Přejít na výpis diskuzí

Marilyn Manson

OSOBNOST 31.12.2006 
364 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JO a ještě pro ty lidi tady typu nesnáším ho atd , proč sem lezete když ho nemáte rádi tato stránka je pro ty co milují Marilyna

    Blueberry *14*
  • MM

    marilyna mansona beru jako kapelu..nechápu proč všichni mluví jenom o MM jako o osobnosti a ne kapele..dyť ostatní členové do všech vytvořených písní vložili taky svůj čas, nápady a taky některé písně složili sami a marilyn manson je jenom nazpíval..jako je jasne že tahleta kapely by nemohla fungopvat bez takového frontmana jako je právě marilyn manson..ale podle mě mnoho lidí zapomíná že on tam není sám, ale že je to kapela. JINAK JE DĚSNĚ ZBOŽNUJU!!! tahleta kapela je moje nejoblíbenější..a spousta lidí,které znám to nechápe.ale každý má svůj styl Myslím, že kapela byla nejlepší v dobách kdy tam ještě hrál twiggy ..jo to byly nej časy..ale už se těším na nový cedlo..už maj nazpívaný new písničky,ale nevím kdy to cedlo výjde, tak sem děsně zvědavá..ZDAREC LIDIČKYYYYYYYY:o)))))))))
  • BHW nejinteligentnejsi celebrita

    MacGyfo: utikej k mamince nez ti upadnou koule, BHW je nejinteligentnejsi celebrita co znam, pri hozhovorech ma vzdycky co rict a neplaca stpidni keci, a taky nikdy neurazi svoje kolegy z rad rockeru, coz se neda rict o vetsine frontmanech a kapelach. takze si nejdriv o nem neco zjisti a pak teprv ho hodnot pred lidma.
  • Já myslím že je super =) škoda že nemám ten lístek :( a nesuďte ho.Je svůj a to je dobře a proto ho máme RÁÁÁDI :-*
    • Jeho partnerka od něj utekla protöže je posedlý démony, a satanismem, takže koho může přitahovat takováto osobnost ,?

      Vrána k vráně sedá... *16*
    • Já ho nesoudím, jen říkám, co si o něm myslím. Jo, každý člověk je svůj, v dobrém i špatném slova smyslu. Spousta lidí bylo svých a skončili velice zle.
  • mansonova_milenka

    Dlouhá trnitá cesta z pekla

    :-) Ahoji, už jste četli knížku co napsal MM a Neil straus? Jmenuje se dlouhá trnitá cesta z pekla, v níž MM vykládá o svém životě, dětství a začátků jeho slávy i mnoho neúspěchů ve vztazích, svěřuje se se svými sexuálními zkušenostmi a najdete tam i fotografie, které na internetu nejsou. Já ji teď zrovna dočítám a můžu říct že tak jak to o ní napsali je opravdu nesmírně čtivá, ani nevnímáte že otáčíte listy jak vás vtáhne do svého děje její vyprávění. Doporučuju, také proto že se dá říct že o malinko víc "poznáte" Brianovu osobnost jako takovou :-) Jinak přeju krásný den *3*
    • Re: Dlouhá trnitá cesta z pekla

      Pro vaše info, knížka vyšla už v roce 1998, akorát ne u nás... takže myslím že spousta lidí ji četla mnohem dřív. *3*
    • adelka.tycka

      Re: Dlouhá trnitá cesta z pekla

      Knížku mám už nějaký ten pátek *1* a mohu vám ji fakt doporučit je to moc čtivá knížka. Je to vtipně naložené a zároveň tak pěkně jazykově zpracované. *3* *4* Je tam dopodrobna popisován i MM první sex *1* *15* a další podobné sexuální zážitky. *1* *3*
    • pavla3

      Re: Dlouhá trnitá cesta z pekla

      knížku jsem si nedávno objednávala z internetu,měla by mi přijít příští týden.už se nemůžu dočkat,až si ji přečtu. *1*
  • „Někteří lidé mají takový strach z toho vypadat jinak než ostatní, že se přizpůsobí, že polknou, co jim je předepsáno. Já ne. Raději umřu za to, jaký jsem.“


    Můj nejmilovanější citát od Marilyna Mansona pro mě je jako pro některé buch je jiný a to je na něm to užasne.
    Lidé ho musí poznat blíž a né se podívat na jeden video klip a hned ho soudit a já jsem si ho oblíbila hned na poprvé a proto jsem si koupila knihu
    Dlouhá a Trnitá Cesta Z Pekla kterou velmi doporučuji.

    JÁ HO PROSTĚ ZBOŽNUJI *14*
    • Souhlas Vany :) *14* *14*
    • Někteří Lidé ho nedokážou brát z humorem *9* ale já si myslím že je to jeho ego , styl připomínky lidí

      1) hrozně se maluje / můj názor ? - je to jeho styl a nemůžeme mu to brát *14*
      2) jak někdo takový může vystupovat ? / můj názor ? - není pro to ani slovo je prostě užasnej *3* *14*

      kolika lidem příjde Marilyn Manson jako blázen : ps : on je blázen ale v dobrém :)

      *2* má hezký styl a tak dále kdybych o něm měla psát všechno tak by to trvalo dlouho *7* *14* a ještě upozornění ! ty kecy a drby co se o něm píšou nejsou pravda děkuji za pozornost *14* *14* *14* *14* *14*
      • Máte recht je užasnej a pro lidi je vulgárně nechutný ale věčina lidí ho zná před 20 lety když začínal a potřeboval zaujmout tak aby si ho lidé všimly u mě má velikanskou podporu *14* *3* *1*
  • ewiinek

    narozeniny

    vsechno nejlepsi muj milovanej *14*
  • ...

    ...hm, na mne působí velmi sugestivním dojmem, image se mi líbí, ale vlastně bych ji neměla soudit, nebotˇje to snad už to jediné, v čem můžeme být svobodní-rozhodně proto nesudťe...STRAŠNĚ ráda bych šla na koncert, ale zároveň bych se bála určitých "existencí", které si špatně vykládají jeho názory a berou ho za jakousi modlu...právě mám puštěno DVD Lest we forget:)..
  • je best

    Neni nikoho lepsiho,pro me ne.Je to skvelej zpevak,jeho muzika ma neco do sebe. Je v ni neco,co je uplne skvely.. MM dela uzasnou muziku!!! Je to osobnost-je svuj. Kouknete se do zrdcadla- nemate nahodou stejny triko jako sousedka a uces jako milion dalsich? To on si rict nemuze! Je jedinecnej! Je originalni! Je neobycejnej a jestli nekomu vadi jeho image tak je to desnej trouba,debil. Lidi chapejte vsechno nemuze bejt stejny ! Ja jsem zastance toho nazoru ze co je originalni je nejlepsi.. Kdyz ja vypadam tak jako snad nikdo jinej vite jaky to je krasny dyz si vas lidi prohlidnou kritickym pohledem od hlavy az k pate? Kdyz babka jedouci po chodniku skoro spadne jak to s ni otrese? To je uzasny..nejlepsi.. Ne ze bych napodobovala mm ale co je originalni,je best!
  • Pro mě je Marilyn ohromnou osobností. Líbí se mi jeho styl. Je originální a to je na něm to nejlepší. Jeho písně i když jsou provokativní mají něco do sebe. Je chytrý, vtipný z ničeho nemá strach, je sebevědomý a takových lidí je miň a míň.Navýc se nebojï prosadit si svou.
    Je to hvězda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší