Přejít na výpis diskuzí

Marilyn Monroe

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tatiana1

    Marilynka

    Marilynka je proste najlepšia herečka všetkých čias. Nikto nemá to čo z nej vyžarovalo *3*
  • .

    Marylin je a navždy bude legendou. Je úžasná a malakdo na ni má. Malakdo? Nikdo. *1*
  • Pravý fanda z Brna?

    Ahoj!

    není mezi vámi takový fanda MM, který by znal a viděl většinu jejích filmů, měl doma plakáty, upomínkové předměty atd? A byl by z Brna...Mám točit malý medailonek o MM a právě nějakého takového nadšence sháním. POkud by semezi vámi někdo našel, ať se mi prosím ozve co nejdříve - třeba sem: 608 508 038. Díky moc! Katka
    • Re: Pravý fanda z Brna?

      Káťo,škoda,že jsem si tvůj přípsěvek nepřečetla dřív:-(, sice nejsem z Brna,ale účast na něčem,jako je medailonek o MM bych si nenechala ujít.O malou Marilyn se zajímam téměř 20let...škoda:-( Snad se medailonek zadařil:-) PApa, Andrea
  • legenda MM

    Marilyn je pořád legenda i skoro 46 let po své smrti! O které populární hvězdičce současnosti se to bude moci za nějaký čas říci, se můžeme zatím jen dohadovat *4*
  • mrschoco

    ou bozska Marilyn

    Marilyn Monroe...ou bozska Marilyn.ty krasne platinove vlasy....ruda rtenka ...nadhera...skoda ze jen uz tu neni :(.. proste porad bude sex symbolem ...a asi i proto se inspiruje spousta zen a taky i celebrit...napr:...Gwen Stefani a jak uz tu bylo zminovano Christina A. ...je skoda ze takovych krasnych zenskach je ted uz malo...
  • NJN

    Hele , ze to byla chvili prostitutka ???
    • Re: NJN

      To KUKU:Nedá se říct,že prostitutka,jen sama přiznala,narozdíl od jiných hvězd jako byla třeba Taylorová,že spala s producenty,aby získala roli,kaou chtěla *5*
  • Byla dobrá

    Je celkem škoda že umřela ...Ona se přdávkovala a četla jsem že to hrozi i Lidsy lohan *9*
  • životopis

    Ahojky všichni,jukněte na Wikipedii,přispěla jsem článkem o MM.Snad je to ok.Díky,Andy *5*
  • CHCETE SI VYDELAT???

    PENIIIIIIIIIIZEEEEEEEEEEE!!!!.chces naky ty moneyy????staci se zaregistrovat na http://info-mail.er.cz/pages/index. php?refid=refidaan .az 3,20 za email..ziskavas penize za reklamni maily,bannery,shanite uzivatele,a za registraci mas 15 kc,naky ty penizky se urcite hodi! .,.-- a navic,NIC NEPLATIS,jen VYDELAVAS .proc to nezkusit???
  • nika033

    Já si myslim že na tu dobu byla sex symbol ale kdyby žila v dnešní době tak by po ní neštekl ani pes *9*
    • tomivojtech

      Re: nika033

      Je to blábol.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit