, ale měl by změnit image, ptž já se ho upřímně děsím!!!! Vypadá vážně jako zombie, nejhorší sou ty oči a rty natřené rudou rtěnkou. Vážně vypadá naprosto nechutně. Od té doby se mi všechny jeho písničky naprosto zhnusili. Ty klipy sou většinou nechutný nebo jak úrivky z nějakých hororů. *9*
        • Re: Re: Re: husty

          prave ze vizas by menit nemel!!...kuli textum a vzhledu je vymecnej....kdybi nebyl takovej jakej je tak bych si ho mosna ani nevsimla.ty jeho klipy sou kdys to reknu trochu uchylny ale zaroven nadherny a perfektne promysleny... proto ho miluju *14* ...marilyn je strasne chytrej clovek i kdys se to mosna nezda...nekteri lide si vubec nepripousti ze je to prece jen umelec...ja nepriklad nemam rady pisnicky justina biebera ale jinak ho ho beru a uznavam je to taky umelec a ma spoustu milujicich fanousku stejne jako merilyn...ale vubec nechcu znevazovat tvuj nazor prece jenom kazdy ma jiny vkus *4*
      • Re: Re: husty

        jj sWeet Dreams od Beyonce je božííí song!
        • duul
          Prosím, štípněte mě...tady si někdo plete Sweet Dreams od Mansona a Sweet Dreams od Beyonce?! *1* *8* *10*
        • Re: Re: Re: husty

          omg ty se proberX-DDD Sweet dreams od marilyna ktery tento song predelal eurythmics.....ne od nejake debilni beyonce co si vycpava boky bo si mysli ze bude vypadat lipX-DDDD
  • Dle mého názoru je MM velice zajímavý člověk.Uznácám,že to v hlavě asi moc v pořádku nemá,ale rozhodně není hloupý; ba naopak-je velice inteligentní.Je extravagantní,rád provokuje a pobuřuje.Tohle všechno ho baví a po přečtení jeho autobiografie jsem pochopila jeho myšlení a způsob života.Myslím si,že to,co si prožil v dětství ho silně poznamenalo.Nebojí se světu ukázat,jaká dnešní doba je či říct svůj názor.Co se týče jeho vzhledu-odpovídá jeho tvorbě.Hlas má krásný a já osobně si myslím,že by se lidi mohli pokusit poznat i jinak.Toť můj názor.
    • *Uznávám
  • MM

    No když jsem ho viděla poprvý tak jsem si tak říkala, jak ho může někdo poslouchat, že to je určo ňákej kryplouš ale pak přišlo pár písniček a už bez jeho cdček nedám ani ránu. Je sice jinej, ale aspoň je svůj a to je to hlavní ne? *3*
  • Je úžasný zbožňuji ho *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • marilyn muj milacek

    marilyn manson je super super a super ja ho moc moc moc miluju brian warner je nej zpevak *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • your.lowe

      Re: marilyn muj milacek

      *14* *14* *14* *14* *14* *14* jujuju je upe noží.. ten nejlepčí.. <3 <3 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • lara-chan

    :)

    Kua ,on je tak moc skvělý ,že už to víc nejde *14* je krásný,má skvělou image,nádherně spívá ,někdy až moc krásně *14* člověk se u toho dokáže i rozbrečet . *14* :D Nesnáším ty keci ostatních jako např: že je to šílenej emík ,co se nedokáže ovládat ... *9* to je fakt hnusný ..každý má svůj styl ..já např. punk ,ale mi nikoho neodsuzujem ..a tak nechápu proč nás ostatní ano...jenom jim vadí ,že jsme jiní ..a také se chovají bez jakéhokoliv důvodu tak jako ten omezenec níže.. *13*
    Urazila jsem jako on snad toho..eee jak jen se jmenuje :D podívám se...mmnt..áá Justin Bieber..prosímvás ani bych nevěděla že někdo takový existuje ,kdybych se teď nepodívala na jeho profil :D nebudu ho s velkým přemáháním urážet, ale řeknu stručně ...připomíná mi Zaca Efrona= nechutně vylízanej teplouš :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit