Přejít na výpis diskuzí

Marilyn Manson

OSOBNOST 31.12.2006 
364 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Daisy- Když ti tak strašně vadí tak proč se něj díváš ? Pro tebe je to třeba "monstrum" ale pro mnohé je to vzor který má i smyslné texty ;) Takže pokut ti tak strašně vadí tak tady neloz. A myslím že je čistě jeho věc jaké si da umělecké jméno a tobě to muže byt zrovna tak jedno;)
    • jasný, je to jeho věc, ale je to dost ubohý....můj názor a je mi fuk, že se vám nelíbí. *1*
  • denina8

    Marilyn

    Marilyn má nááhodou dobrej styll...a proč soudíte tak jak vypadá?? K jeho styllu to sedí a i mu to sluší..ae je to váš názor a nikdo vám ho nebere.
  • Je to ten nejlepší zpěvák na světě já zase numůžu pochopit jakej magor co tu o něm nepíše hezké věci může vyylézt na ulici !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Nema nekdo nejake plakaty s mm?
  • Co byste chtěli??

    Já jsem docela jeho fanda, je to Frajer s velkým F, ale poprví, jak jsem ho viděl, tak jsem si řekl, že to je nějaký cvok, měl jsem od něj pár videoklipů a nejlepší z nich byl Sweet Dreams a Tainted Love... První jsem to bral podle vhledu. A pak podle písniček.... Jeli tu některá, která taky ráda Mansona, a je z UL, Prahy, Loun a nebo Žatce, tak ať napíše, ju??
  • DVD-MARILYN MANSON

    Jaké je podle vás nejlepší DVD od MARILYN MANSONA?Chi udělat radost přítelkyni na vánoce a nevím které.Proto prosímo radu.
    • Re: DVD-MARILYN MANSON

      bacha aby se nelekla, ale jinák nevím, mě zaujal spíš vzhledem *9*
  • fuj

    ja nechcu tady nikoho uražet nebo naštvat, ale on važně vypada jak nejaky uchyl *1*
    tak skaredeho cloveka sme už dlouho nevidela!!! ale komu se libi at se libi pro mna za mna... *1*
    • Re: fuj

      no to je fakt, ale pořád ještě vypadá líp než já. *4*
  • Dokonalej zpěvák má narozeniny ♥♥ Miluju ho!! :* Všechno nejlepší ♥♥♥ Všichní říkají,že je to ..... a že neumí zpívat..to mě sere,že sem prej divná,že ho tak obdivuju..Kdo by ho neobdivoval..tím čím si prošel :/ je nejdokonalejší,ale mívám z něho pěkný depky no.. :D ♥♥♥♥♥♥♥♥
  • a čo ja wiim :D:D

    bošee emoj on je uužaasnyyy :D:D:D aa taky swetowyy taky pekyn sexyy :D:D waa umiram umrela by som aj keby še ho mam doma :D:D oki staci idem sak kupať potom njekedy nabuduce doplnim moje vyznanja lasky :D:D no a jasne ete milujem axliika :D *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • chilinka

      Re: a čo ja wiim :D:D

      zhuuuvaaa at zije kult marilyna mansona *1* Hmmm koukam ze ty si do nej taky slusne udelana *1* ha ale bohuzel mas konkurentku *14* *14*
      • adelka.tycka

        Re: Re: a čo ja wiim :D:D

        Já myslim že my tady všichni:-D *1* *15*
      • Re: Re: a čo ja wiim :D:D

        to newadi ja sa kludne podeliiim :Dja mam ete axliik a jeho peknu riť *14* *14* *15* *15* *15* *15* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *5* *5*
        • adelka.tycka

          Re: Re: Re: a čo ja wiim :D:D

          jeho prdel je ta nejhezčíííí!!!!! *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Jáuž se ho nidky nevzdáááámm!!!!!Marilyn mě strašně změnila za to mu strašně moc děkuju!!!! *3* *3* *5* *14* *14* *
  • nikolka-a...

    :-*

    *14* *14* oN je úšasnej... oupééé ho žerůůů!! a jestli se někomu nelíbí aŤ drží hubu ptžééé on je borec *14* *14* zbožŇujůůů ho *14* nejvíc *14*
    • Re: :-*

      já takyyyyyyyyy milujůůůůůůůůůůůů ho

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší