Přejít na výpis diskuzí

Marilyn Manson

OSOBNOST 31.12.2006 
364 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj..Ja Marilyna zbožnuju.!! Je dokonalej.!!!A ten jeho hlas.!!!Chtěla sem se vás zeptat..jestle nevíte kdy (teda jestli vubec) bude mít znovu koncert v ČR..?Strašně ho chci vidět..!!Zbožnuju ho.!! *14*
  • tak či tak?

    hele, ma to oko od narozeni, nebo to ma cocky? ted nevim, jestli to byl on nebo nekdo jinej, kdo mel to ok takovy *7*
    • youkiki100

      Re: tak či tak?

      nechal si to udělat operativně...něco jako obarvení... *5*
    • Re: tak či tak?

      To měl David Bowie ;))
    • Re: tak či tak?

      hhaaa to oko ma len ako taku sosovnu...od narodenia urcite nie hheeeee....moes si to kludne zakupit a mas take ja ty
      *3*
  • Mám sice oblíbenější zpěváky (zpěvačky např. avril lavigne nebo amy lee) ale marilyna mansona mám docela taky ráda nevadími.
  • tour - koncert MM

    Ahoj Lidi, nevíte někdo jestli se chystá nějaký tour nebo koncert? U nás asi těžko ale kde koncertuje např v USA, Německu... No na jeho stránkách jsem se nic moc nedočetla... *9*
    • Re: tour - koncert MM

      Ale v Čechách byl před pár lety taky *1* třeba se znova poštěstí *14*
  • Kdy tenhle pán mého srdce má další koncert v česku neví někdo??Mám sice na něj tel.kontakt ale nějak není k zastižení. *13*
  • MARILYN JE PROSTE BOMBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NO COMNT
  • wtf? se podivej na jine fora o mm. tady chodi jen same lamy.
  • cd

    Ahojík, nemáte někdo bližší info, kdy má vyjít to nový cd Eat me, Drink me? *7* *1*
  • Všechno nejlepší :)
  • MM

    ja si myslim ze to je rock a nebo jednoduše jedinečný a neopakovatelný styl "MARILYN MANSON"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší