Přejít na výpis diskuzí

Marilyn Monroe

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V únoru tohoto roku zemřel John Miner - bylo mu 92let a byl asistentem koronera při pitvě MM, v r.1982 se pokusil o znovuotevření případu vyšetření smrti MM, v r.2005 zveřejnil přepisy pásek, jež MM nahrála svému psychoanalytikovi a které použil ve své knize Mathew Smith "Oběť".
  • phoebenka009

    Škoda že zemřela tak...

    Škoda že zemřela tak mladá. 36 je opravdu málo. Je mi to líto že jsem jí nemohla poznat tak jako třeba Liz Taylorovou. *9*
    • ichbinteufelin
      Liz Taylor umřela teprve minulý rok
  • Jméno

    MOHL BY NĚKDO V ŽIVOTOPISE ZDE OPRAVIT JEJÍ JMÉNO?NEBYLA MORTENSEN, ALE MORTENSON!!!!NECHÁPU, PROČ SE V TOM NEUSTÁLE DĚLAJÍ CHYBY.JSEM AUTORKA STRÁNKY O MM NA WIKIPEDII,A I TAM MĚ WIKIPEDISTÉ SNAŽILI VNUTIT ŠPATNOU FORMU JEJÍHO PŘÍJMENÍ.PROSÍM O OPRAVU!!!!DÍKY
    • Její jméno se v úředních dokumentech uvádělo různě - Mortensen, Mortenson nebo Baker. To je možná důvod Vaší neshody ;-)
    • norma jeane

      takže Opravdu je to Mortensen a ne Mortenson tak se uklidni ...asi o ní moc nevíš když píšeš takové blbosti.. *8* *13*
      • Re: norma jeane

        Dále se můžete podívat na kopii certifikátu pořízeného při jejím sňatku s Joe DiMaggiem, v kolonce "rodné jméno" stojí: NORMA JEAN MORTENSON (http://www.thisismarilyn.com/maril yns-and-joes-wedding-certificate-12 1994.photo ) .Klasický povahový rys - nemáte ověřené to základní z jejích osobních údajů a když někdo poukáže na chybu (ke které může dojít) napadáte a snižujete znalosti toho,kdo vás na pochybení upozorní...
      • Re: norma jeane

        Panebože, strašně se pletete.Podívejte se nejen na její ofic.web, ale na googlu si laskavě najděte její rodný list.Pokud jste líní si to hledat,podívejte se na wikipedii,kde je její rodný list vložen.P.S.Pokud se o ní tak zajímáte,proč jste tedy nedali do kupy její stránku třeba právě na té wikipedii?????
    • Re: Jméno

      zlato možná to bude tím že se opravdu jmenovala mortensen ;) zajímám se o ni už 15 let, takže to vím, věř mi. ;)
      • Re: Re: Jméno

        15 let?A to ani neznáš správnou formu jejího jména?Čteš zde Mortensen nebo Mortenson?
        http://www.cmgww.com/st ars/monroe/about/bio.html
  • tomivojtech

    diskuse.

    Když budete číst její knížky podle mého v její smrti bylo zapojeno více lidí proč její služka hned po její smrti vyprala ložní prádlo a co její doktor?
    • Re: diskuse.

      ano do její smrti byla zapojena její služka,doktor,psychiatr,rfk a jfk a ještě jeden vyšetřovatel který kradl pravdivé materiály a přepisoval pitevní zprávu atd..
  • ericdillfanynka

    mrzí...

    Mno docela mě mrzí to že má mnohem méně komentářu než nějaké 5 angels 5 angles je jen banda zmalovanej trapsličích prostitek a to bez urážky atdy Marylin která je dokonala podle byla aj hodná milá a simpatická žena a je taky možné že má mín komentářu protože byla skvělá a dokonala a tamty(5 angels)sou příšerné.
    Myrylin sice už odešla ale určitě ví že ji tu na světě neml rád jen jeden člověk ale celý svět!
    PS:Ty dnešní hěvzdya herečky stojí za prd!
    • Re: mrzí...

      Co je to za debilní blekotání.Alespoň si to krávo po sobě přečti!
      • tomivojtech

        Re: Re: mrzí...

        Chovej se slušně jinak nemáš co dělat na těchto stránkách krasavče.
    • ericdillfanynka

      Re: mrzí...

      jO to s tím člověkěm myslím tak že ji měl rád celý svět a nejen jeden člověk
  • fatalis

    Dodatek

    V matrice úřadu životní statistiky na ministerstvu zdravotnictví byla zapsána jako Norma Jean Mortensonová.V mládí bývala někdy známá jako Norma Jean Bakerová.Od dvaceti let byla Marilyn Monreová,ale až sedm let před smrtí toto jméno přestala odmítat jako zákonné.
    • Re: Dodatek

      Poopravila bych to "byla známá" (-: Příjemní Baker bylo vyvdané příjmení její matky,Edwarda Mortensona si Gladys nikdy nevzala,ačkoliv jeho příjmení MM má v rodném listě.Obecně se ale má za to,že ani Mortenson nebyl jejím otcem,nýbrž Stanley Gifford,se kterým Gladys pracovala.Jinak MM na zač.kariéry pracovala (fotila) pod různými jmény (např.Jean Norman) než "přijala" jméno Marilyn Monroe.
  • Norma Jean/e Mortenson

    Jedna drobnost:MM nebyla vlastním jménem Mortensen, nýbrž Mortenson. Často se v tom dělá chyba ...
  • lilonely

    Smutný...

    Tak si představte, že vás celej život mají lidi rádi jen kvůli tomu, jak vypadáte. Nikdy pro vaše názory, talent nebo myšlenky, ale vždycky jen proto, jak vypadáte. Ona mohla být chytrá, vtipná, hodná, ale stejně s ní všichni milenci chodili jen proto, že byla krásná. Musela mít strašně osamělej život. *9*
    • Re: Smutný...

      Ano to musela.. Psal to i Anthony Summers ve své knížce ,,Tajné životy Marilyn Monroe''. Ona toužila po lásce. Chtěla být milována.
      • Re: Re: Smutný...

        Marilin milovaná byla! Podle mě si jen vybírala špatně typy, pány starší a usedlé, kteří nebyli svolni k jejímu pestrému životu. Ale nevěřím, že ji ani jeden opravdu nemiloval. A pokud jste přečetli a viděli nespočet děl o Marilin, víte, že trpěla pocitem méněcenosti a často se podceňovala a navíc ani s ní nebylo vždy jednoduché vyjít. Ano, byla nešťastná a myslela si že nemilováná, ani se nedivím, každý, kdo jí byl blízký( milenci, doktoři, přátelé i zaměstnanci ) ji vlastně zradili.A Kennedyové za to o pár let později zaplatili !
        • LEŽ

          To , že se Marilyn předávkovala se možná psalo v novinách ale jen málo lidí ví, že byla zavražděna drogovými dealery... :o((
          • fatalis

            Re: LEŽ

            spíš v tom mněli prsty Kennedyové moc věděla
          • monisslovesmiley

            Re: LEŽ

            Klid jo? :) Je spoustu verzí o její smrti. Že na ni Kennedy poslal mafiány, že se předávkovala, že ji zabil její doktor, že ji zabil sám Kennedy, drogoví dealeři ap. ap. ;)
            • Re: Re: LEŽ

              No právě...a dost z nich je dost nepravděpodobných *9*
        • lilonely

          Re: Re: Re: Smutný...

          Těch knih je strašně moc a já bych si nějakou ráda přečetla, akorát nevím, kde začít. Jo a celkem mě šokovalo, co je na Wiki o jejím zdraví a taky o těch potratech. Chudinka *9*
  • marlon83

    Triko

    Sháním triko s Marilyn pro přítelkyni na Vánoce, ale nemůžu sehnat. Nevíte o něčem?
    • Re: Triko

      Jukni na net , na ebay.de nebo ebay.com - tam těch triček je!:-)
    • lilonely

      Re: Triko

      V H&M. Takový spíš větší, skoro jako šaty, bílý, nádherný.
    • angelica

      Re: Triko

      to marlon83 Dostala jsem na narozeniny moc hezké, koupene v Eshopu, ale nemuzu tady asi psát adresy, tak ti napisu zprávu To "brzo" sháníš dárky *4*
      • marlon83

        Re: Re: Triko

        Pise mi plno lidí a ptá se mě na tu adresu a nemam tolik času odepisovat. Fora jsou na to aby se šířili dobré zprávy, tak tady je jedna dobrá: adresa na triko s Marilyn je www.xavier.cz *3*
        • Re: Re: Re: Triko

          Maximum, už ho mám *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • angelica

      Re: Triko

      Dostala jsem na narozeniny moc hezké, koupene v Eshopu, ale nemuzu tady asi psát adresy, tak ti napisu zprávu To "brzo" sháníš dárky *4*
  • alexander

    Vražda?

    Je těžké si udělat názor,jestli se ůžásná,skvělá podle mě chytrá Marilyn Monroe spáchala sebevraždu.Já osobně si myslím že ne,i když brala prášky na spaní ve velkých dávkách na denním pořádku,ale jsem strašně alergický na Kennedyovi,tam si myslím že je náznak žárlivosti a co ten telefon?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit